Apartament Tychy

Stare Tychy, Tychy, śląskie

  • 2 000 zł
  • 35,70 m²
  • 56,02 zł/m²

Zdjęcie

Grzegorz Róg

Skontaktuj się

Apartament Tychy

Stare Tychy, Tychy, śląskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

2 000 zł

35,70 m²

56,02 zł/m²

Apartament Tychy

Zaktualizowane: 21 maja 2026

2 000 zł 35,70 m² 56,02 zł/m²

Piętro:
2/2
Liczba pokoi:
1
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
dobry
Kaucja:
3 500 zł

Piętro:

2/2

Liczba pokoi:

1

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

dobry

Kaucja:

3 500 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 000 zł / miesiąc
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Charakterystyka mieszkania: 35,70 m², 1 pokój (np. dla studenta); stan: dobry
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2009
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/2, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: taras
  • Opłaty uzupełniające: 372 zł, kaucja: 3 500 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Media: gaz; ogrzewanie: gazowe, piec
  •   klimatyzacja
  • Miejsce parkingowe: parking strzeżony w pobliżu
  • Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro

Lokalizacja

Opis nieruchomości

NA WYNAJEM

KOMFORTOWY APARTAMENT W DOMU SZEREGOWYM
Tychy, Paprocany / os. J-Z, ul. Jasna 23
35,7 m2 powierzchni użytkowej, ok. 45 m2 po podłodze + taras + komórka lokatorska
Całkowite koszty 2400 zł + media

Szukasz miejsca, w którym możesz spokojnie zacząć nowy etap?

Potrzebujesz miejsca tylko dla siebie bez hałasu, bez przypadkowych sąsiadów za ścianą, bez miejskiego chaosu pod oknem?

To klimatyczne (...)

Agent

Grzegorz Róg

696 070...

696 070 527

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt