Działka komercyjna, ul. Składowa

Składowa, Tychy, śląskie

  • 2 399 000 zł
  • 7 412 m²
  • 323,66 zł/m²

Zdjęcie

Błażej Adamczyk

Skontaktuj się

Działka komercyjna, ul. Składowa

Składowa, Tychy, śląskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

2 399 000 zł

7 412 m²

323,66 zł/m²

Działka komercyjna, ul. Składowa

Zaktualizowane: 20 maja 2026

2 399 000 zł 7 412 m² 323,66 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 2 399 000 zł (323,66 zł/m²)
  • Forma własności: użytkowanie wieczyste
  • Działka: usługowa, 7 412 m²
  •   kształt: nieregularny; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  • Źródło: biuro nieruchomości: HomeOn, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 97/13774/OGS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Uzbrojona działka komercyjna | Tychy ul. Składowa

ZADZWOŃ:  

Współpracując z HomeON nieruchomości Sosnowiec biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz żadnych umów.
BEZ DODATKOWYCH OPŁAT: kupując tą działkę z naszą pomocą nie zapłacisz żadnej prowizji.

NA SPRZEDAŻ działka budowlana o łącznej powierzchni 7412 m2. (...)

Agent

Błażej Adamczyk

606 903...

606 903 355

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

606 903...

606 903 355

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości