dowolna

Mieszkania z prawem własności Tychy - Lista ofert

108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

108 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Żwaków,Tychy

402 000 zł44 m² 9 226,53 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Specjalna okazja na zakup pięknego 2 pokojowego mieszkania z balkonem w wyjątkowej cenie. Zakup bez prowizji i podatku pcc. Zaledwie kilka minut wystarczy, by przenieść się stąd nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zapolskiej

Tychy,śląskie

349 000 zł50 m² 6 924,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tychy - oś Z ul. Zapolskiej Ładne 2 - pokojowe mieszkanie z balkonem w bardzo dobrej lokalizacji, niedaleko jeziora Paprocany, w niskim bloku, na 1 piętrze. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Asnyka

Tychy,śląskie

429 000 zł54 m² 7 871,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1951

Unikatowe wnętrze W niskiej zabudowie Tychy, ul. Asnyka 2d, oś A 4 pokoje w przystępnej cenie (3 niezależne pokoje, salon z aneksem kuchennym) 54,5 m2 pow. użytkowa + piwnica (ok. 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

B-2,Tychy

319 000 zł51 m² 6 254,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które możesz poddać całkowitej metamorfozie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Tychach na Osiedlu B o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Żwaków,Tychy

384 900 zł42 m² 9 146,86 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Specjalna okazja na zakup pięknego 2 pokojowego mieszkania z bardzo dużym ogrodem w wyjątkowej cenie. Zakup bez prowizji i podatku pcc. Zaledwie kilka minut wystarczy, by przenieść się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Żwaków,Tychy

384 000 zł43 m² 8 961,49 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Bielska

Śródmieście,Tychy

317 000 zł36 m² 8 859,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Tylko u nas, kawalerka po remoncie, balkon, śródmieście Mieszkanie po ukończonym remoncie. Kuchnia pod wymiar z wyposażeniem (kuchenka z piekarnikiem, lodówka, pralka), 2 szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Żwaków,Tychy

379 795 zł42 m² 9 025,55 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Śródmieście,Tychy

600 000 zł70 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję mieszkanie na sprzedaż w Tychach Śródmieście znajdujące się na parterze z ogródkiem wychodzącym na wewnętrzy cichy i słoneczny dziedziniec. Mieszkanie o powierzchni 70m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Magdalena,Tychy

275 000 zł37 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe, położone w centrum przy ul. Dmowskiego opis ogólny: do sprzedaży słoneczne 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 37 m2 + 2.5 m2 przynależna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Ewelina,Tychy

320 000 zł36 m² 8 963,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko W realton! Umowa na wyłączność! Jesteśmy Liderem w branży nieruchomośći ponieważ w swoją pracę wkładamy całe serce. Wyznaczamy kierunek, stawiamy na rozwój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nałkowskiej

Tychy,śląskie

430 000 zł64 m² 6 718,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w samym sercu Tychów na pięknym ,zielonym i spokojnym osiedlu N. o powierzchni użytkowej 64 m2 + piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lencewicza

Lucyna,Tychy

385 000 zł54 m² 7 154,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej. Szukasz mieszkania po remoncie z dużym tarasem, na którym z przyjemnością zrelaksujesz się po pracy? Mam coś idealnego dla Ciebie :) Wejdziesz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Żwaków,Tychy

394 505 zł42 m² 9 284,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Spokojne 2pok. w gotowym budynku z oknami skierowanymi na wschód w najbardziej zielonej dzielnicy a jednocześnie w centrum tychów. Zadzwoń i dopytaj o szczegóły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Żwaków,Tychy

375 936 zł42 m² 8 933,84 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przestronne zachodnie 2pok. Z dużym balkonem 4,5m2_z gwarancją najniższej proponowanej ceny w zakupie gotówkowym. Sprzedaż bezpośrednia dewelopera_brak podatku pcc_bez prowizji 0 zł idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Żwaków,Tychy

375 936 zł42 m² 8 933,84 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Żwaków,Tychy

393 900 zł44 m² 9 040,62 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Paprocany,Tychy

319 000 zł48 m² 6 590,91 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

! cena W dół! dogodna lokalizacja, bez piecyka gazowego Tychy ul. Armii Krajowej 5, os. O/p, za Pawilonem rtv-agd mieszkanie Funkcjonalny i ustawny układ pomieszczeń 2 duże, niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Bielska

4 Pory Roku,Tychy

499 500 zł51 m² 9 736,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przestronny 2 pok. apartament z balkonem na osiedlu Cztery Pory Roku w Tychach! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bliskość terenów zielonych bliskość obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tychy

Regina,Tychy

510 000 zł76 m² 6 719,37 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Tychach na os R - tylko u nas. Szukasz mieszkania przestrzennego, z ciekawym widokiem na dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Harcerska

Honorata,Tychy

240 000 zł28 m² 8 480,57 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej Oferta idealna dla singla lub pary! Zapraszam do zakupu mieszkania 1 pokojowego w Tychach przy ul Harcerskiej Opis mieszkania Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skalna

Regina,Tychy

625 000 zł59 m² 10 593,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59 m2 w Tychach na ulicy Skalnej, w skład którego wchodzą: 2 sypialnie salon z kuchnią łazienka z wc przedpokój balkon komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cicha

Stare Tychy,Tychy

310 000 zł50 m² 6 224,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

2 pokoje, osobna kuchnia, i piętro, balkon tychy, ul. Cicha 6 49,8 m 2 powierzchni użytkowej + piwnica 6m 2 2 niezależne pokoje, osobna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój 1 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Bielska

4 Pory Roku,Tychy

499 500 zł51 m² 9 736,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Paprocany,Tychy

530 000 zł62 m² 8 548,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Paprocany - gotowe do wprowadzenia się i zamieszkania Przedstawiamy Państwu do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Magdalena,Tychy

314 000 zł43 m² 7 302,33 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przytulne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,6 m2 położone w Tychach przy ul. Nałkowskiej. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 13 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drozdów

Mąkołowiec,Tychy

450 000 zł45 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie o powierzchni 45,16 m2 składa się z: - przedpokoju - salonu z aneksem kuchennym i częścią jadalnianą - sypialni - łazienki - komórki lokatorskiej - miejsca garażowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Tychy

Tychy,śląskie

470 335 zł53 m² 8 908 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Budynki oddane do użytkowania -> możliwy odbiór kluczy tego samego dnia co wpłata 100%! Kontakt telefoniczny możliwy od poniedziałku do soboty w godzinach 8-20 Spotkania możliwe w tygodniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Żwaków,Tychy

375 937 zł42 m² 8 933,86 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Specjalna okazja na zakup pięknego 2 pokojowego mieszkania z dużym balkonem w wyjątkowej cenie. Zakup bez prowizji i podatku pcc. Zaledwie kilka minut wystarczy, by przenieść się stąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tychy

Tychy,śląskie

402 680 zł44 m² 9 236 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

A,Tychy

285 000 zł48 m² 5 954,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Okazja! Oferujemy do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe położone na doskonale skomunikowanym osiedlu A. Wysoki parter w niskim bloku. Lokal o powierzchni 47,86 m2 z możliwością wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Tychy

Tychy,śląskie

474 160 zł54 m² 8 813 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Żwaków,Tychy

375 936 zł42 m² 8 933,84 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tychy

Tychy,śląskie

494 300 zł42 m² 11 741 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

A,Tychy

399 000 zł50 m² 7 900,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Szukasz mieszkania dla siebie w dobrej lokalizacji? A może jednak opłacalnej inwestycji na wynajem? W takim wypadku zaciekawi Cię z pewnością ta propozycja. Oferuję na sprzedaż 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Tychy

Tychy,śląskie

492 660 zł56 m² 8 720 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Żwaków,Tychy

394 505 zł42 m² 9 284,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie w świetnej lokalizacji_mieszkanie gotowe do odbioru! Wyprzedaż gotowych mieszkań! Rabaty do kilkunastu procent! Promocja ograniczona czasowo! Zakup bezpośredni! Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Tychy

Tychy,śląskie

510 515 zł60 m² 8 509 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Żwaków,Tychy

399 900 zł42 m² 9 326,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Tychy

Tychy,śląskie

513 170 zł61 m² 8 468 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bocheńskiego

Barbara,Tychy

385 000 zł52 m² 7 467,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Rezerwacja Witam, posiadam na sprzedaż perłę wśród mieszkań. W pełni umeblowaną i wyposażoną. Mieszkanie posiada metraż 51,56m2+ przynależna piwnica 9m2. Składa się ono z 2 pokoi,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij