dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Tychy - Oferty wynajmu i sprzedaży

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Edukacji

Tychy,śląskie

470 000 zł58 m² 8 173,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poszukujesz 3 pokojowego mieszkania z balkonem w niskiej zabudowie na 1 piętrze, nie szukaj więcej. Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem które dzięki przeróbkom, wyburzeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Piłsudskiego

Olga,Tychy

2 300 zł64 m² 36,22 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 63,5 m , położone na parterze przy ul. Piłsudskiego. Lokal jest gotowy do zamieszkania od zaraz , a jego układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwakowska

Honorata,Tychy

355 000 zł45 m² 7 905 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam ładne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o pow. 44,91 m2. Jest to oferta prywatna. Dzięki temu oszczędzasz na prowizji pośrednika conajmniej 10-12 tys zł! Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja Jana Pawła II

Tychy,śląskie

1 450 zł28 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tychy - oś N - Al. Jana Pawła II Kawalerka z balkonem Na wynajem mieszkanie o powierzchni 27,8 m , położone na 8. piętrze, wysokim bloku z windą. Idealne dla jednej osoby lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Honoraty

Tychy,śląskie

265 500 zł33 m² 7 996,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tychy - oś H - honoraty Kawalerka - idealna dla singla, pary lub inwestora Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, z dobrym dojazdem i gotowego do zamieszkania? Ta kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Niepodległości

Tychy,śląskie

375 000 zł46 m² 8 152,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tychy - oś. E - niepodległości 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - gotowe do zamieszkania! Marzysz o komfortowym i funkcjonalnym mieszkaniu w świetnej lokalizacji? To 46,18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Dorota,Tychy

369 000 zł46 m² 8 004,34 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przepiękne widne mieszkanie w doskonałej lokalizacji z rozległym widokiem na panoramę Tychów w orientacji południowo- zachodniej. Mieszkanie dla amatorów pięknych widoków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dorota,Tychy

339 000 zł45 m² 7 462,03 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

To mieszkanie czeka właśnie na Ciebie! Przestrzeń do aranżacji wynosi 45,43 m2 jest to doskonała przestrzeń, by zrealizować swoje pomysły i marzenia. Choć wymaga odrobiny uwagi to właśnie Ty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Honorata,Tychy

349 000 zł51 m² 6 817,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Umowa przedwstępna Nowa oferta na wyłączność - nie szukaj dalej. Na sprzedaż mieszkanie - 3 pokoje, zielona okolica i pełna infrastruktura - Tychy, ul. Hetmańska Ostatnie piętro | niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Honoraty

Tychy,śląskie

380 000 zł44 m² 8 654,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w Tychach, przy ul. Honoraty, osiedle H. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze kameralnego bloku, posiada głęboki balkon od strony wschodniej, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konfederatów Barskich

Karolina,Tychy

2 000 zł51 m² 39,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Chcesz wynająć wygodne , 2 pok. Mieszkanie W niskiej zabudowie ? cenisz prywatność , dobrą komunikację I doskonałą intrastrukturę do życia? Jeśli tak, to poznaj tą ofertę na wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Weronika,Tychy

509 000 zł60 m² 8 470,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które łączy komfort, funkcjonalność i bliskość natury?to 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Zaręby w Tychach pozwoli Ci cieszyć się spokojem zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kubicy

B-2,Tychy

335 000 zł48 m² 6 921,49 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne mieszkanie typu M3, zlokalizowane w 9-piętrowym bloku w samym centrum Tychów. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tychy

Urszula,Tychy

1 700 zł35 m² 48,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tychy os. U, M2 do wynajęcia Prezentujemy do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe z balkonem o powierzchni 34,70 m2, położone na 3 piętrze w niskiej zabudowie. Wymagana umowa najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Piłsudskiego

Tychy,śląskie

435 000 zł49 m² 8 950,62 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż przestronne, słoneczne dwupokojowe mieszkanie w Tychach przy ul. Piłsudskiego (na Osiedlu "t") o powierzchni użytkowej 48,60 m2.!Mieszkanie świeżo po remoncie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ujejskiego

Tychy,śląskie

259 000 zł36 m² 7 254,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tychy - oś U ul. Ujejskiego Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,7m 2 w bardzo dobrej lokalizacji. Lokal mieszkalny położony jest na 8 piętrze w 8 piętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

414 000 zł50 m² 8 280 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentacja komfortowego apartamentu na osiedlu P W mieście tychy Lokal dwupokojowy z balkonem zlokalizowany w Tychach przy ulicy Przemysłowej. W bliskim otoczeniu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgrzebnioka

Zuzanna,Tychy

425 000 zł58 m² 7 365,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko W realton! zapraszam inne agencje do współpracy Na sprzedaż przytulne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,70 m , zlokalizowane w Tychach (os. Z).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hierowskiego

Tychy,śląskie

320 000 zł33 m² 9 785,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tychy - oś. H - hierowskiego Przestronna kawalerka z dwoma balkonami! Idealna dla pary lub inwestora! Metraż: 32,7 m Lokalizacja: wysoki parter w 3-piętrowym bloku Forma własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Olga,Tychy

515 000 zł63 m² 8 174,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 63 m , zlokalizowanego na 6. piętrze 10-piętrowego bloku, wybudowanego z wielkiej płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Bielska

