dowolna

Działki leśne Tychy - Oferty sprzedaży i najmu

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

2 800 000 zł4 306 m² 650,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujący- prowizja 0% Wyjątkowa nieruchomość w spokojnej, uroczej lokalizacji. Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki składającej się z dwóch działek : 1. pow.1374m2 2. pow. 2551m2 3.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł552 m² 507,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży - działka budowlana pod lasem! Biuro nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży wyjątkowej działki budowlanej o powierzchni 552 m , położonej w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

468 825 zł987 m² 475 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 987 m (wymiary ok. 29 m x 33 m), położoną w Tychach, dzielnica Jaroszowice, przy ul. Ułańskiej. Działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł1 522 m² 354,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witamy Serdecznie! Dziś polecamy malowniczo położoną działkę w Tychach, przy ulicy Chałupniczej. Przedmiotowa nieruchomość ma powierzchnię 1522 m 2. Działka o prostokątnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 782 000 zł2 551 m² 698,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujący- prowizja 0% Wyjątkowa nieruchomość w spokojnej, uroczej lokalizacji. Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki o pow.2551m2 Przenaczenie w MPZP- zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 017 000 zł1 374 m² 740,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujący- prowizja 0% Wyjątkowa nieruchomość w spokojnej, uroczej lokalizacji. Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki o pow.1374m2 Przenaczenie w MPZP- zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł719 m² 375,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

! nowa oferta! Działka pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą o pow. 719 mkw, położona w spokojnej okolicy Tychów, w bezpośrednim sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł2 037 m² 279,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witamy Serdecznie! Dziś polecamy malowniczo położoną działkę w Tychach, przy ulicy Bażanciej. Przedmiotowa nieruchomość ma powierzchnię 2037 m 2. Działka o prostokątnym.

Szczegóły ogłoszenia

563 500 zł805 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| piękna działka tychy zwierzyniec Oferujemy do sprzedaży piękną działkę położoną w Tychach w dzielnicy Zwierzyniec! Oferowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 805 m 2 ma.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł2 037 m² 279,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

|!działka budowlana -mąkołowiec! Prezentujemy Państwu do sprzedania działkę o powierzchni 2037 m2 położona w Tychach -mąkołowcu. Media :prąd,kanalizacja miejska ,woda ,gaz.

Szczegóły ogłoszenia

460 350 zł837 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży działka budowlana o pow. 837 mkw przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową, położona w dzielnicy Mąkołowiec. Atutem nieruchomości jest lokalizacja, działka z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Z-1,Tychy

1 480 000 zł1 544 m² 958,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tychy paprocany, jedyna działka na osiedlu Z-1 prestiżowa lokalizacja, 200m od jeziora paprocańskiego aktualny miejscowy plan zagospodarowania dla inwestora indywidualnego, dla dewelopera, obok nowej,.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 200 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Unikalna działka budowlana W tychach - jaroszowicach Regularny kształt | Pełne uzbrojenie w drodze | Rodzinna okolica | Szybki dojazd do dk44 To idealna propozycja dla osób szukających balansu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, ul. Wiejska

Wilkowyje,Tychy

375 000 zł657 m² 570,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujący- prowizja 0% Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości poożonej w Tychach przy ul.Wiejskiej. W skład nieruchomości wchodzi: - działka o pow.657m2 i wymiarach ok.18x36mb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Tychy

Glinka,Tychy

290 000 zł580 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tychy, glinka Oferta na wyłączność! Działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną w Tychach! - Rezerwacja oferty - Proponuję do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Tychach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Modrzewiowa

Czułów,Tychy

418 000 zł867 m² 482,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 867m2. Teren płaski, dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona. Media: woda, prąd, kanalizacja W drodze głównej Działka w świetnej, spokojnej okolicy. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Barwna

Cielmice,Tychy

1 380 000 zł3 470 m² 397,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Tychach w dzielnicy Cielmice. Parcela płaska, w kształcie prostokąta ok. 35 m x 100 m i powierzchni 3470 m2 (składa się z dwóch działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leszczynowa

Czułów,Tychy

330 000 zł1 168 m² 282,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry. Wszystkie media w ul. Leszczynowej. Mpzp - oznaczono jako mn:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leszczynowa

Czułów,Tychy

420 000 zł904 m² 464,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry. Wszystkie media w ul. Leszczynowej. Mpzp - teren oznaczony jako mn:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leszczynowa

Czułów,Tychy

260 000 zł903 m² 287,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry. Cena promocyjna. Polecam. Wszystkie media w ul. Leszczynowej. Warunki uzgodnione z Tauronem! Możliwa, lub podobna zabudowa jak na zdjęciu. Mpzp- teren oznaczony jako mn:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Składowa

Tychy,śląskie

3 000 000 zł7 500 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Piękna nieruchomość położona bardzo blisko trasy dk 86. WZ na hale przemysłową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Glinka,Tychy

