dowolna

Mieszkania w bloku Tychy - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

126 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

126 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

539 000 zł65 m² 8 292,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Tychach, osiedle H! Szukasz funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Lokalizacja: tychy, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł36,60 m² 8 469,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone na poszukiwanym osiedlu w Tychach - osiedle M Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej. 2 pokoje | Tychy, osiedle M | Idealne pod własną.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł50,04 m² 11 890,49 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 w centrum Tych, przy Al. Bielskiej w nowej inwestycji! Nieruchomość usytuowana jest najwyższym pietrze - siódmym.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

. Do wynajęcia mieszkanie w pełni umeblowane o powierzchni 48m2, dwa duże pokoje , duża kuchnia z oknem , jest balkon , meble kuchenne , lodówka , łazienka z wc Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

655 000 zł61,70 m² 10 615,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Ważne! Kupujący nie płaci podatku pcc! Zostanie pokryty przez sprzedającego :) Dzień dobry, przedstawiam Państwu na sprzedaż (bez pośredników) mieszkanie 3- pokojowe (z balkonem), na.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie, umeblowane, wolne od czerwca 2026 czynsz najmu 2300zl czynsz mzbm 900 zł + media (prąd, gaz, woda) wg zużycia

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne 49 metrowe mieszkanie w Tychach Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi oraz przestronnej kuchni, przedpokoju, łazienki i balkonu Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-15

2 000 zł26 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka 26m | 8 min do Paprocany | Wysoki Standard | Tychy Mieszkanie jest zupełnie nowe i wykończone w nowoczesnym stylu z dbałością o każdy detal. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł43,91 m² 8 403,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

| bardzo dobra oferta! Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o pow. użytkowej 43,91 m2 , położone przy ul. Honoraty w Tychach. 2 piętro w niskiej zabudowie wielorodzinnej Do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

447 000 zł60,80 m² 7 351,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność - klucze W biurze Na sprzedaż 3 niezależne pokoje w niskiej zabudowie- tychy, oś. E - ul. Edukacji. Szukasz mieszkania z dobrą energią , które jest jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł50 m² 6 780 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Wygodne mieszkanie na Osiedlu C w Tychach Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania w Tychach, zlokalizowanego przy ulicy Cichej (osiedle C) tuż obok Szpitala.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł43,63 m² 13 637,41 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania pod klucz to z pewnością spodoba Ci się poniższa oferta. Zapewniamy, że ominie Cię trud wykańczania i urządzania, będziesz się cieszyć.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Dzień pokazowy 2026-05-15

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tychy Paprocany ul. Hutnicza - Nowy Blok - Miejsce garażowe To jest oferta dla osób które lubią komfort, przestrzeń, nowoczesny styl i prywatność. Nowy kameralny blok a nim, na poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,90 m² 8 329,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 47,90 m , położone w Tychach na spokojnym i zielonym osiedlu M przy ul. Moniuszki 19. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł90,90 m² 10 121,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Dwupoziomowe mieszkanie 90,9 m | 4 pokoje | 1 piętro | Suble | po generalnym remoncie Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90,90 m , zlokalizowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł35,10 m² 8 774,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| mieszkanie tychy osiedle C! Do sprzedaży mieszkanie położone w Tychach na osiedlu C. Oferowany lokal mieszkalny o powierzchni 35,10 m 2 składa się z jednego przestronnego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

579 999 zł75,39 m² 7 693,31 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, które urządzisz całkowicie pod siebie, bez konieczności opróżniania lokalu po poprzednich właścicielach? To jasne i przestronne wnętrze przy al. Bielskiej jest gotowe na.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł54 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja: przestronne 51 m z dużym potencjałem Tychy, ul. Andersa Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł46 m² 10 760,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Jedno z najładniejszych mieszkań w Tychach! Nieruchomość w stylu który łączy loftową surowość z funkcjonalnością, dające wrażenie przestronności.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł48,40 m² 7 004,13 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Westate Katowice prezentuje na sprzedaż ustawne mieszkanie położone w Tychach na oś K przy ul. Różyckiego. Lokal mieszkalny o powierzchni 48,4 m2 usytuowany jest na 4. piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

