dowolna

Mieszkania z prawem własności Tychy - Lista ofert

108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

108 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obywatelska

Wilkowyje,Tychy

689 000 zł79 m² 8 775,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bez prowizji i podatku pcc 2%. Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obywatelska

Wilkowyje,Tychy

689 000 zł79 m² 8 775,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja Jana Pawła II

Olga,Tychy

283 000 zł26 m² 10 679,20 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka po generalnym remoncie w centrum Tychów przy al. Jana Pawła II. Mieszkanie jest częściowo wyposażone, gotowe do natychmiastowego zamieszkania, znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przepiórek

Mąkołowiec,Tychy

640 000 zł65 m² 9 891,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Pracujemy również w weekendy- napisz sms! 3 piętrowy, kameralny budynek ( tylko 17 mieszkań) ekspozycja: północno-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Obywatelska

Wilkowyje,Tychy

545 000 zł57 m² 9 541,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tychy,śląskie

505 000 zł49 m² 10 216,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowy blok - Nowe mieszkanie - Tychy oś. W (ul. Hutnicza) Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w nowo wybudowanym , kameralnym bloku w Tychach! Budynek z 2025 roku ma zaledwie trzy piętra,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Żorska

Żwaków,Tychy

869 661 zł74 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc- kupując z nami tą nieruchomość nie zapłacisz prowizji, nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żorska

Żwaków,Tychy

1 172 710 zł107 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Jeśli interesują Państwa inne metraże, proszę o kontakt chętnie przedstawię dostępne opcje. Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wilkowyje,Tychy

545 000 zł57 m² 9 541,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wilkowyje,Tychy

709 000 zł79 m² 9 030,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obywatelska

Wilkowyje,Tychy

545 000 zł57 m² 9 541,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

B-1,Tychy

1 165 000 zł103 m² 11 310,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy apartament w centrum Tychów na sprzedaż - komfort i nowoczesność Prezentujemy niepowtarzalny apartament w centrum Tychów , który łączy w sobie nowoczesne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obywatelska

Wilkowyje,Tychy

689 000 zł79 m² 8 775,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Żorska

Żwaków,Tychy

1 172 710 zł107 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żorska

Żwaków,Tychy

541 923 zł62 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa- dostępne również inne metraże oraz lokalizacje Termin oddania: grudzień 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Anny

A,Tychy

497 900 zł68 m² 7 370,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | 1. piętro | Tychy | pl. Św. Anny | 68 m Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze niskiego, kameralnego bloku w Tychach. Budynek po termomodernizacji, tylko 6 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

4 Pory Roku,Tychy

569 000 zł49 m² 11 669,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o wysokim standardzie o powierzchni 48,76 mkw. położone na 1. piętrze eleganckiego budynku z windą, w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żorska

Żwaków,Tychy

795 000 zł78 m² 10 192,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

4 pokojowe M W kameralnym apartamentowcu Nowoczesny apartament o powierzchni 78,20 m2 , zlokalizowany przy ul. Żorskiej 4a w Tychach. Układ pomieszczeń: - salon połączony z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elsnera

Tychy,śląskie

415 000 zł56 m² 7 435,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Tychy Elsnera - gotowe do wprowadzenia, 55,81 m , widok na Park Trzy Stawy Lokalizacja Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 55,81 m , zlokalizowane w Tychach przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tychy

Urszula,Tychy

899 000 zł69 m² 13 049,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż prawdopodobnie najładniejsze 4 pokoje W tychach prawdopodobnie najbardziej nowoczesne I prestiżowe miejsce W tychach prawdopodobnie najniższe koszty utrzymania , tylko 712 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Honoraty

Tychy,śląskie

265 500 zł33 m² 7 996,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tychy - oś H - honoraty Kawalerka - idealna dla singla, pary lub inwestora Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, z dobrym dojazdem i gotowego do zamieszkania? Ta kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersa

Stare Tychy,Tychy

370 000 zł55 m² 6 727,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie po remoncie ul. Andersa, tychy (51,06 m ) Na sprzedaż oferuję komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,06 m , zlokalizowane przy ul. Andersa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hlonda

Stare Tychy,Tychy

420 000 zł56 m² 7 485,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Startfragment Komfortowe 3 pokoje z widokiem na zieleń Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2 , zlokalizowane w dzielnicy Stare Tychy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Niepodległości

Tychy,śląskie

375 000 zł46 m² 8 152,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tychy - oś. E - niepodległości 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - gotowe do zamieszkania! Marzysz o komfortowym i funkcjonalnym mieszkaniu w świetnej lokalizacji? To 46,18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Weronika,Tychy

515 000 zł49 m² 10 454,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Umowa przedwstępna - załatwiamy kredyt Nowość w Rem Nieruchomości Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej. Tychy, okolice osiedla W - ul. Sikorskiego - mieszkanie dla tych, którzy chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obywatelska

Wilkowyje,Tychy

689 000 zł79 m² 8 775,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dorota,Tychy

339 000 zł45 m² 7 462,03 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

To mieszkanie czeka właśnie na Ciebie! Przestrzeń do aranżacji wynosi 45,43 m2 jest to doskonała przestrzeń, by zrealizować swoje pomysły i marzenia. Choć wymaga odrobiny uwagi to właśnie Ty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Tychy,śląskie

499 000 zł50 m² 10 060,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

!sprzedane! okazja! Mieszkanie na sprzedaż po generalnym remoncie Tychy, osiedle D Mieszkanie po generalnym remoncie przeprowadzonym 3 lata temu dla siebie wykończone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Obywatelska

Wilkowyje,Tychy

545 000 zł57 m² 9 541,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Honorata,Tychy

349 000 zł51 m² 6 817,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Umowa przedwstępna Nowa oferta na wyłączność - nie szukaj dalej. Na sprzedaż mieszkanie - 3 pokoje, zielona okolica i pełna infrastruktura - Tychy, ul. Hetmańska Ostatnie piętro | niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przepiórek

Mąkołowiec,Tychy

640 000 zł65 m² 9 891,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Barbara,Tychy

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Tychy osiedle B - ul. Batorego spokojna okolica, blok po termomodernizacji Przedstawiamy do sprzedaży przytulne mieszkanie 2 pokojowe, położone w głębi osiedla B, na ulicy Batorego. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obywatelska

Wilkowyje,Tychy

545 000 zł57 m² 9 541,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obywatelska

Wilkowyje,Tychy

689 000 zł79 m² 8 775,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elfów

Tychy,śląskie

335 000 zł52 m² 6 504,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tychy - oś E ul. Elfów W swojej ofercie mamy 2 - pokojowe mieszkanie z balkonem w niskim bloku w pobliżu parku. Lokal mieszkalny znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brzoskwiniowa

Tychy,śląskie

395 000 zł34 m² 11 529,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 31,64 m wraz z komórką lokatorską o powierzchni 2,62m w kameralnym, nowoczesnym budynku V w inwestycji Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Bielska

Urszula,Tychy

555 000 zł40 m² 13 754,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe, zaprojektowane przez architekta, wykończone pod klucz mieszkanie z ogródkiem w nowym budownictwie mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 40,35 m , na którą składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obywatelska

Wilkowyje,Tychy

749 000 zł74 m² 10 128,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Sprzedam nowoczesny jasny przestronny dwupoziomowy apartament o powierzchni 73,95m2 w Tychach-Wilkowyjach na osiedlu Dębowym. Spokojna i zielona okolica! Rozkład pomieszczeń: - parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Honorata,Tychy

779 000 zł74 m² 10 527 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem gotowe do wprowadzenia - Tychy, ul. Mikołaja Kopernika, (74 m ) Rozkład pomieszczeń: trzy pokoje kuchnia z jadalnią łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Urszula,Tychy

535 000 zł42 m² 12 835,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa oferta sprzedaży - Tychy, osiedle fit Na sprzedaż nowoczesne, nigdy niezamieszkane mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na pierwszym piętrze w nowym budownictwie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Honoraty

Honorata,Tychy

530 000 zł54 m² 9 811,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokojowe M w nowym budownictwie - os. H, ul. Honoraty - niskie opłaty, świetna lokalizacja Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie o powierzchni 54,02 m ,.