dowolna

Mieszkania z aneksem Tychy - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

66 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

66 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

585 000 zł50,04 m² 11 690,65 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 w centrum Tych, przy Al. Bielskiej w nowej inwestycji! Nieruchomość usytuowana jest najwyższym pietrze - siódmym.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tychy Paprocany ul. Hutnicza - Nowy Blok - Miejsce garażowe To jest oferta dla osób które lubią komfort, przestrzeń, nowoczesny styl i prywatność. Nowy kameralny blok a nim, na poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 000 zł78,51 m² 9 030,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bez podatku pcc i bez prowizji. Drugie miejsce postojowe - gratis! Rodzinne, 4 pokojowe, komfortowe mieszkanie. 78,5 m2 komfortowej przestrzeni mieszkalnej - Salon z aneksem kuchennym, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł43,63 m² 13 637,41 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania pod klucz to z pewnością spodoba Ci się poniższa oferta. Zapewniamy, że ominie Cię trud wykańczania i urządzania, będziesz się cieszyć.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

2 200 zł40,90 m² 53,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie z widokiem na las, siedle Dębowe, miejsce postojowe w cenie Mieszkanie dostępne od 1 lipca. Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie położone na ekskluzywnym, zamykanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł40 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, komfortowe 2 pokoje | 40 m | Po remoncie - Bądź pierwszym najemcą Opis: szukasz nowoczesnego, w pełni wyposażonego mieszkania, w którym pachnie nowością? Mamy dla Ciebie idealną.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł42 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2 pokoje z balkonem | ul. Bukowa | Salon z aneksem | Łazienka z oknem cena:385 000 zł do negocjacji Opis: szukasz mieszkania z balkonem, w zielonej i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł20 m² 85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka w sercu Starych Tychów - blisko Rynku Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe z aneksem kuchennym, położone na 2 piętrze w kameralnym, niskim.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł28,51 m² 13 328,66 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowy produkt inwestycyjny lub pierwsze mieszkanie Nieruchomość stanowi doskonałą synergię bezpiecznej lokaty kapitału oraz idealnego lokalu na życiowy start. Położenie na prestiżowym osiedlu Fit.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł35,70 m² 56,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem komfortowy apartament W domu szeregowym Tychy, paprocany / os. J-z, ul. Jasna 23 35,7 m2 powierzchni użytkowej, ok. 45 m2 po podłodze + taras + komórka lokatorska Całkowite koszty 2400 zł.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 38m , zaprojektowane z myślą o wygodzie codziennego życia. Spokojna, zielona okolica z rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

506 087 zł46,43 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

NA sprzedaż apartament 2 pokojowy W niskiej zabudowie W tychach dzielnica żwaków kupującu nie płaci prowizji oraz podatku pcc 2% Powierzchnia użytkowa: 46,43 M2 Powierzchnia balkonu: 7,2 M2.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł49 m² 32,65 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Urocze mieszkanie W tychach na osiedlu P oferta tylko W naszym biurze, najem okazjonalny wolne od czerwca! Urocze, przestronne, jasne, funkcjonalne z balkonem. i tak by można było.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

855 000 zł88,33 m² 9 679,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

W naszej ofercie posiadamy bezczynszowe mieszkanie 4- pokojowe wraz z salonem i aneksem kuchennym. Lokal znajduje się w nowo powstałym kameralnym osiedlu " "nowa Sosnowa " - Wilkowyje.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł35,49 m² 53,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Polecam Państwu do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze niskiego bloku, wybudowanego w 2007 roku, zlokalizowanego przy ul. Jordana. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tychy - Czułów | Nowe mieszkanie | Kameralna zabudowa Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane w kameralnym budynku oddanym do użytku w 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 172 710 zł106,61 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta sprzedaży - Wyjątkowy Apartament M16, 5 piętro - najlepszy widok 2 tarasy, loggia, okna na zachód I wschód powierzchnia: 106,61 m , 4 pokoje w tym 3 sypialnie loggia: 10,66.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 034 zł32,62 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta sprzedaży - mieszkanie m17a, 2 piętro, okna na zachód powierzchnia: 32,62 m , 2 pokoje loggia: 4,14 m cena: 349 414 pln brutto (10 700 pln/m ) Biuro cnf Nieruchomości jest oficjalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 085 zł59,55 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta sprzedaży - mieszkanie m17a, 2 piętro, powierzchnia: 59,55 m , 3 pokoje w tym 2 sypialnie, garderoba loggia: 9,16 m cena: 518 085 pln brutto (8700 pln/m ) Biuro cnf Nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 316 zł63,73 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe W tychach dzielnica żwaków Powierzchnia użytkowa: 63,73 M2 Powierzchnia balkonu: 9,08 M2 Piętro: piętro Układ pomieszczeń: - pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

448 400 zł51 m² 8 792,16 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z wyjątkowym widokiem na góry idealne miejsce do życia Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,40 m , zlokalizowane w Tychach przy al. Piłsudskiego na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł61,86 m² 11 299,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Apartament z antresolą i widokiem na las - Tychy, os. 4 pory Roku Na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy apartament położony na cenionym osiedlu 4 Pory Roku w Tychach, przy ul. Bielskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł57,12 m² 10 066,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w niskiej zabudowie usytuowane na parterze z ogródkiem na kameralnym osiedlu w Tychach. Do sprzedania mieszkanie, w budynku dwupiętrowym w którym znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 759 zł86,47 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania jednopoziomowe z ogrodem | Bezczynszowe | Tychy - ul. Strzelecka Biuro sprzedaży deweloperskiej prezentuje kameralną inwestycję mieszkaniową realizowaną przy ul. Strzeleckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 568 zł41,52 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentuję Państwu nową inwestycję - Apartamenty Żorska, znajdującą się w sercu rozbudowanego osiedla, tuż przy granicy malowniczego lasku Paprocańskiego. Ta prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł59,92 m² 91,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie | Tychy, ul. Nowa Na wynajem oferuję komfortowe, nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Tychach przy ul. Nowa, na nowo wybudowanym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł57,12 m² 10 066,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta bez podatku pcc i prowizji 57 m2 komfortowej przestrzeni mieszkalnej - Salon z aneksem kuchennym, dwie ustawne sypialnie oraz łazienka. Dodatkowo ok 65 m2 własnego ogródka! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł69,06 m² 28,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli dusisz się w małych przestrzeniach a poszukujesz mieszkania na wynajem to właśnie znalazłeś odpowiednie. Do wynajęcia komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 784 zł67,93 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta sprzedaży - mieszkanie m1a, 4 piętro, okna na wschód powierzchnia: 67,93 m , 3 pokoje w tym 2 sypialnie loggia: 3,90 m cena: 597 784 pln brutto (8800 pln/m ) Biuro cnf Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł39,45 m² 70,98 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartamentowiec z 2023 roku czeka na Ciebie. Oferujemy do wynajęcia stylowy apartament w prestiżowej lokalizacji - Fit Osiedle, aleja Bielska 125. Mieszkanie o powierzchni 39,45.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł77,50 m² 8 374,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż mieszkanie bezczynszowe zlokalizowane W tychach dzielnica paprocany. Mieszkanie bezczynszowe wraz z dwoma miejscami parkingowymi oraz komórką lokatorską usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł44 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | Tychy, ul. Nowa Na wynajem oferuję komfortowe, nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Tychach przy ul. Nowa, na nowo wybudowanym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł53 m² 13 018,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Tychy, os. W, widok na las! winda, miejsce postojowe, komórka lokatorska, taras, system alarmowy, rolety antywłamaniowe, osiedle zamknięte. Nieruchomość w pełni wykończona i wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie witamy! Tylko w Naszym biurze! Do wynajęcia: mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46 m 2 , usytuowane na parterze w jednopiętrowym apartamentowcu położone w Tychach.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł122,78 m² 5 619,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 122,78 m , zlokalizowane na 4. piętrze (poddaszu) w budynku przy al. Bielskiej w Tychach. Nieruchomość wyróżnia się dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 253 zł86,77 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Osiedle Nowa Myśliwska to kameralna inwestycja, która powstaje w Tychach na osiedlu L. To budynek znajdujący się w sercu już istniejącego osiedla w pełni zagospodarowanego architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł72,10 m² 8 183,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż duże i przestronne mieszkanie w spokojnej okolicy. Mieszkanie znajduję się na ul. Tołstoja w Tychach. Nieruchomość o powierzchni 72,10 m jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

367 222 zł35,30 m² 10 402,89 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe Z ogródkiem W tychach dzielnica żwaków Powierzchnia użytkowa: 35,30 M2 Powierzchnia balkonu: 4,79 M2 Powierzchnia ogródka : 20,10 M2 Piętro: parter Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł77,50 m² 8 374,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

| bezczynszowy apartament na sprzedaż tychy, paprocany 2 miejsca postojowe, komórka lokatorska Poszukujesz nowoczesnego mieszkania w cichej i spokojnej okolicy? Koniecznie sprawdź tę ofertę! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł88,33 m² 7 573,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Już W sprzedaży! Stan deweloperski Nowe apartamenty w Tychach w dzielnicy Wilkowyje. W Naszej ofercie posiadamy bezczynszowe mieszkania 4- pokojowe wraz z salonem i aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52,50 m² 9 504,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Westate Katowice prezentuje na sprzedaż 2 - pokojowe, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o pow. 52,5 m2, usytuowane na parterze budynku, w Tychach, w spokojnej i zielonej dzielnicy.