dowolna

Działki Tychy Urbanowice

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

6 200 000 zł19 500 m² 317,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tychy Urbanowice, ul. Kościelna / Szkatuły Gotowy projekt inwestycyjny dla dewelopera z prawomocnym pozwoleniem na budowę Zaprojektowano zespół 42 Domów Jednorodzinnych w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Tychy

Urbanowice,Tychy

6 163 080 zł29 348 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| do sprzedania teren produkcyjno-inwestycyjny o powierzchni łącznej 29.348 m2. zlokalizowany w Tyskiej strefie w niewielkiej odległości od wysypiska. Idealnie nadaje się na prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł5 166 m² 138,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tychy Urbanowice, ul. Urbanowicka niedaleko lasu I terenów zielonych aktualny plan zagospodarowania - mu1 oraz Z2 uzbrojenie przy działce, dojazd asfaltem Prezentujemy ofertę sprzedaży dużej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 749 m² 371,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz przestronnej działki inwestycyjnej w Tychach, pod budynek przychodni/gabinety lekarskie, w doskonałej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie! Podstawowe informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka Tychy

Urbanowice,Tychy

3 489 500 zł9 970 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| do sprzedania działka Mieszkaniowo-usługowa(mu) o powierzchni 9970m2 w Urbanowicach. Działka płaska w kształcie prostokąta o wymiarach ok 118m x 84m. media: prąd, woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

4 622 540 zł20 098 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w Tychach przy ulicy Dworskiej powierzchnia: 20098 m2 ukształtowanie: płaska media: prąd, kanalizacja, woda, gaz w bezpośrednim sąsiedztwie na działce drogowej. Pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł2 378 m² 367,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy do sprzedania nieruchomość gruntową składającą się z dwóch działek o powierzchni 1930 mkw i 448 mkw położona w Urbanowicach w okolicy ulicy Turyńskiej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 419 295 zł8 201 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w Tychach przy ulicy Dworskiej powierzchnia: 8201m2 ukształtowanie: płaska media: prąd, kanalizacja, woda, gaz w bezpośrednim sąsiedztwie na działce drogowej. Pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Tychy

Urbanowice,Tychy

1 500 000 zł6 087 m² 246,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania teren produkcyjno-inwestycyjny o powierzchni 6087 m2. zlokalizowany w Tyskiej strefie w niewielkiej odległości od wysypiska. Idealnie nadaje się na prowadzenie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

458 700 zł1 390 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| działka usługowa na sprzedaż! Do sprzedaży działka budowlana położona w Tychach - Urbanowicach. Oferowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 1390 m 2 ma kształt trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Tychy

Urbanowice,Tychy

550 000 zł5 595 m² 98,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

| do sprzedaży działka w Urbanowicach. Położona przy ul. Głównej obok numeru 133. Numer działki 495/27 Działka na planie zagospodarowania budowlano - rolna. Działki budowlanej jest około.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Tychy

Urbanowice,Tychy

5 400 000 zł18 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

****prowizja 0%**** Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego gruntu dla nieruchomości położonej w Tychach Świetna lokalizacja: bardzo dobre połączenie z Katowicami, oświęcimiem, mikołowem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Serdeczna

Urbanowice,Tychy

600 000 zł1 749 m² 343,05 zł/m²

 

 

 

Urbanowice,Tychy

2 931 000 zł9 770 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy do sprzedaży działkę komercyjną w Tychach- dzielnica Urbanowice. Obowiązuje mpzp. Teren mu - działka Mieszkaniowo-Usługowa o powierzchni ok 9770 m2 Działka płaska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tychy

Urbanowice,Tychy

387 000 zł1 290 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Da sprzedaży działka budowlana w Tychy - Urbanowice o pow 1290 m2 dla tej działki nie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. w studium uwarunkowań i kierunków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Oświęcimska

Urbanowice,Tychy

699 000 zł2 864 m² 244,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

! r E Z E R W A C J A! Działka budowlana na cele zabudowy usługowo-mieszkaniowej. Wjazd z ul. Oświęcimskiej. Teren oznaczony w miejscowym planie jako 2mnw-U - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Metalowa

Urbanowice,Tychy

10 900 zł1 770 m² 6,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przedmiotem oferty jest wynajem zlokalizowanej w Tychach na skrzyżowaniu ulic Metalowa - Fabryczna powierzchni utwardzonej o metrażu 1770 m2. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, Urbanowice

Urbanowice,Tychy

250 000 zł1 030 m² 242,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z dostępę do mediów Nieruchomość posiada udział w drodze oraz dostęp do drogi publicznej. Powierzchnia 1037 m 2 Przeznaczenie terenu mieszkaniowo-usługowe mu Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, Urbanowice

Urbanowice,Tychy

270 000 zł985 m² 274,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta działki gotowej do zabudowy. Działka posiada pozwolenie na budowę i projektem co pozwoli zaoszczędzić wiele czasu i procedur. Aktualne pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Oświęcimska

Urbanowice,Tychy

1 143 875 zł10 918 m² 104,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży niezabudowanych działek gruntu położonych w Tychach w rejonie ulic Oświęcimskiej i Urbanowickiej 1. działka o powierzchni 3.561 m2 za cenę wywoławczą nie mniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Oświęcimska

Urbanowice,Tychy

12 331 zł3 561 m² 3,46 zł/m²

 

 

 

Urbanowice,Tychy

807 100 zł2 306 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka o powierzchni 2306 mkw w kształcie prostokąta. Działka położona bezpośrednio przy ulicy Oświęcimskiej, idealna pod budowę firmy lub inną inwestycje na przykład domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Urbanowice

Urbanowice,Tychy

2 051 700 zł9 770 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu pięknie położoną działkę budowlaną w atrakcyjnej lokalizacji, o powierzchni 9770 m2. Działka znajduje się w południowo-wschodniej dzielnicy Tych Urbanowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Urbanowice

Urbanowice,Tychy

260 000 zł830 m² 313,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną: - 32 x 27 m - media w drodze - komunikacja miejska - dojazd z drogi miejskiej - przewidziana zabudowa jednorodzinna lub bliźniacza Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Urbanowice

Urbanowice,Tychy

226 380 zł1 029 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1029 m2. Działka ma kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach 48,5 x26x43x23 m. Powierzchnia działki jest równa, niezalesiona, dojazd asfaltem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Urbanowice

Urbanowice,Tychy

132 000 zł600 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w doskonałej lokalizacji w Tychach Urbanowicach. Dzielnica w trakcie zabudowy wyłącznie domów jednorodzinnych, spokojna, otoczona zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Urbanowice,Tychy

2 475 200 zł12 376 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren pod inwestycje Tychy Urbanowice- tereny przemysłowe Posiadamy na sprzedaż ciekawą działkę inwestycyjną o pow 12 376 m2 forma własności gruntu : własność. Atrakcyjna cena 200 zł/m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Urbanowice

Urbanowice,Tychy

1 380 000 zł2 800 m² 492,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka w Tychach - Urbanowice - przy głównej dk44. Sprzedaż działka - teren inwestycyjny przeznaczony pod budownictwo mieszkaniowe (parter + 2 piętra), hotel, biura, usługi , handel (parter + 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Urbanowice

Urbanowice,Tychy

764 098 zł4 603 m² 166 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna o powierzchni 4603 m2. W studium uwarunkowań działka przeznaczona jako pu działalność przemysłowo-usługowa. Lokalizacja: tychy urbanowice/jaroszowice obok fabryki fiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Urbanowice

Urbanowice,Tychy

206 400 zł1 032 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1032 m2. Działka ma kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach 48,5 x26x44x23 m. Powierzchnia działki jest równa, niezalesiona, dojazd asfaltem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Urbanowice

Urbanowice,Tychy

144 400 zł722 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 722 m2. Działka ma kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach 30x25x28x24 m. Powierzchnia działki jest równa, niezalesiona, dojazd asfaltem i drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, Urbanowice

Urbanowice,Tychy

6 300 zł1 742 m² 3,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka+hala magazynowa Tychy-Urbanowice Do wynajęcia polecamy Państwu działkę o powierzchni ok. 1700m2, na której znajduje się hala magazynowa o pow. ok. 80m2. Hala parterowa, wykonana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, Urbanowice

Urbanowice,Tychy

329 000 zł5 129 m² 64,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano - rolna o powierzchni 5129m2 Usytuowana w cichej i spokojnej okolicy , a zarazem blisko miasta. Działka posiada dojazd drogą wewnętrzną utwardzoną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Urbanowice

Urbanowice,Tychy

105 000 zł1 027 m² 102,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Nowa niższa cena tylko 102zł/m2! Prezentujemy Państwu na sprzedaż, trzy działki budowlane w atrakcyjnej cenie, tylko 102zł/m2. Działki zlikalizowane w Tychach - Urbanowicach przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Przejazdowa

Urbanowice,Tychy

2 103 920 zł12 376 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam. Posiadam na sprzedaż grunt inwestycyjny(przemysłowy)który mieści się bezpośrednio przy drodze łączącej tereny przemysłowe z ul.Oświęcimską. Działka graniczy z nowo wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Urbanowice

Urbanowice,Tychy

155 000 zł1 018 m² 152,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - urbanowice Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana w Urbanowicach. Powierzchnia 1018 m 2. Kształt prostokąta o wymiarach szerokość: 23m na długość: 44m. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Urbanowice

Urbanowice,Tychy

165 500 zł662 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w pełni uzbrojona z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego i projektem domu, doskonałe połączenie komunikacyjne do centrum Tych, mikołowa, katowic, oświęcimia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Urbanowice

Urbanowice,Tychy

186 760 zł667 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży kilka działek budowlanych o powierzchniach od 655 m2 do 835 m2, położonych w zacisznym miejscu Tychów, wśród nowej zabudowy jednorodzinnej ,w dzielnicy jaroszowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Urbanowice

Urbanowice,Tychy

128 000 zł600 m² 213,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane - tychy -urbanowice Do sprzedania atrakcyjne działki budowlane o różnych powierzchniach 600 - 1200 m 2. Teren płaski , wszystkie działki mają kształt prostokąta lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Urbanowice

Urbanowice,Tychy

199 000 zł1 254 m² 158,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 1254 mkw położonej w dzielnicy Urbanowice, w pierwszej linii zabudowy, w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej, cicha spokojna okolica, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, Urbanowice

Urbanowice,Tychy

138 960 zł772 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o pow. 772m2 z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną w dzielnicy Urbanowice. Działka posiada bezpośredni dostęp do mediów: -prąd, woda, gaz, szambo. Dogodna.