dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Tychy - Oferty sprzedaży i najmu

116 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

116 ogłoszeń

2 100 zł37,80 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - Tychy, os. G, ul. de Gaulle'a! Pachnie nowością! Idealne dla singla, pary lub małej rodziny - gotowe do wprowadzenia się od zaraz! Lokalizacja: niski blok na osiedlu G, 2.

Szczegóły ogłoszenia

332 000 zł43,46 m² 7 639,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - Tychy, osiedle B Oferuję na sprzedaż mieszkanie położone w Tychach na osiedlu B. Nieruchomość znajduje się w niskiej zabudowie na parterze, co czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł48,90 m² 9 304,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| na sprzedaż przestronne oraz gotowe do zamieszkania mieszkanie na osiedlu T ! Oferujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48,9 m , zlokalizowane w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł74,80 m² 6 002,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Wyłączność Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,8 mkw położone na 3. piętrze w niskim budynku. Nieruchomość posiada balkon z ekspozycją południową, co.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

599 000 zł72,16 m² 8 301 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

117 m przestrzeni do dyspozycji| 3 pokoje | do wprowadzenia Na ostatnim piętrze kameralnej kamienicy przy ul. Andersa 9C znajduje się mieszkanie, które oferuje coś więcej niż standardowy metraż.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja! Mieszkanie 2 pokoje, do wynajęcia w cenie 1600 zł. Tychy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, 37m2 położone na parterze w niskiej zabudowie. Blok po termomodernizacji, klatki zamykane.

Szczegóły ogłoszenia

466 000 zł59 m² 7 898,31 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa oferta na wyłączność! lokalizacja nieruchomości Prezentowana nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Tychy na Os. E przy ulicy Edukacji. Mieszkanie o pow. 59 mkw znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł52,80 m² 39,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia - Tychy, ul. Legionów Polskich Szukasz świeżego, komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? To oferta idealna dla Ciebie! Do wynajęcia nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł53,40 m² 6 348,31 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, usytuowane na 4 piętrze w bloku z windą. Rozkład pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł63 m² 7 603,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe Tychy, al. Piłsudskiego 57 | 63 m | parter z ogródkiem Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na parterze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł48,80 m² 7 561,48 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do wejścia od zaraz! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Tychach przy ul. Dębowej o powierzchni 45,43 m + piwnica 3,37 m2. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł49,70 m² 7 223,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe do remontu o powierzchni użytkowej 49,70 m2 przy ulicy Brzozowej w Tychach (osiedle B) w niskim bloku po termomodernizacji. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

467 600 zł43,90 m² 10 651,48 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowe, komfortowe 2 pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie premium o wyjątkowym charakterze, częściowo wyposażone, położone przy ul. Harcerskiej 7.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł72,10 m² 8 183,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż duże i przestronne mieszkanie w spokojnej okolicy. Mieszkanie znajduję się na ul. Tołstoja w Tychach. Nieruchomość o powierzchni 72,10 m jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł39,80 m² 11 683,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz nowoczesnego, dwupokojowego mieszkania do wprowadzenia? Nie chcesz tracić czasu na poszukiwanie ekip remontowych? Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,8m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł59,85 m² 9 991,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szukasz mieszkania, które nie wymaga angażowania ekipy remontowej i jest gotowe do zamieszkania przez rodzinę z dzieckiem ? To 60-metrowe wnętrze na I piętrze niskiego bloku , na Balbinie.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł122,78 m² 5 619,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 122,78 m , zlokalizowane na 4. piętrze (poddaszu) w budynku przy al. Bielskiej w Tychach. Nieruchomość wyróżnia się dużą.

Szczegóły ogłoszenia

424 000 zł54,60 m² 7 765,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż - przestronne mieszkanie 2 pokojowe, tychy, ul. Elfów Jeśli marzysz o wygodnym mieszkaniu w sercu Tychów, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż komfortowe, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł55,40 m² 5 505,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tychy - oś. E - edisona Jeśli szukasz mieszkania w cichej i zielonej okolicy, które możesz urządzić w 100% według własnego pomysłu - ta oferta jest dla Ciebie. Lokalizacja, która.

Szczegóły ogłoszenia

464 900 zł55,10 m² 8 437,39 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie - Tychy, ul. Nałkowskiej | 53,7 m | ostatnie 13. piętro Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w Tychach przy ul. Nałkowskiej, na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł62,60 m² 6 373,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo! Do sprzedania: dwupokojowe mieszkanko o powierzchni 60 m 2 znajdujące się w Tychach przy ulicy Cyganerii (idealne miejsce, wszędzie blisko, czyli centrum miasta, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50,40 m² 49,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | 50,4 m | Tychy, ul. Moniuszki Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,4 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł42 m² 8 071,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! umowa przedwstępna! Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2, z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, usytuowane na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł52,60 m² 7 224,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tychy os. C - ul. Czysta - 2 pokoje - 53m2 + Z ogródkiem + niezależne wejście we speak english Cena do negocjacji Możliwość zakupu na kredyt. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł86,50 m² 8 080,92 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 86,5 m , zlokalizowana w Tychach, na osiedlu T. Lokal został funkcjonalnie przekształcony z jednego dużego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

320 000 zł45,87 m² 6 976,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| okazja inwestycyjna - Tychy! Masz pomysł na własne mieszkanie albo szukasz czegoś pod flip / wynajem? To może być strzał w 10! - 2 pokoje | 1 piętro | osobna kuchnia - nowe instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

359 900 zł44,50 m² 8 087,64 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| 3-pokojowe mieszkanie 44,5 m - Tychy Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,5 m , położone w Tychach na osiedlu E. Lokal znajduje się na 5 piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł54,50 m² 9 541,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które wyróżnia się na tle rynkowych standardów? Prezentuję wyjątkowe wnętrze przy prestiżowej ul. Elfów, gdzie nowoczesny design spotyka się z solidnym budownictwem.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł37,90 m² 7 519,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - mieszkanie 2-pokojowe, 35,1 m z balkonem i piwnicą - Aleja Niepodległości, pełna własność Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 35,1 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49,79 m² 12 030,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| na sprzedaż apartament 3-pokojowy | 49,79 m | Osiedle Śląskie Ogrody | oferta od pierwszego właściciela Mieszkanie wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem i przemyślanym wykończeniem.

Szczegóły ogłoszenia

527 000 zł37,70 m² 13 978,78 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie z tarasem w prestiżowym apartamentowcu na Osiedlu Natalia, tychy Nowe mieszkanie o powierzchni 37,70 m , z 2 pokojami, gotowe do wprowadzenia. Położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

448 400 zł51 m² 8 792,16 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z wyjątkowym widokiem na góry idealne miejsce do życia Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,40 m , zlokalizowane w Tychach przy al. Piłsudskiego na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł60,52 m² 10 988,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania? Oferuję 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,52 m , zlokalizowane na parterze apartamentowca z 2016 roku. Wyposażenie obejmuje meble, pralkę,.

Szczegóły ogłoszenia

436 000 zł62,30 m² 6 998,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zadzwoń i umów się już dziś na prezentację! tylko U nas Zobacz film: Na sprzedaż mieszkanie na ul. Bohaterów Warszawy w Tychach. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

457 000 zł59,60 m² 7 667,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| mieszkanie tychy osiedle U! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone w najbardziej pożądanej części naszego miasta, a mianowicie na osiedlu U. Tej lokalizacji zachwalać nie trzeba.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł36 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tychy - śródmieście - os. G - ul. Wyszyńskiego - 2 pokoje - 36m2 + balkon we speak english Cena do negocjacji Możliwość zakupu na kredyt. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł78,50 m² 6 866,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tychy, ul. Jaracza, niska zabudowa, 4 pokojowe z balkonem 3 piętro w 3 piętrowym budynku. Aktualnie dwa pokoje połączone w jeden większy. Można przywrócić 4 pokoje. Pełna własność!.

Szczegóły ogłoszenia

269 900 zł37,70 m² 7 159,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie do generalnego remontu, w bloku na 1 piętrze, w ścisłym centrum miasta - al. Niepodległości 122 w Tychach Znajoma architektka przygotowała dla nas projekt.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł52,60 m² 6 634,98 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 52.60 m2. Lokalizacja:Dębowa. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł57,12 m² 10 066,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 3-pokojowe | Osiedle Dębowe | Tychy - Wilkowyje | Rabaty na wybrane lokale! Brak prowizji i podatku pcc 2%! 3-pokojowe mieszkanie | 57,12 m | ul. Obywatelska | Tychy | Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł46,20 m² 8 203,46 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,2 m , położone na 1 piętrze w wieżowcu na osiedlu M w Tychach. Status prawny : spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.