dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Tychy - Oferty sprzedaży i najmu

115 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

115 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Arkadowa

Tychy,śląskie

220 000 zł62 m² 3 548,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ładne,słoneczne i przestronne.W cichej okolicy,w pobliżu stacja ,przystanki autobusowy i trolejbusowy,bliskość sklepów i punktów usługowych.Mieszkanie po malowaniu ,parkiety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

180 000 zł49 m² 3 673,47 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie wyremontowane , instalacha wodna, elektryczna , gaz nowe, \junkers wymieniony , sufity podwieszone , gladz , kuchnia zabudowana z agd zostaje w Cenie, gres , panele , parkite na podlodze

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uczniowska

Tychy,śląskie

167 000 zł51 m² 3 274,51 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem,na 3 piętrze(winda)na osiedlu U - ulica Uczniowska. Kuchnia i pokoje ustawne w kwadracie o niezależnych wejściach,łazienka i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cielmicka

Cielmice,Tychy

140 000 zł38 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie duże mieszkanie dwópokojowe, zadbane, wymienione wszystkie okna na plastikowe, grzejniki również. Drzwi wejściowe wymienione, szafa zabudowana. Umeblowana kuchnia. Na podłogach panele oraz płytki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Tychy

129 000 zł37 m² 3 486,49 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 37m2 zlokalizowane na 4 pietrze (jest winda) w spokojnym bloku (zadbana klatka schodowa). Na podłogach w pokojach nowe panele, w łazience, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

200 000 zł65 m² 3 076,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju o pow. 65,19 m kw. na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku. Jest balkon. Okna wymienione, plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rodakowskiego

Żwaków,Tychy

340 000 zł73 m² 4 657,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Ogródek i garaż, wszystkie zdjecia pod adresem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Tychy

Tychy,śląskie

133 000 zł35 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tychy, os.K, Ilość pokoi: 1 Piętro: 2 Ilość pięter: 10 Cena sprzedaży [zł]: 133 000 zł Mieszkanie o pow. 35m2 zlokalizowane na 2 pietrze ( dwie windy).Mieszkanie ciche i bardzo jasne po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Tychy,śląskie

180 000 zł48 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie 48m2(+20m2) położone w samym centrum miasta. Wymienione wszystkie okna ,drzwi wewnetrzne ,łazienka po remoncie ,na podłogach panele i płytki .Ogrzewanie centralne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ujejskiego

Tychy,śląskie

232 000 zł62 m² 3 741,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tychy - os.U - Do sprzedaży rozkładowe mieszkanie M4 zlokalizowane w bardzo przyjemnej okolicy na obrzeżach osiedla U. Mieszkanie ma powierzchnię 61,7mkw na co składają się trzy duże niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tychy

Tychy,śląskie

125 000 zł34 m² 3 676,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 34 mkw. na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku.Pomieszczenia rozkładowe.Nowe plastikowe okna, ładna duża (widna)kuchnia.Balkon cały w kaflach.Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Tychy

Tychy,śląskie

108 000 zł26 m² 4 153,85 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 26,4 m2 położone na 4 piętrze w 10 piętrowym bloku.Nowe drewniane okna, na podłogach panele i płytki.Łazienka i WC razem (nowe kafelki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uczniowska

Urszula,Tychy

409 000 zł52 m² 7 895,75 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko W realton! Umowa na wyłączność! Jesteśmy Liderem w branży nieruchomośći ponieważ w swoją pracę wkładamy całe serce. Wyznaczamy kierunek, stawiamy na rozwój.