dowolna

Domy z garażem Tychy - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

55 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

55 ogłoszeń

Rynek pierwotny

899 000 zł141 m² 6 375,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

Urbanowice, ul. Oświęcimska budynek 6 Nowoczesny bliźniak z Magazynem Energii - Tychy, urbanowice Szukasz domu, który aktywnie obniża Twoje koszty życia? W dobie rosnących cen energii,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł170 m² 4 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:760 m²

Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 170 m . Nieruchomość składa się z pięciu pokoi, co zapewnia komfort dla całej rodziny. Dom jest gotowy do zamieszkania i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł150 m² 9 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 200 000 zł297,98 m² 10 738,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:792 m²

Na sprzedaż połowa budynku mieszkalnego zlokalizowanego w Tychach na osiedlu B przy ulicy Brzozowej. Nowy budynek oddany do użytkowania w 2026 roku wykończony pod klucz do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

770 000 zł146 m² 5 273,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

| nowe domy Lokalizacja pomiędzy Starymi Tychami a os. E przy ul. Brzozy. Stan surowy zamknięty Szereg - dostępny segment skrajny i środkowy Sprzedaż stan surowy zamknięty: dom 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł146 m² 10 616,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:725 m²

Zapraszamy do zapoznania z ofertą wyjątkowego domu wolnostojącego w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 146 m2, posadowionego na działce 725 m2. Dom znajduje się w Tychach,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł141 m² 6 375,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

Agentka prowadząca:jolanta zabielska po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Dom bliźniak w stanie deweloperskim o powierzchni 141 mkw w atrakcyjnej lokalizacji Tychy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł174,43 m² 12 039,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:604 m²

Wyobraź sobie miejsce, do którego zawsze chcesz wracać. Dom, który już od progu daje poczucie spokoju, bezpieczeństwa i że to właśnie tu zaczyna się Twoja codzienność w najlepszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł94,25 m² 7 840,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

| nowoczesne budynki mieszkalne blisko lasu! Tychy - Wartogłowiec! Jeśli marzysz o życiu z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie cenisz sobie wygodny dojazd do miasta - sprawdź tę.

Szczegóły ogłoszenia

1 259 000 zł240 m² 5 245,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 035 m²

Wyjątkowa okazja! Duży, piętrowy dom z trzema niezależnymi mieszkaniami i pięknym ogrodem - idealny dla rodziny lub inwestora! Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł470 m² 4 361,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10