dowolna

Mieszkania z prawem własności Tychy - Lista ofert

103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

103 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Żwaków,Tychy

386 780 zł42 m² 9 191,54 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Specjalna okazja na zakup pięknego 2 pokojowego mieszkania z bardzo dużym ogrodem w wyjątkowej cenie. Zakup bez prowizji i podatku pcc. Zaledwie kilka minut wystarczy, by przenieść się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Żwaków,Tychy

395 315 zł42 m² 9 394,36 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Niepodległości

Celina,Tychy

249 000 zł33 m² 7 455,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponoszą dodatkowych kosztów obsługi biura nieruchomości revelio ( Oferta na Wyłączność ) Do sprzedania bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33.40 m2 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Elfów

Ewelina,Tychy

280 000 zł26 m² 10 769,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Dla wielbicieli spacerów w pobliżu znajduje się Park Miejski! Główne atuty nieruchomości: w pełni wykończony lokal po remoncie generalnym zabudowa kuchni i sprzęt w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Aleja Bielska

Barbara,Tychy

278 990 zł29 m² 9 515,35 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Sprawdź swoją zdolność kredytową z Expanderem i kup z nami bez prowizji i bez opłat pcc nowoczesne mieszkania. W tej inwestycji posiadamy również inne propozycje mieszkaniowe-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Żwaków,Tychy

394 924 zł44 m² 9 064,13 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Żwaków,Tychy

402 009 zł44 m² 9 226,73 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Specjalna okazja na zakup pięknego 2 pokojowego mieszkania z bardzo dużym balkonem w wyjątkowej cenie. Zakup bez prowizji i podatku pcc. Zaledwie kilka minut wystarczy, by przenieść się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaręby

Zuzanna,Tychy

369 000 zł50 m² 7 394,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Doskonała okazja! Świetnie zlokalizowane mieszkanie na Paprocanach może być twoje Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych blisko jeziora Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Magdalena,Tychy

269 000 zł37 m² 7 270,27 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! umowa przedwstepna Zapraszam do zakupu mieszkania 2 pokojowego w Tychach na os M Opis mieszkania Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Żwaków,Tychy

395 315 zł42 m² 9 394,36 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Natalia,Tychy

419 000 zł64 m² 6 546,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chcesz zamieszkać w zielonym centrum Tychów - to mieszkanie jest dla Ciebie. Oferujemy nową ofertę mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 64m2 położonego na pięknym zielonym osiedlu N.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Żwaków,Tychy

402 631 zł42 m² 9 475,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Spokojne 2pok. w gotowym budynku z oknami skierowanymi na wschód w najbardziej zielonej dzielnicy a jednocześnie w centrum tychów. Zadzwoń i dopytaj o szczegóły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Honorata,Tychy

364 000 zł64 m² 5 732,28 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta Dla klienta Gotówkowego! Pilna Sprzedaż Zamieszkaj w zielonej części miasta osiedla H w Tychach. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dziewanny

Zwierzyniec,Tychy

890 000 zł147 m² 6 054,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Tylko W realton! Jesteśmy Liderem w branży nieruchomośći ponieważ w swoją pracę wkładamy całe serce. Wyznaczamy kierunek, stawiamy na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Żwaków,Tychy

386 660 zł42 m² 9 188,68 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przestronne zachodnie 2pok. Z dużym balkonem 4,5m2_z gwarancją najniższej proponowanej ceny Sprzedaż bezpośrednia dewelopera_brak podatku pcc_bez prowizji 0 zł idealne mieszkania na inwestycje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żorska

Żwaków,Tychy

609 000 zł50 m² 12 059,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zostań pierwszym użytkownikiem tego nowoczesnego, pełnego ciepła i harmonii mieszkania. Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 50,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Śródmieście,Tychy

309 000 zł35 m² 8 803,42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tylko W realton! Umowa na wyłączność! oferta bez prowizji - kupując tą nieruchomość z pomocą Realton nie zapłacisz prowizji Jesteśmy Liderem w branży nieruchomośći ponieważ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Andersa

Śródmieście,Tychy

259 000 zł47 m² 5 548,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

**** rezerwacja **** Mieszkanie do remontu o powierzchni 46,68 m2 znajdujące się na os. A w Tychach. Bardzo dobra komunikacja - przystanki autobusowe, trolejbusowe, dworzec pkp. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Braterska