610 000 zł1 519 m² 401,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tychy, glinka Oferta na wyłączność! Działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną lub wielorodzinną w Tychach! Proponuję do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Tychach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Glinka,Tychy

290 000 zł580 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tychy, glinka Oferta na wyłączność! Działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną w Tychach! Proponuję do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Tychach w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Składowa

Tychy,śląskie

15 000 zł7 500 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Piękna przemysłowa nieruchomość przy drodze 86

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wierzbowa

Wilkowyje,Tychy

396 760 zł763 m² 520 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż - działka budowlana, 703 m , Wilkowyje, ul. Wierzbowa Oferujemy na sprzedaż działkę pod zabudowę mieszkaniową, położoną w spokojnej i zielonej dzielnicy Wilkowyje, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bławatków

Tychy,śląskie

768 000 zł2 328 m² 329,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą działki znajdującej się w Tychach przy ul. Bławatków - Wartogłowiec Działka nr 688/60 o powierzchni 2328mkw w kształcie kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Barwna

Cielmice,Tychy

566 000 zł1 680 m² 336,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Tychach w dzielnicy Cielmice. Parcela w kształcie prostokąta ok. 16,5 m x 96 m i powierzchni 1680 m2. Oznaczenie działki 447 Największe atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Rymarska

Wygorzele,Tychy

224 400 zł748 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 8 działek. Działki są sprzedawane osobno, nie razem. Zainteresowanych konkretną działką zapraszam od kontaktu telefonicznego po więcej informacji. 1027 - 748 m2 1028 - 755 m2 1029 - 757 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leszczynowa

Czułów,Tychy

400 000 zł801 m² 499,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry. Wszystkie media w ul. Leszczynowej. Cena nie jest ostateczna, a jest jedynie zakładana. Oczekuję cenowej oferty zakupu na maila:   MPZP: teren oznaczony jako MN;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leszczynowa

Czułów,Tychy

450 000 zł901 m² 499,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry. Wszystkie media w ul. Leszczynowej. Cena nie jest ostateczna, a jest jedynie zakładana. Oczekuję cenowej oferty zakupu na maila:   MPZP:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Glinka,Tychy

1 450 000 zł3 065 m² 473,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tychy, glinka Oferta na wyłączność! Działki budowlane pod zabudowę wielorodzinną lub jednorodzinną w spokojnej i cichej okolicy w Tychach! Proponuję Państwu do sprzedaży działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Piaskowa

Czułów,Tychy

725 000 zł1 163 m² 623,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną z urządzona księgą wieczystą, położoną w dzielnicy Czułów na terenie miasta Tychy ( województwo śląskie ). Nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Glinka,Tychy

292 500 zł585 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tychy, glinka Oferta na wyłączność! Działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną w Tychach! - Rezerwacja - Proponuję do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Tychach w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Tychy

Żwaków,Tychy

65 000 zł549 m² 118,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Ogródek działkowy W tychach! Idealna propozycja dla ludzi szukających ciszy i spokoju oraz lubiących spędzać czas na łonie natury, bowiem działka otoczona jest z trzech stron lasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Jaroszowicka

Tychy,śląskie

139 000 zł939 m² 148,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| na sprzedaż działka budowlana przy ul. Jaroszowickiej w Tychach, składająca się z trzech działek o nr, 802/64, 342/61 i 341/64. Łączna powierzchnia: 939m2 Wymiary : 25,62m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bażancia

Mąkołowiec,Tychy

857 350 zł1 319 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o pow. 1319 mkw przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną bądź bliżniaczą położona w dzielnicy Mąkołowiec przy ul. Bażanciej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Ostróżki

Wartogłowiec,Tychy

480 000 zł971 m² 494,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferuję na spzedaż działkę w dzielnicy Tychy Wartoglowiec nr 3574/36 , położona w zielonej i spokojnej okolicy, na ul. Ostróżki, przy nowoczesnych domach, blisko lasu (na jednym ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Drozdów

Mąkołowiec,Tychy

424 000 zł800 m² 530 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszam do zakupu działki budowlanej w Tychach Mąkołowcu przy ul. Drozdów. Działka budowlana płaska o powierzchni 800 m2 położona na końcu ulicy Drozdów w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Drozdów

Mąkołowiec,Tychy

439 000 zł877 m² 500,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszam do zakupu działki budowlanej w Tychach Mąkołowcu przy ul. Drozdów. Działka budowlana płaska o powierzchni 877 m2 położona na końcu ulicy Drozdów w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Ostróżki

Wartogłowiec,Tychy

480 000 zł971 m² 494,34 zł/m²

 

 

 

Mąkołowiec,Tychy

2 700 000 zł3 510 m² 769,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Z przyjemnością prezentuję ofertę Sprzedaży Działki W Tychach na ulicy Ziębia o powierzchni 3510m2, na której znajduje się Dom w Stanie Surowym. Ta unikatowa nieruchomość oferuje nie.