dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Tychy - Oferty sprzedaży

39 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 ogłoszeń

Żorska,Tychy

4 Mieszkania od 349 034 zł

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:32,62 - 106,61 m²

Oferta sprzedaży - mieszkanie m17a, 2 piętro, powierzchnia: 59,55 m , 3 pokoje w tym 2 sypialnie, garderoba loggia: 9,16 m cena: 518 085 pln brutto (8700 pln/m ) Biuro cnf Nieruchomości jest.

Szczegóły inwestycji

Rynek pierwotny

671 874 zł65,87 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Oferta dotyczy 4-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką, wc i ogródkiem, mieszczącego się w budynku A5 na nowym Osiedlu Panorama w Tychach. Istnienie możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

871 482 zł84,69 m² 10 290,26 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Cena obejmuje: przynależności, komórkę lokatorską P6 o powierzchni 4,18 m2 oraz miejsce postojowe w hali garażowej G6 (quoad usum) parter. Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

706 066 zł66,61 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Oferta dotyczy 5-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczącego się w budynku A5 na nowym Osiedlu Panorama w Tychach. Istnienie możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

639 000 zł64,70 m² 9 876,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Pracujemy również w weekendy- napisz sms! 3 piętrowy, kameralny budynek ( tylko 17 mieszkań) ekspozycja: północno-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł57,12 m² 10 066,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Pracujemy również w weekendy- napisz sms! parterowe mieszkanie z dużym ogrodem- - 57m2 Mieszkanie posiada duże,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 000 zł78,51 m² 9 030,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 000 zł78,51 m² 9 030,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokali w stanie deweloperskim, poniżej szczegółowe informacje. Mieszkanie oznaczone symbolem 2.2 78,51 m2 5 pokoi Osiedle Dębowe Tychy, Obywatelska Cały.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

433 860 zł41,32 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Przedmiotem sprzedaży jest nowy apartament o powierzchni 41,32 m2. Lokal mieszkalny znajduje się na 5 piętrze i składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 184 zł52,71 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Przedmiotem sprzedaży jest nowy apartament o powierzchni 52,71 m2. Lokal mieszkalny znajduje się na 5 piętrze i składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

852 452 zł80,42 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Przedmiotem sprzedaży jest nowy apartament o powierzchni 80,26 m2. Lokal mieszkalny znajduje się na 5 piętrze i składa się z salonu z aneksem kuchennym, spiżarni, trzech sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 000 zł78,51 m² 9 030,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bez podatku pcc i bez prowizji. Drugie miejsce postojowe - gratis! Rodzinne, 4 pokojowe, komfortowe mieszkanie. 78,5 m2 komfortowej przestrzeni mieszkalnej - Salon z aneksem kuchennym, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł63,23 m² 9 631,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartamenty w zabudowie szeregowej o powierzchni 63,23 m2 piętrowy z dachem płaskim zlokalizowany w Tychach dzielnica Zawiść. Układ pomieszczeń: parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł71,35 m² 9 516,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartamenty w zabudowie szeregowej o powierzchni 71,35 m2 piętrowe z dachem płaskim zlokalizowane w Tychach dzielnica Wartogłowiec. Układ pomieszczeń: parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł78,51 m² 8 775,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokali w stanie deweloperskim, poniżej szczegółowe informacje. Mieszkanie oznaczone symbolem 9.2 78,51 m2 5 pokoi Osiedle Dębowe Tychy, Obywatelska Cały.

Szczegóły ogłoszenia

710 820 zł71,80 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

NA sprzedaż apartament 4 pokojowy W niskiej zabudowie W tychach dzielnica żwaków kupującu nie płaci prowizji oraz podatku pcc 2% Powierzchnia użytkowa: 71,80 M2 Powierzchnia balkonu: 7,2 M2.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł53 m² 13 018,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Tychy, os. W, widok na las! winda, miejsce postojowe, komórka lokatorska, taras, system alarmowy, rolety antywłamaniowe, osiedle zamknięte. Nieruchomość w pełni wykończona i wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sielanka

Śmiłowice Mikołów

608 708 zł70,78 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zamieszkaj w sielankowej atmosferze! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sielanka

Śmiłowice Mikołów

593 124 zł70,61 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sielanka

Śmiłowice Mikołów

522 600 zł67 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 316 zł63,73 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe W tychach dzielnica żwaków Powierzchnia użytkowa: 63,73 M2 Powierzchnia balkonu: 9,08 M2 Piętro: piętro Układ pomieszczeń: - pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 360 zł54,10 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| do sprzedaży mieszkanie w budynku wielorodzinnym. Budynek z windą. Mieszkania w stanie deweloperskim. Lokalizacja przy ul. Starokościelnej 30, obok Młyna. Budynek posiada 4 kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł77,50 m² 8 245,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

| bezczynszowy apartament na sprzedaż tychy, paprocany 2 miejsca postojowe, komórka lokatorska Poszukujesz nowoczesnego mieszkania w cichej i spokojnej okolicy? Koniecznie sprawdź tę ofertę! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 568 zł41,52 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentuję Państwu nową inwestycję - Apartamenty Żorska, znajdującą się w sercu rozbudowanego osiedla, tuż przy granicy malowniczego lasku Paprocańskiego. Ta prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł64,70 m² 9 876,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na piętrze w Tychach. Do sprzedania mieszkanie, w budynku trzypiętrowym w którym znajduje się tylko pięć lokali na piętrze. Mieszkanie na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