Stare Tychy,Tychy

280 000 zł38 m² 7 370,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

***rezerwacja*** Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,99 m2 w Tychach na osiedlu B. Bardzo dobra komunikacja - przystanki autobusowe, trolejbusowe. Blisko przedszkola, szkoły, park, teatr,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Żwaków,Tychy

386 780 zł42 m² 9 191,54 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Teresa,Tychy

395 000 zł64 m² 6 143,08 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tychy - oś T Ładne 3 - pokojowe mieszkanie z balkonem w bardzo dobrej lokalizacji, w wysokim bloku z windą, na parterze Ciepła woda z sieci! Mieszkanie składa się z: dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Żwaków,Tychy

386 780 zł42 m² 9 191,54 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Żwaków,Tychy

399 924 zł44 m² 9 178,89 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żorska

Żwaków,Tychy

639 000 zł50 m² 12 653,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elfów

Ewelina,Tychy

295 000 zł54 m² 5 442,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi revelio! ** 2 duuuże pokoje + osobna kuchnia ** czyste i zadbane ** poszukiwane osiedle E ** blok znajduje się w bocznej uliczce od Grota Roweckiego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Arkadowa

A,Tychy

439 000 zł54 m² 8 122,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Niska zabudowa | ul. Arkadowa ( os. A ) | 2 pokoje | powierzchnia użytkowa 48,17 m2 | wysoki standard wykończenia Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu A w centrum miasta Tychy , usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Tychy

Tychy,śląskie

950 000 zł132 m² 7 169,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Promocja do 15.01 2024 Garaż 2 stanowiskowy 34m2 w cenie apartamentu! Atrakcyjne położony apartament 2-poziomowy z garażem 2-stanowiskowym , o łącznej powierzchni 166,5 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Mąkołowiec,Tychy

590 000 zł64 m² 9 168,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj na cichym i kameralnym osiedlu w Tychach - dzielnica Mąkołowiec - To naprawdę dobre miejsce do życia! Dostępność do uzgodnienia Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej. Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Asnyka

Tychy,śląskie

329 000 zł54 m² 6 092,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 54m2, usytuowanego na parterze w bloku mieszczącym się na osiedlu A przy ul. Asnyka. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tychy

Barbara,Tychy

539 000 zł114 m² 4 728,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie posiadamy słoneczne i przestronne mieszkanie 3 - pokojowe z dodatkowo zaadoptowaną antresolą na poddaszu przy ul. Budowlanych w Tychach. Ta urokliwa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Żwaków,Tychy

396 303 zł42 m² 9 326,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Żwaków,Tychy

386 780 zł42 m² 9 191,54 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Śródmieście,Tychy

475 000 zł74 m² 6 445,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

***rezerwacja*** Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 73,70 m2 w Tychach na osiedlu E. Bardzo dobra komunikacja - przystanki autobusowe, trolejbusowe. Blisko przedszkola, szkoły, park, basen,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Tychy

279 000 zł35 m² 7 926,14 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

***rezerwacja*** Na sprzedaż piękne wyremontowane mieszkanie o powierzchni 35,20 m2 w Tychach na osiedlu O. Bardzo dobra komunikacja - przystanki autobusowe, trolejbusowe. Blisko przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Bielska

Żwaków,Tychy

421 879 zł43 m² 9 834,01 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Idealne mieszkania na inwestycje: apartament w najbardziej zielonej dzielnicy a jednocześnie w centrum tychów. Idealne 2 pokoje na zachód z dużym balkonem 4,5m Zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Tychy

Celina,Tychy

750 000 zł134 m² 5 597,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1964

Koszty wynagrodzenia dla Zboralscy Nieruchomości i Finanse pokrywa sprzedający. Szukasz pięknego, dużego mieszkania dla siebie i swojej rodziny w dobrej lokalizacji? W takim wypadku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Celina,Tychy

249 000 zł33 m² 7 455,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Ewelina,Tychy

249 000 zł33 m² 7 455,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Bielska

Żwaków,Tychy

417 085 zł43 m² 9 722,26 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Idealne mieszkania na inwestycje: apartament w najbardziej zielonej dzielnicy a jednocześnie w centrum tychów. Idealne 2 pokoje na zachód z dużym balkonem 4,5m2 Zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Żwaków,Tychy

405 593 zł44 m² 9 309 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Stare Tychy,Tychy

329 900 zł53 m² 6 224,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

! nowa niższa cena! duże pokoje z indywidualnym projektem - 329.900 zł Tychy oś C, ul. Czysta 7, III piętro, niski blok 53 m2 powierzchnia użytkowa + 4,40 m2 piwnica 2 ogromne, niezależne,.