dowolna

Działki na sprzedaż Tychy - Oferty sprzedaży działek

76 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

76 ogłoszeń

570 000 zł2 037 m² 279,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witamy Serdecznie! Dziś polecamy malowniczo położoną działkę w Tychach, przy ulicy Bażanciej. Przedmiotowa nieruchomość ma powierzchnię 2037 m 2. Działka o prostokątnym.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł552 m² 507,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży - działka budowlana pod lasem! Biuro nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży wyjątkowej działki budowlanej o powierzchni 552 m , położonej w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 685 960 zł14 922 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży 5 działek w Tychach w pobliżu ul. Mikołowskiej ; 1 działka pow 4648 m2 , 2 działka 2374 m2 , 3 działka 2349m2 , 4 działka 3282 m2 , 5 działka 2269m2 razem powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 272 230 zł4 387 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Okazja inwestycyjna! Przedmiotem oferty jest działka położona w Tychach przy ul Targiela, obręb Cielmice. Nieruchomość tj. działka o łącznej powierzchni 4387 m2. Warunki techniczne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

468 825 zł987 m² 475 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 987 m (wymiary ok. 29 m x 33 m), położoną w Tychach, dzielnica Jaroszowice, przy ul. Ułańskiej. Działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł4 020 m² 233,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tychy Wygorzele, ul. Paproci niedaleko lasu I terenów zielonych aktualne warunki zabudowy uzbrojenie przy działce, dojazd asfaltem Prezentujemy ofertę sprzedaży dużej działki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł743 m² 348,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

| oferta tylko W naszym biurze! Na sprzedaż działka o powierzchni 743 m 2 w dzielnicy Jaroszowice z możliwością wystąpienia o warunki zabudowy. Media tj. woda, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 195 m² 250,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tychy Stare Tychy Bardzo ładna działka o kształcie zbliżonym do kwadratu o pow. 1195m2. Teren znajduje sie pomiędzy domami jednorodzinnymi a cmentarzem. Posiada dojazd od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 782 000 zł2 551 m² 698,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujący- prowizja 0% Wyjątkowa nieruchomość w spokojnej, uroczej lokalizacji. Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki o pow.2551m2 Przenaczenie w MPZP- zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

482 750 zł1 931 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna cena została tylko jedna działka teren pod zabudowę usługowo - mieszkaniową Teren zlokalizowany przy ul. Targiela o łącznej pow. 1 931 mkw, z bezpośrednim dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł2 378 m² 367,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy do sprzedania nieruchomość gruntową składającą się z dwóch działek o powierzchni 1930 mkw i 448 mkw położona w Urbanowicach w okolicy ulicy Turyńskiej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

521 000 zł5 210 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| działka rolna tychy - jaroszowice! nowa oferta! Do sprzedania działka rolna położona w Tychach w dzielnicy Jaroszowice. Oferowana nieruchomość gruntowa o powierzchni około 5210.

Szczegóły ogłoszenia

3 064 000 zł5 443 m² 562,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta inwestycyjna - działki usługowe z pozwoleniami na budowę Tychy, zwierzyniec Na sprzedaż dwie działki usługowe położone w Tychach, w dzielnicy Zwierzyniec, w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł5 375 m² 855,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna wraz z domem 200 m2 zlokalizowana w Tychach przy ulicy Mikołowskiej 238 , położona 5 min od centrum Tychów , Mikołowa oraz 20 min od Katowic - droga krajowa.

Szczegóły ogłoszenia

700 854 zł9 471 m² 74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| działka rolna Tychy Jaroszowice. Nowa oferta, tylko W naszym biurze! Na sprzedaż działka rolna składająca się z dwóch działek, o powierzchni 9471 mkw. Jest objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 437 m² 416,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dziś polecamy działkę inwestycyjną położoną w Tychach, przy ulicy Serdecznej. Przedmiotowa nieruchomość ma powierzchnię wraz z drogą dojazdową 1437 m 2. Działka o kwadratowym.

Szczegóły ogłoszenia

393 260 zł742 m² 530 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| do sprzedania działka budowlana w Tychach dzielnicy Wilkowyje o powierzchni 742m 2. Cicha spokojna okolica. Działka płaska, kształtem zbliżona do kwadratu. Wszystkie media w drodze:.

Szczegóły ogłoszenia

1 418 158 zł2 842 m² 499 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

W trakcie uzyskiwania pozwolenia na budowę na halę o powierzchni 1000 m2! Prawomocne pozwolenia na budowę w cenie działki! Działka w Tychach, dzielnica Zwierzyniec, blisko śląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

629 200 zł1 573 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy do sprzedaży grunt składający się z 2 działek w Tychach w dzielnicy Jaroszowice przy lesie. Pierwsza działka o pow 718mkw , druga działka 855 mkw Sprzedaż tylko.

Szczegóły ogłoszenia

18 400 000 zł55 140 m² 333,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tychy - teren inwestycyjny Z pełnym projektem hal produkcyjno-magazynowych I pozwoleniem na budowę Na sprzedaż unikalny kompleks działek inwestycyjnych o łącznej powierzchni ponad 5,5 ha.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł2 995 m² 267,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| nowa oferta! niższa cena! Do sprzedania niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 2995 m2 położona w Tychach- wilkowyje -tereny przemysłowe północne. W studium uwarunkowań :.

Szczegóły ogłoszenia

92 000 zł277 m² 332,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| ogródek działkowy rod "budowlani" na sprzedaż! Stylowe oraz praktyczne wnętrze pozwala poczuć się jak w domu. Ogródek o powierzchni 277 m 2 posiada dostęp do wody, prądu oraz na.

Szczegóły ogłoszenia

264 330 zł801 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tychy Wilkowyje , do sprzedania działka o pow. 801 m2 Aktualny Plan Zagospodarowania przestrzennego: teren zabudowy usługowo-mieszkaniowej. Wszystkie media: kanalizacja, prąd, gaz, woda, na lub przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł9 450 m² 179,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki przy lesie - obrzeża Tychy Na sprzedaż wyjątkowe działki budowlano-rolne położone w spokojnej, zielonej części miasta Tychy. Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

483 000 zł604 m² 799,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 604 m - Tychy, mąkołowiec, ul. Ziębia - z projektem domu Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 604 m , położona w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 307 526 zł3 602 m² 363 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

| teren inwestycyjny! Działka komercyjna położona przy dk1 ( ul. Beskidzka). Powierzchnia 3602m2. Brak planu zagospodarowania przestrzennego. Wjazd na działkę z ul. Beskidzkiej. Media w granicy.

Szczegóły ogłoszenia

409 310 zł6 710 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| nowa oferta tylko U nas! Działka rolna Tychy, jaroszowice. Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 6710 m 2. Jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 000 zł19 500 m² 317,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tychy Urbanowice, ul. Kościelna / Szkatuły Gotowy projekt inwestycyjny dla dewelopera z prawomocnym pozwoleniem na budowę Zaprojektowano zespół 42 Domów Jednorodzinnych w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

3 276 600 zł10 922 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren pod zabudowę magazynowo - produkcyjną oraz zabudowę usługową! Teren administracyjnie położony w Bieruniu w okolicy fabryki Fiata. - idealny pod budowę hali na własne potrzeby lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł967 m² 268,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w Tychach dzielnica Wygorzele. Powierzchnia działki: 967 m2 Media: kanalizacja znajduje się na działce, prąd, woda i gaz w drodze dojazdowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł2 533 m² 631,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja inwestycyjna 2533 m2 | um3 - Usługi i Mieszkania | Tychy ul. Mikołowska Lokalizacja: tychy - Wilkowyje, ul. Mikołowska (bezpośrednio przy głównej trasie). Powierzchnia: 1412 m2 + 1121 m2.

Szczegóły ogłoszenia

372 480 zł582 m² 640 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Tychy, wartogłowiec, ul. Lawendowa. Działka mieszkaniowa z możliwościami usług o pow. 582 m2 udziałem w drodze dojazdowej. Aktualny Plan zagospodarowania Przestrzennego mn6. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł5 433 m² 515,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Inwestuj w doskonałą lokalizację! Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 5433 m , idealna pod działalność przemysłową, usługową lub handlową. Położona przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł3 170 m² 81,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta na wyłączność nieruchomości gruntowej w świetnej lokalizacji na Paprocanach, blisko jeziora! super cena tylko 80 zł/mkw Przedstawiam Państwu działkę obecnie rekreacyjną o pow.

Szczegóły ogłoszenia

6 163 080 zł29 348 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| do sprzedania teren produkcyjno-inwestycyjny o powierzchni łącznej 29.348 m2. zlokalizowany w Tyskiej strefie w niewielkiej odległości od wysypiska. Idealnie nadaje się na prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł5 166 m² 138,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tychy Urbanowice, ul. Urbanowicka niedaleko lasu I terenów zielonych aktualny plan zagospodarowania - mu1 oraz Z2 uzbrojenie przy działce, dojazd asfaltem Prezentujemy ofertę sprzedaży dużej.

Szczegóły ogłoszenia

483 360 zł912 m² 530 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| do sprzedania działka budowlana w Tychach dzielnicy Wilkowyje o powierzchni 912m 2. Cicha spokojna okolica. Działka płaska, kształtem zbliżona do kwadratu. Wszystkie media w drodze:.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł926 m² 254 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 926 m2 na obrzeżach miejscowości Tychy przy ul. Paproci. Działka ma kształt zbliżony do prostokąta. Powierzchnia działki jest równa,.

Szczegóły ogłoszenia

563 500 zł805 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| piękna działka tychy zwierzyniec Oferujemy do sprzedaży piękną działkę położoną w Tychach w dzielnicy Zwierzyniec! Oferowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 805 m 2 ma.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł6 087 m² 246,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania teren produkcyjno-inwestycyjny o powierzchni 6087 m2. zlokalizowany w Tyskiej strefie w niewielkiej odległości od wysypiska. Idealnie nadaje się na prowadzenie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł750 m² 933,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki Działka zlokalizowana jest w Tychach przy ul. Objazdowej nr 30a. Teren na którym zlokalizowana jest chłodnia leży zgodnie z ustaleniami mpzp.