Kawalerka, ul. Wejchertów

Wejchertów, Tychy, śląskie

  • 279 000 zł
  • 25,50 m²
  • 10 941,18 zł/m²

Zdjęcie

Grzegorz

Skontaktuj się

Kawalerka, ul. Wejchertów

Wejchertów, Tychy, śląskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

279 000 zł

25,50 m²

10 941,18 zł/m²

Kawalerka, ul. Wejchertów

Zaktualizowane: 21 maja 2026

279 000 zł 25,50 m² 10 941,18 zł/m²

Piętro:
6/9
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
1970
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

6/9

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

1970

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 279 000 zł (10 941,18 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 25,50 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1970
  •   technika budowy: wielka płyta
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 6/9, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 492 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, lodówka
  • Kuchnia: z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: prysznic
  • Media: gaz, siła; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 21.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wyjątkowa, klimatyczna kawalerka o powierzchni 25 m², położona w Tychach w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy.

Mieszkanie zostało urządzone w naturalnym, ciepłym stylu z wykorzystaniem drewna ( nie paneli drewnianych ) i stonowanych materiałów, dzięki czemu wnętrze ma bardzo przyjemny i harmonijny charakter. Lokal jest gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. (...)

Agent

Grzegorz

510 655...

510 655 277

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została