dowolna

Kawalerki Tychy - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 200 zł25 m² 88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka 26m | 8 min do Paprocany | Wysoki Standard | Tychy Mieszkanie jest zupełnie nowe i wykończone w nowoczesnym stylu z dbałością o każdy detal. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł31 m² 6 419,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż - Tychy, ul. Cielmicka Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 31 m , zlokalizowana na 2. piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku przy ul. Cielmickiej w Tychach.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

308 000 zł35,10 m² 8 774,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| mieszkanie tychy osiedle C! Do sprzedaży mieszkanie położone w Tychach na osiedlu C. Oferowany lokal mieszkalny o powierzchni 35,10 m 2 składa się z jednego przestronnego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł28,50 m² 8 736,84 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe położone w Tychach na osiedlu "t" przy al. Piłsudskiego 42. Dogodna lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy w środku miasta. Mieszkanie czyste.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł26,30 m² 64,64 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu jasnej, świeżo wyremontowanej kawalerki zlokalizowanej w samym sercu Tychów. To uniwersalna i bezpieczna przestrzeń, która sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł24,70 m² 72,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| kawalerka W tychach W rewelacyjnej lokalizacji Zapraszam Państwa do zapoznania się z nową ofertą mieszkania na wynajem znajdującego się w centrum naszego pięknego miasta. Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z balkonem w sercu Tychów ul. Cyganerii, osiedle C Na wynajem świeżo wyremontowana kawalerka w ścisłym centrum Tychów przy ul. Cyganerii, na cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł35,90 m² 7 493,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Wyłączność Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 35,9 m2 położone na 2 piętrze w niskim, kameralnym bloku w samym centrum Tychów na osiedlu C.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Bielska

Tychy,śląskie

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tychy

A,Tychy

1 450 zł32 m² 45,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieważne czy szukasz pierwszego mieszkania na start czy chcesz poukładać życie na nowo w tym przytulnym wnętrzu znajdziesz to co potrzebujesz. ||| na wynajem kawalerka Z klimatem ||| || tychy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Hutnicza

Paprocany,Tychy

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 28 m do wynajęcia nowoczesny Apartamentowiec przy Paprocanach 28 m , 2 piętro, nowoczesny blok z windą Kameralny apartamentowiec tylko kilkanaście mieszkań Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Celina,Tychy

245 000 zł35 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Woźniakowski Nieruchomości ma zaszczyt przedstawić wyjątkową nieruchomość. Szukasz nieruchomości, która łączy w sobie wygodę miejskiego życia z możliwością własnej aranżacji? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Śródmieście,Tychy

270 000 zł30 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Woźniakowski Nieruchomości z dumą prezentuje na sprzedaż wyjątkową i przestronną kawalerkę zlokalizowaną w samym Centrum Tychów, na cenionym Osiedlu D. Ta nieruchomość o sporym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nałkowskiej

Tychy,śląskie

329 000 zł34 m² 9 820,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Oferta na wyłączność Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 33,5 m , położone na 2 piętrze w budynku z windą w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wejchertów

Tychy,śląskie

1 500 zł26 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tychy - os. F - ul. Wejchertów Kawalerka gotowa do zamieszkania od zaraz Szukasz wygodnego miejsca tylko dla siebie, bez kompromisów i zbędnych kosztów? Ta kawalerka to idealne rozwiązanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cicha

Celina,Tychy

259 000 zł36 m² 7 254,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Jasne, przestrzenne mieszkanie z balkonem na 2. piętrze; cisza, zieleń, z dala od hałasu ulicy. Widok na drzewa; w oddali osiedle. Mieszkanie o powierzchni 35,7 m2 , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, al. Niepodległości

Tychy,śląskie

1 550 zł25 m² 63,01 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem kawalerki położonej w Tychach Al. Niepodległości w sąsiedztwie Domu Kultury "tęcza". Lokal o powierzchni 24,60m2 usytuowany na parterze budynku. Położenie w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Niepodległości

Tychy,śląskie

249 000 zł31 m² 8 058,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tychy - oś D - Aleja Niepodległości Podstawowe informacje: mieszkanie 1 pokojowe z balkonem na 1 pietrze w 4 piętrowym ocieplonym bloku. Balkon od strony południowej. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wejchertów

Felicja,Tychy

209 000 zł26 m² 8 196,08 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Zapraszam do zakupu mieszkania usytuowanego w Tychach przy ul. Wejchertów na os. F w świetnej lokalizacji. Główne atuty nieruchomości: bliskość transportu publicznego doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Celina,Tychy

269 000 zł36 m² 7 493,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Przytulna kawalerka z balkonem na 2. piętrze - czysta i zadbana! Na sprzedaż jasne, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,9 m2 , usytuowane na 2.piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tychy

Tychy,śląskie

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa, bardzo atrakcyjna oferta najmu w Tychach dla firm! Możliwy najem krótkoterminowy oraz obsługa w języku angielskim! lokalizacja Przedstawiamy Państwu ofertę najmu przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Darwina

Dorota,Tychy

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Obłędna kawalerka dla wymagających mieszkanie Mieszkanie w nowoczesnym standardzie, o powierzchni 36 m , na którą składają się: salon z aneksem kuchennym, przedpokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard Tychy

Tychy,śląskie

285 000 zł28 m² 10 178,60 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa nieruchomość! jedyna taka na lokalnym rynku! Zaprojektowana przez projektanta wnętrz, z wykorzystaniem i uwzględnieniem każdego centymetra. Idealna lokalizacja w centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowokościelna

Tychy,śląskie

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1 pokojowe z aneksem kuchennym i dużą łazienką

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dmowskiego

Urszula,Tychy

254 999 zł40 m² 6 455,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Kawalerka z opcją wydzielenia pokoju - do remontu mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 39,50 m2 na którą składają się kuchnia, pokój, przedpokój oraz łazienka z wc. - mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Żwakowska

Tychy,śląskie

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajmu ładną i słoneczną kawalerkę, z balkonem, położoną w Tychach przy ul. Żwakowskiej. Mieszkanie umeblowane i wyposażone, gotowe do wprowadzenia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Celina,Tychy

259 000 zł36 m² 7 258,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Wyjątkowa oferta! Przestronna Kawalerka w Sercu Tychów Gotowa Inwestycja lub Idealne Mieszkanie woźniakowski nieruchomości z przyjemnością prezentuje na sprzedaż unikatową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowokościelna

Tychy,śląskie

530 zł34 m² 15,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Typowa kawalerka.Pok9j z aneksem kuchennym. Ciepła woda grzana centralnie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja Jana Pawła II

Olga,Tychy

283 000 zł26 m² 10 679,20 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka po generalnym remoncie w centrum Tychów przy al. Jana Pawła II. Mieszkanie jest częściowo wyposażone, gotowe do natychmiastowego zamieszkania, znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Biblioteczna

Barbara,Tychy

1 800 zł25 m² 72,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka, znajdująca się w Tychach, bezpośrednio przy Placu Baczyńskiego. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja Jana Pawła II

Tychy,śląskie

1 450 zł28 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tychy - oś N - Al. Jana Pawła II Kawalerka z balkonem Na wynajem mieszkanie o powierzchni 27,8 m , położone na 8. piętrze, wysokim bloku z windą. Idealne dla jednej osoby lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Honoraty

Tychy,śląskie

265 500 zł33 m² 7 996,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tychy - oś H - honoraty Kawalerka - idealna dla singla, pary lub inwestora Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, z dobrym dojazdem i gotowego do zamieszkania? Ta kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cyganerii

Celina,Tychy

1 300 zł39 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Cyganerii 42 Nieruchomość: powierzchnia 39m2 I piętro Ogrzewanie miejskie W pełni umeblowane i wyposażone Lokalizacja: ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Tychy

Stare Tychy,Tychy

1 700 zł20 m² 85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stare tychy, okolice rynku Prezentujemy do wynajęcia, przytulne, niewielkie mieszkanie 1 pokojowe z aneksem kuchennym, położone na 2 piętrze w niskiej zabudowie. Układ mieszkania: jeden pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tychy

Urszula,Tychy

1 700 zł35 m² 48,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tychy os. U, M2 do wynajęcia Prezentujemy do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe z balkonem o powierzchni 34,70 m2, położone na 3 piętrze w niskiej zabudowie. Wymagana umowa najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wejchertów

Felicja,Tychy

1 250 zł18 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronna kawalerka przy ulicy Wejchertów 8 Nieruchomość: powierzchnia 17,5 m2 9 piętro Ogrzewanie miejskie Lokalizacja: w pobliżu są: przedszkole, szkoła, szpital,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hierowskiego

Tychy,śląskie

320 000 zł33 m² 9 785,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tychy - oś. H - hierowskiego Przestronna kawalerka z dwoma balkonami! Idealna dla pary lub inwestora! Metraż: 32,7 m Lokalizacja: wysoki parter w 3-piętrowym bloku Forma własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żorska

Żwaków,Tychy

1 600 zł57 m² 28,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Obłędny open space na wynajem przy ul. Żorskiej Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Żwaków - tuz przy lesie budynek nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Budowlanych

Tychy,śląskie

1 800 zł28 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tychy - budowlanych Oferuję na wynajem piękne klimatyczne mieszkanie. Usytuowane na parterze z ogródkiem. Mieszkanie klimatyzowane. duża szafa zapewnia wygodę przechowywania. A stylowo.

Szczegóły ogłoszenia