Celina,Tychy

1 500 zł42 m² 36,01 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w Tychy przy al. Bielskiej 82. Mieszkanie o powierzchni 41,66m2 znajduje się na piątym piętrze. Widny i słoneczny salon wyposażony w rozkładaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Begonii

Barbara,Tychy

420 000 zł56 m² 7 540,39 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Ustawne 3-pokojowe mieszkanie z potencjałem Tychy, osiedle B Szukasz mieszkania z potencjałem w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż słoneczne i ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Honorata,Tychy

485 000 zł54 m² 8 981,48 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Oferujemy na sprzedaż przestronne, słoneczne trzypokojowe mieszkanie w Tychach przy ul. Żwakowskiej (na Osiedlu H) o powierzchni użytkowej 54 m2. W skład mieszkania wchodzą : - trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Paulina,Tychy

389 900 zł50 m² 7 798 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

XXXX -nowa Oferta- XXXX prezentacja komfortowego apartamentu na osiedlu P W mieście tychy Lokal dwupokojowy z balkonem zlokalizowany w Tychach przy ulicy Przemysłowej. W bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dorota,Tychy

299 000 zł37 m² 8 037,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja do 29.08.2025R. Twoje pierwsze mieszkanie? A może nowe miejsce tylko dla Was dwojga? Mieszkanie przy Alei Niepodległości w Tychach ( os F) to idealna propozycja dla singla lub pary ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Paprocany,Tychy

529 000 zł65 m² 8 139,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie w Tychach przy ul. Zgrzebnioka 4, os. Z, zaledwie kilka kroków od Jeziora Paprocańskiego. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze niskiego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Niepodległości

Tychy,śląskie

406 000 zł46 m² 8 791,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tychy - Osiedle E - ul. Niepodległości 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - gotowe do zamieszkania! Marzysz o komfortowym i funkcjonalnym mieszkaniu w świetnej lokalizacji? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wejchertów

Felicja,Tychy

339 000 zł36 m² 9 522,47 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie ( spółdzielcze-własnościowe z kw) z dużym balkonem typu loggia i pięknym rozległym widokiem osiedle F, 35,6 m Szukasz mieszkania z wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Natalia,Tychy

345 000 zł50 m² 6 913,83 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Rezerwacja- sprzedam mieszkanie 49,9m2 na osiedlu N. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. W dużym pokoju i przedpokoju pojemne szafy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Olga,Tychy

335 000 zł50 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Startfragment Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Orzeszkowej Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 50,8 m na którą składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

269 000 zł34 m² 7 911,76 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży umeblowane i wyposażone w bardzo dobrym stanie mieszkanie. Kawalerka - przerobiona na dwa pokoje- pokój dzienny i jasna sypialnia. Dodatkowo pomieszczenie typu garderoba. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tychy

Paprocany,Tychy

449 900 zł58 m² 7 756,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie z miejscem parkingowym, znajdujące się na parterze w niskiej zabudowie na Osiedlu P w dzielnicy Tychy Paprocany. Mieszkanie na spokojnym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dorota,Tychy

359 000 zł44 m² 8 162,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Tylko u nas w ofercie! Na sprzedaż oferujemy komfortowe 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Tychach, przy ul. Dębowej. Mieszkanie o powierzchni 43,98 m znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ujejskiego

Urszula,Tychy

420 000 zł51 m² 8 219,18 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Dzien dobry, sprzedam prywtane mieszkanie położone w Tychach przy ul. Ujejskiego. Bardzo spokojna okolica, nie ma problemu z parkingiem o każdej porze dnia i nocy. Bardzo dużo atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Dorota,Tychy

419 000 zł57 m² 7 350,88 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 niezależne pokoje, osobna kuchnia, gotowe do zamieszkania Tychy oś D, ul. Wyszyńskiego 58 (niedaleko lodowiska) VI piętro w bloku z windą (tylko trzy mieszkania na klatce) 57,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Begonii

Barbara,Tychy

420 000 zł56 m² 7 540,39 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

H-4,Tychy

514 000 zł62 m² 8 303,72 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta bezpośrednio od właściciela (kupujący nie ponoszą kosztów prowizji) Sprzedam mieszkanie 61,9 m Tychy, mam do sprzedania mieszkanie o powierzchni 61,90 m , położone na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Paprocany,Tychy

499 900 zł61 m² 8 136,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Rodzinne 3 pokoje z balkonem! Paprocany | Tychy ul. Jesienna zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Barbara,Tychy

378 000 zł42 m² 8 936 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż Tychy, ul. Bielska 16 - Cena: 378 000 pln - Powierzchnia: 42,3 m - Liczba pokoi: 2 (osobne) - Piętro: 1 z 10 - Winda: tak - Balkon: tak -piwnica: tak Parking zamykany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poziomkowa

Paulina,Tychy

1 800 zł51 m² 35,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tychy os. P, ul. Poziomkowa M3 do wynajęcia wymagana umowa najmu okazjonalnego Prezentujemy do wynajęcia, przestronne mieszkanie 2 pokojowe, powierzchnia 51,20 m2, położone na 1 piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Tychy

Żwaków,Tychy

305 000 zł36 m² 8 356,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Dzień Dobry, przedstawiam mieszkanie na sprzedaż, położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzi : - pokój z aneksem kuchennym i łazienką (36,5.