dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Tychy - Oferty sprzedaży i najmu

116 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

116 ogłoszeń

506 087 zł46,43 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

NA sprzedaż apartament 2 pokojowy W niskiej zabudowie W tychach dzielnica żwaków kupującu nie płaci prowizji oraz podatku pcc 2% Powierzchnia użytkowa: 46,43 M2 Powierzchnia balkonu: 7,2 M2.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł48,40 m² 7 334,71 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Zapraszam do zakupu mieszkania usytuowanego w Tychach przy ul. Jaracza na os. O. Główne atuty nieruchomości: świetna lokalizacja przepiękny widok doskonała komunikacja z centrum Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Tychy,śląskie

355 000 zł46,13 m² 7 695,64 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie: maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Zdjęcia zawierają wizualizacje możliwego urządzenia wnętrz. Mieszkanie: - układ: 46 m , które zaskakują przestronnością - 3 ustawne pokoje bez.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł36,02 m² 9 578,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| mieszkanie tychy osiedle C! rezerwacja! Do sprzedania pięknie urządzone mieszkanie zlokalizowane w Tychach na osiedlu C. Oferowany lokal mieszkalny położony jest na parterze niskiego budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

342 000 zł45,40 m² 7 533,04 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tychy os. F - ul. Wejchertów - 3 pokoje - 45m2 + balkon + piwnica we speak english Cena do negocjacji Możliwość zakupu na kredyt. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

408 000 zł51,10 m² 7 984,34 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o bardzo dobrym układzie, zlokalizowane w zielonej i świetnie skomunikowanej części Tychów - przy ul. Ujejskiego 26. Najważniejsze informacje: 2.

Szczegóły ogłoszenia

662 400 zł57,60 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie - namiastka domu ? Tak to możliwe! Tychy - Wilkowyje ul. Obywatelska, osiedle Dębowe Do mieszkania jest wejście bezpośrednie z poziomu "0" jak do domu bez klatek schodowych i części.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł59,60 m² 7 802,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa oferta na wyłączność lokalizacja nieruchomości Oś. U to jedno z ciekawszych tyskich osiedli, spokojne, stale modernizowane, zielone i przestrzenne. Sama nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł86,95 m² 9 189,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| ujmujący apartament W centrum miasta! Z przyjemnością prezentujemy gustownie urządzony apartament zlokalizowany w centrum miasta Tychy, na cenionym osiedlu Balbina. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł49,70 m² 7 545,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży ustawne mieszkanie 2-pokojowe w bloku na 3-połozone w Tychach osiedle B. Mieszkanie posiada - dwa niezależne pokoje, - oddzielną kuchnią z oknem, zapewniającą.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł50,43 m² 7 733,49 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2 pokoje z potencjałem - Tychy, osiedle R, ul. Reymonta Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 50,43 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

710 820 zł71,80 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

NA sprzedaż apartament 4 pokojowy W niskiej zabudowie W tychach dzielnica żwaków kupującu nie płaci prowizji oraz podatku pcc 2% Powierzchnia użytkowa: 71,80 M2 Powierzchnia balkonu: 7,2 M2.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł52,55 m² 8 163,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Tychach na przy ulicy Grota Roweckiego o pow. 52,55m2, usytuowane na III piętrze w niskim bloku. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

264 999 zł37 m² 7 162,14 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie z panoramicznym widokiem na Tychy, idealne na start lub jako gotowa inwestycja pod wynajem. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum Tychów, na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł73 m² 9 575,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Rezerwacja! 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 mkw z dużym balkonem na parterze oraz z możliwością korzystania na wyłączność z bezpośrednio przylegającego ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

434 000 zł38,10 m² 11 391,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie, w pełni wyposażone, położone na nowoczesnym osiedlu przy ul. Skalnej w Tychach. Mieszkanie na 2 piętrze, posiada komórkę lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł54,80 m² 7 846,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu N! rezerwacja Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 54,8m 2 składająca się z trzech odrębnych pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki i osobnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł47,40 m² 7 151,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Tylko w naszym biurze! Przytulne mieszkanie przy ulicy Batorego - komfort, lokalizacja i potencjał w jednym! Pierwsze trzy fotografie w ofercie to wizualizacje prezentujące możliwą.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł81,20 m² 12 302,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyłączność Oferta, która wyznacza standardy - apartament klasy premium w Tychach Żwakowie Zapraszamy do miejsca, które zachwyca od pierwszego momentu. To nie jest zwykłe mieszkanie - to.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł80,86 m² 6 492,70 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

80 m2 przestrzeni i komfortu |3 pokoje| duży balkon Zapraszamy do zapoznania z ofertą sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 80,86 m2 (w tym piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

687 852 zł69,48 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

NA sprzedaż apartament 4 pokojowy W niskiej zabudowie W tychach dzielnica żwaków Powierzchnia użytkowa: 69,48 M2 Powierzchnia balkonu: 7,2 M2 Piętro: 1 z 2. Układ pomieszczeń: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy

Tychy,śląskie

789 000 zł79,49 m² 9 925,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

| tychy Osiedle Dębowe Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowy apartament o pow. 79,49m z tarasem , 4 pokojami w tym - salon z kuchnią, 3 sypialnie; łazienka, pralnia, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł49,70 m² 7 223,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe do remontu o powierzchni użytkowej 49,70 m2 przy ulicy Brzozowej w Tychach (osiedle B) w niskim bloku po termomodernizacji. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł41,80 m² 11 937,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 2- pokojowe z garderobą i balkonem, położone na nowoczesnym osiedlu fit. Ogromnym atutem jest siłowania na dachu budynku, która dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

524 000 zł54,80 m² 9 562,04 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie po generalnym remoncie z widokiem na góry - Tychy, ul. Lencewicza Wyobraź sobie poranek z filiżanką kawy na dużym balkonie, skąd rozpościera się zachwycający widok na Beskid.

Szczegóły ogłoszenia

584 000 zł73 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m , położone na parterze czteropiętrowego bloku przy ul. Poziomkowej 42 w Tychach. W skład, którego wchodzą: - trzy niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł45,32 m² 9 929,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z możliwością wykończenia pod klucz Tychy, ul. Biblioteczna 26 Powierzchnia: 45,32 m Układ: 2 pokoje + osobna kuchnia Piętro: 2 Na sprzedaż mieszkanie, które możesz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,70 m² 8 364,78 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 3-pokojowe | 46,2 m | Balkon | 2 piętro | Tychy - ul. Moniuszki Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,2 m , położone na drugim piętrze w Tychach,.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł46,70 m² 6 359,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 46,70 mkw (pełna własność z księgą wieczystą ) położone w niskiej zabudowie na parterze. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

311 000 zł50,87 m² 6 113,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do wprowadzenia 2 Pokoje w Sercu Miasta - ul. Bema Szukasz mieszkania, do którego możesz się wprowadzić bez stresu i długich remontów? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł82 m² 5 975,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Przed prezentacją zapoznaj się z wirtualnym spacerem po nieruchomości. 3 pokoje z dużą kuchnią | Tychy | osiedle E Przestronne, narożne mieszkanie położone na jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł63,90 m² 10 172,14 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz wyjątkowego mieszkania, które łączy komfort, styl i świetną lokalizację? To oferta właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż przestronne i klimatyczne 4-pokojowe mieszkanie o pow. 63,90.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł48,70 m² 8 008,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie o powierzchni 48,70 m , położone na 2. piętrze w trzypiętrowym budynku przy ul. Andersa 18 w Tychach. Układ mieszkania obejmuje: - salon, - sypialnię, -.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł69 m² 6 797,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 2. piętrze w niskim bloku na cenionym osiedlu T w Tychach, przy ul. Tołstoja.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Bielska

Tychy,śląskie

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obywatelska

Wilkowyje,Tychy

709 000 zł79 m² 9 030,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 4-pokojowe | 78,51 m | Osiedle Dębowe | Tychy | Gotowe do odbioru! 4-pokojowe mieszkanie | 78,51 m | ul. Obywatelska | Tychy - Wilkowyje Na sprzedaż przestronne, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Bielska

4 Pory Roku,Tychy

462 960 zł51 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tychy - 4 Pory Roku - al. Bielska Komfortowe 2 pokoje z balkonem i możliwością zakupu miejsca w garażu podziemnym Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Lucyna,Tychy

460 000 zł64 m² 7 244,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłączność Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji na osiedlu L. Lokal znajduje się na wysokim parterze w niskiej, czteropiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Paulina,Tychy

230 000 zł30 m² 7 796,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem - 2 pokoje | Tychy | 41 m po podłodze / ul. Przemysłowa - Tychy Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 29,50 m (41,12 m po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tychy

Celina,Tychy

269 000 zł36 m² 7 493,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Wyłączność Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 35,9 m2 położone na 2 piętrze w niskim, kameralnym bloku w samym centrum Tychów na osiedlu C.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nowa

Żwaków,Tychy

790 000 zł62 m² 12 727,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m z dodatkowym poddaszem do własnej aranżacji (nad całym mieszkaniem), położone w spokojnej i zielonej części.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij