dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Tychy - Sprzedaż i wynajem

68 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

68 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Tychy

Lucyna,Tychy

470 000 zł104 m² 4 519,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

| 5 pokoi, niska zabudowa, wyposażenie i meble na wymiar w kuchni, ciepła woda z sieci, 3 szafy w zabudowie, wysoki standard P rezentujemy Państwu do sprzedaży przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Darwina

Dorota,Tychy

1 300 zł47 m² 27,66 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu mieszkanie trzypokojowe w Tychach przy ulicy Darwina. Nieruchomość usytuowana na 9 piętrze. Aktualnie jest kończony generalny remont i jest jeszcze możliwość wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tychy

Regina,Tychy

295 000 zł72 m² 4 097,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

DO sprzedania komfortowe mieszkanie na oś R Duże cztery-pokojowe mieszkanie w spokojnej dzielnicy ,mieszczące się na 2 piętrze z 2 balkonami , kuchnia w kaflach z meblami pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łabędzia

Mąkołowiec,Tychy

265 000 zł50 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nowe osiedle, tychy mąkołowiec. Oferujemy do sprzedaży wykończone mieszkanie 2 pokojowe na Osiedlu Łabędzia w Tychach. Komfortowe apartamenty w prestiżowej dzielnicy, doskonale zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Zuzanna,Tychy

1 300 zł51 m² 25,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie z 2010 pierwszy właściciel, niedawno wykończone, kuchnia z salonem, sypialnia, łazienka z pralką, na wyposażeniu kuchni sprzęt agd-lodówka oraz piec elektryczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Urszula,Tychy

179 000 zł68 m² 2 647,93 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| oferta zablokowana Oferta sprzedaży mieszkania o pow. 67,6 m2, zlokalizowanego w Tychach na os. U. Nieruchomość mieści się na siódmym ostatnim piętrze w wieżowcu z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tychy

Genowefa,Tychy

189 000 zł53 m² 3 566,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dostępne od zaraz. Ładne zadbane mieszkanie w Tychach na osiedlu G. Składa się z 2 pokoi, jadalni, kuchni, łazienki, przedpokoju i balkonu. Przed wejściem do mieszkania galeryjka zamykana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Honorata,Tychy

165 000 zł42 m² 3 928,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bardzo ładne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem o pow. 42mkw, położone w niskiej zabudowie na 4 piętrze, w mieszkaniu został przeprowadzony gruntowny remont; wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Paprocany

Paprocany,Tychy

349 000 zł108 m² 3 216,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Super oferta! apartament dwupoziomowy! Do sprzedania 3 pokojowe dwupoziomowe mieszkanie na Osiedlu "cztery Pory Roku" z dodatkową antresolą, która może pełnić funkcję czwartego pokoju. Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Urszula,Tychy

179 000 zł70 m² 2 557,14 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| pilna sprzedaż, możliwość negocjacji ceny! Oferta sprzedaży mieszkania o pow. 70 m2, zlokalizowanego w Tychach na os. U. Nieruchomość mieści się na siódmym ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Tychy

Dorota,Tychy

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie składa się z 2 dużych, ustawnych pokoi, kuchni w kwadracie , łazienki razem z wc oraz sporego przedpokoju. Wejścia do wszystkich pomieszczeń osobne. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Zuzanna,Tychy

179 000 zł53 m² 3 368,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna cena , super lokalizacja! Do sprzedania mieszkanie położone na osiedlu Z , w odnowionym budynku, z własnym parkingiem i zadbanymi ogródkami od strony balkonów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Celina,Tychy

110 000 zł37 m² 2 972,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zablokowane! Do sprzedania przytulne, zadbane mieszkanie położone na parterze niskiej zabudowy. Mieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, łazienki wspólnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Genowefa,Tychy

193 000 zł51 m² 3 776,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| oferta godna polecenia! Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 51,1 m 2 zlokalizowane w Tychach na os. G , znajdujące się na parterze w niskiej zabudowie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Genowefa,Tychy

195 000 zł53 m² 3 679,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

| nowa oferta sprzedaży mieszkania! Prezentujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow. 53 m2 zlokalizowane w Tychach na os. G , znajdujące się na pierwszym piętrze w niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tychy

Celina,Tychy

130 000 zł35 m² 3 672,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam przytulne, zadbane mieszkanie położone na trzecim piętrze niskiej zabudowy. Osiedle C Mieszkanie o powierzchni 35,40m2 składa się z jednego pokoju, przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Olga,Tychy

190 000 zł62 m² 3 054,66 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wstrzymane do 07.03.2014! BARDZO ŁADNE MIESZKANIE W ATRAKCYJNEJ CENIE DO NEGOCJACJI! Do sprzedania atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie położone na parterze w wysokiej zabudowie,o powierzchni 62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Dorota,Tychy

155 000 zł50 m² 3 087,65 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! ładne, duże mieszkanie W cenie do dużej negocjacji! Do sprzedania atrakcyjnie położone, w centrum miasta mieszkanie do własnej aranżacji. Mieszkanie o powierzchni 50m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Urszula,Tychy

185 000 zł70 m² 2 642,86 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Urszula,Tychy

239 000 zł75 m² 3 186,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Tychach na os. U i mieszczącego się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Nieruchomość o pow. ok. 75 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tychy

Honorata,Tychy

190 000 zł43 m² 4 418,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa przestrzenne pokoje na osiedlu H, oddzielna kuchnia. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych, po generalnym remoncie, wymieniona instalacja elektryczna, hydrauliczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Honorata,Tychy

146 000 zł42 m² 3 476,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o pow. 42,5 m 2 w niskiej zabudowie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Elfów

Ewelina,Tychy

27 m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

blok mieszkalny wielorodzinny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tychy

Zuzanna,Tychy

106 000 zł36 m² 2 944,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zarezerwowane Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie składające się z 1 dużego, ustawnego pokoju, ładnej kwadratowej kuchni z wyjściem na balkon, łazienki i wc osobno oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Tychy

Lucyna,Tychy

214 000 zł55 m² 3 918,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| mieszkanie składa się z pokoju gościnnego, sypialni obszernego przedpokoju mogącego pełnić rolę jadalni jako przedłużenie kuchni ,łazienki oraz osobnego wc. Pokój I ustawny, jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Honorata,Tychy

170 000 zł52 m² 3 256,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Tychach na os. H. Nieruchomość o pow. 52,2 m2 znajduje się na trzecim piętrze w niskiej zabudowie i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tychy

Lucyna,Tychy

102 000 zł35 m² 2 939,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| oferta zablokowana Prezentujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow. 34,70 m2 zlokalizowane w Tychach na os. H , znajdujące się na drugim piętrze w niskiej zabudowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Tychy

Dorota,Tychy

900 zł36 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanko położone na trzecim piętrze w budynku z windą. Mieszkanie jest czyste, zadbane, częściowo wyposażone i umeblowane - jest pralka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Paulina,Tychy

187 000 zł58 m² 3 224,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Oferta zarezerwowana. Lokalizacja - mieszkanie położone w Tychach, na os. P, niedaleko kościoła Franciszkanów. Położenie - 3 piętro niskiego budynku. Budynek - stosunkowo nowe budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

156 000 zł45 m² 3 466,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulne, zadbane mieszkanie trzypokojowe położone w czteropiętrowym budynku na osiedlu F. Mieszkanie o powierzchni 45m2 składa się z przedpokoju, łazienki wspólnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tychy

Lucyna,Tychy

105 000 zł35 m² 3 025,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| nowa oferta sprzedaży mieszkania Prezentujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow. 34,70 m2 zlokalizowane w Tychach na os. H , znajdujące się na drugim piętrze w niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Tychy

Tychy,śląskie

1 000 zł35 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ładne mieszkanie do wynajmu w pełni umeblowane duży balkon 2 pokoje .kuchnia z oknem , łazienka razem z wc. Kaucja zwrotna 950zł :link do strony :kontakt do agenta Eugeniusz Rudczyk Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Urszula,Tychy

189 000 zł70 m² 2 700 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Tychy

Dorota,Tychy

1 000 zł46 m² 21,69 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuje do wynajmu mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na południe!. Bardzo funkcjonalny układ mieszkania , wejścia do wszystkich pomieszczeń niezależne.Mieszkanie jest bardzo ciepłe , ciche ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Tychy

Olga,Tychy

190 000 zł63 m² 3 015,87 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży ładne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie z wnękowym balkonem. Lokal po remoncie. Na ścianach gładzie. Piony i elektryka w budynku wymienione. Kuchnia z zabudową. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Urszula,Tychy

195 000 zł70 m² 2 785,71 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| oferta sprzedaży mieszkania o pow. 70 m2, zlokalizowanego w Tychach na os. U. Nieruchomość mieści się na siódmym ostatnim piętrze w wieżowcu z pięknym widokiem na rozciągający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Tychy

Tychy,śląskie

65 000 zł18 m² 3 532,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży mieszkanie, o pow. 18,4m2, zlokalizowane w cichym i spokojnym miejscu na os F. Składające się z pokoju połączonego z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tychy

Magdalena,Tychy

950 zł38 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w niskim bloku na pierwszym piętrze , bardzo dobre osiedle "M". Dwa niezależne pokoje, łazienka razem z wc, wejście do kuchni z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Ewelina,Tychy

124 000 zł37 m² 3 351,35 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! atrakcyjna cena! Do sprzedania mieszkanie o pow.37m2 usytuowane na 6 piętrze 9-piętrowego bloku. Mieszkanie składa się z dwóch jasnych pokoi, z czego jeden z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Paprocany

Paprocany,Tychy

260 000 zł70 m² 3 716,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie w świetnej lokalizacji na kameralnym osiedlu Paprocany. Budynek z 1995r. (4 mieszkania na piętrze). Trzy pokoje z dużym balkonem, łazienka, wc, dwa przedpokoje, duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Tychy

Natalia,Tychy

163 000 zł44 m² 3 704,55 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedaży ładne mieszkanie 2 pokojowe o bardzo ładnym rozkładzie pomieszczeń. Składa się z przedpokoju, łazienki razem z wc., kuchni , dwóch pokoi oraz balkonu.Wejścia do.