416 500 zł49 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tychy, ul. Budowlanych - 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Szukasz mieszkania w idealnym punkcie miasta, które zapewni Ci wygodę, świetną komunikację i bliskość wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł50,80 m² 35,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu przytulne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Orzeszkowej. - możliwość najmu od maja. - oddzielna kuchnia, duży salon z wyjściem na balkon oraz przestronny pokój. -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

249 000 zł28,50 m² 8 736,84 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe położone w Tychach na osiedlu "t" przy al. Piłsudskiego 42. Dogodna lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy w środku miasta. Mieszkanie czyste.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł62,70 m² 5 247,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja - Nowa Cena: 329 000 pln! Przestronne wnętrze, klimat kamienicy i pewny zysk z inwestycji Szukasz miejsca, które połączy domowe ciepło z doskonałą lokatą kapitału?.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł52,60 m² 37,07 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na wynajem w atrakcyjnej dzielnicy południowych Tychów. Położenie mieszkania oferuje dostęp nie tylko do lokalnych udogodnień, ale również spokojne otoczenie sprzyjające.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł48,90 m² 9 304,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| na sprzedaż przestronne oraz gotowe do zamieszkania mieszkanie na osiedlu T ! Oferujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48,9 m , zlokalizowane w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł74,80 m² 6 002,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Wyłączność Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,8 mkw położone na 3. piętrze w niskim budynku. Nieruchomość posiada balkon z ekspozycją południową, co.

Szczegóły ogłoszenia

466 000 zł59 m² 7 898,31 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa oferta na wyłączność! lokalizacja nieruchomości Prezentowana nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Tychy na Os. E przy ulicy Edukacji. Mieszkanie o pow. 59 mkw znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł52,80 m² 39,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia - Tychy, ul. Legionów Polskich Szukasz świeżego, komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? To oferta idealna dla Ciebie! Do wynajęcia nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł63 m² 7 603,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe Tychy, al. Piłsudskiego 57 | 63 m | parter z ogródkiem Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na parterze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 836 zł52,28 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| do sprzedaży mieszkanie w budynku wielorodzinnym. Budynek z windą. Mieszkania w stanie deweloperskim. Lokalizacja przy ul. Starokościelnej 30, obok Młyna. Budynek posiada 4 kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł49,70 m² 7 223,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe do remontu o powierzchni użytkowej 49,70 m2 przy ulicy Brzozowej w Tychach (osiedle B) w niskim bloku po termomodernizacji. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

467 600 zł43,90 m² 10 651,48 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowe, komfortowe 2 pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie premium o wyjątkowym charakterze, częściowo wyposażone, położone przy ul. Harcerskiej 7.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł72,10 m² 8 183,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż duże i przestronne mieszkanie w spokojnej okolicy. Mieszkanie znajduję się na ul. Tołstoja w Tychach. Nieruchomość o powierzchni 72,10 m jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł39,80 m² 11 683,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz nowoczesnego, dwupokojowego mieszkania do wprowadzenia? Nie chcesz tracić czasu na poszukiwanie ekip remontowych? Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,8m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł59,85 m² 9 991,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szukasz mieszkania, które nie wymaga angażowania ekipy remontowej i jest gotowe do zamieszkania przez rodzinę z dzieckiem ? To 60-metrowe wnętrze na I piętrze niskiego bloku , na Balbinie.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł122,78 m² 5 619,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 122,78 m , zlokalizowane na 4. piętrze (poddaszu) w budynku przy al. Bielskiej w Tychach. Nieruchomość wyróżnia się dużą.

Szczegóły ogłoszenia

424 000 zł54,60 m² 7 765,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż - przestronne mieszkanie 2 pokojowe, tychy, ul. Elfów Jeśli marzysz o wygodnym mieszkaniu w sercu Tychów, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż komfortowe, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł72,90 m² 7 805,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z widokiem na zieleń Tychy, ul. Wieniawskiego Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72,9 m , położone na 2. piętrze w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 375 zł52,25 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe Z ogródkiem W tychach dzielnica żwaków Powierzchnia użytkowa: 52,25 M2 Powierzchnia balkonu: 7,73 M2 Powierzchnia ogródka : 41 M2 Piętro: parter Układ.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł55,40 m² 5 505,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tychy - oś. E - edisona Jeśli szukasz mieszkania w cichej i zielonej okolicy, które możesz urządzić w 100% według własnego pomysłu - ta oferta jest dla Ciebie. Lokalizacja, która.