687 852 zł69,48 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

NA sprzedaż apartament 4 pokojowy W niskiej zabudowie W tychach dzielnica żwaków Powierzchnia użytkowa: 69,48 M2 Powierzchnia balkonu: 7,2 M2 Piętro: 1 z 2. Układ pomieszczeń: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 836 zł52,28 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł57,12 m² 10 066,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta bez podatku pcc i prowizji 57 m2 komfortowej przestrzeni mieszkalnej - Salon z aneksem kuchennym, dwie ustawne sypialnie oraz łazienka. Dodatkowo ok 65 m2 własnego ogródka! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 375 zł52,25 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe Z ogródkiem W tychach dzielnica żwaków Powierzchnia użytkowa: 52,25 M2 Powierzchnia balkonu: 7,73 M2 Powierzchnia ogródka : 41 M2 Piętro: parter Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

367 222 zł35,30 m² 10 402,89 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe Z ogródkiem W tychach dzielnica żwaków Powierzchnia użytkowa: 35,30 M2 Powierzchnia balkonu: 4,79 M2 Powierzchnia ogródka : 20,10 M2 Piętro: parter Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 172 710 zł106,61 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta sprzedaży - Wyjątkowy Apartament M16, 5 piętro - najlepszy widok 2 tarasy, loggia, okna na zachód I wschód powierzchnia: 106,61 m , 4 pokoje w tym 3 sypialnie loggia: 10,66.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

652 050 zł62,10 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 085 zł59,55 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 034 zł32,62 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta sprzedaży - mieszkanie m17a, 2 piętro, okna na zachód powierzchnia: 32,62 m , 2 pokoje loggia: 4,14 m cena: 349 414 pln brutto (10 700 pln/m ) Biuro cnf Nieruchomości jest oficjalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

467 985 zł44,57 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe W tychach dzielnica żwaków Powierzchnia użytkowa: 44,57 M2 Powierzchnia balkonu: 7,93 M2 Piętro: piętro drugie Układ pomieszczeń: - pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł57,12 m² 10 066,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 3-pokojowe | Osiedle Dębowe | Tychy - Wilkowyje | Rabaty na wybrane lokale! Brak prowizji i podatku pcc 2%! 3-pokojowe mieszkanie | 57,12 m | ul. Obywatelska | Tychy | Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 303 zł143,41 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania dwupoziomowe oraz jednopoziomowe z ogrodem | Bezczynszowe | Tychy - ul. Strzelecka Biuro sprzedaży deweloperskiej prezentuje kameralną inwestycję mieszkaniową realizowaną przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 759 zł86,47 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania jednopoziomowe z ogrodem | Bezczynszowe | Tychy - ul. Strzelecka Biuro sprzedaży deweloperskiej prezentuje kameralną inwestycję mieszkaniową realizowaną przy ul. Strzeleckiej.

Szczegóły ogłoszenia

506 087 zł46,43 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

NA sprzedaż apartament 2 pokojowy W niskiej zabudowie W tychach dzielnica żwaków kupującu nie płaci prowizji oraz podatku pcc 2% Powierzchnia użytkowa: 46,43 M2 Powierzchnia balkonu: 7,2 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł88,33 m² 7 573,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Już W sprzedaży! Stan deweloperski Nowe apartamenty w Tychach w dzielnicy Wilkowyje. W Naszej ofercie posiadamy bezczynszowe mieszkania 4- pokojowe wraz z salonem i aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 000 zł34,24 m² 11 039,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| do sprzedaży mieszkanie w budynku wielorodzinnym. Budynek z windą. Mieszkania w stanie deweloperskim. Lokalizacja przy ul. Starokościelnej 30, obok Młyna. Mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 000 zł78,51 m² 8 712,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 4-pokojowe | 78,51 m | Osiedle Dębowe | Tychy | Promocja nawet do 25 tys. zł! Zapraszamy na dzień otwarty! 25.04. w godzinach 10-15. Promocja obowiązuje dla klientów Dnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł77,50 m² 8 245,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż mieszkanie bezczynszowe zlokalizowane W tychach dzielnica paprocany. Mieszkanie bezczynszowe wraz z dwoma miejscami parkingowymi oraz komórką lokatorską usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł63,23 m² 9 631,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta sprzedaży mieszkania dwupoziomowego/szeregówki - tychy, zawiść ostatnie 2 szeregówki dostępne! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkań dwupoziomowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 784 zł67,93 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta sprzedaży - mieszkanie m1a, 4 piętro, okna na wschód powierzchnia: 67,93 m , 3 pokoje w tym 2 sypialnie loggia: 3,90 m cena: 597 784 pln brutto (8800 pln/m ) Biuro cnf Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obywatelska

Wilkowyje,Tychy

709 000 zł79 m² 9 030,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 4-pokojowe | 78,51 m | Osiedle Dębowe | Tychy | Gotowe do odbioru! 4-pokojowe mieszkanie | 78,51 m | ul. Obywatelska | Tychy - Wilkowyje Na sprzedaż przestronne, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Obywatelska

Wilkowyje,Tychy

575 000 zł57 m² 10 066,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij