dowolna

Domy z pustaka Tychy - Ogłoszenia domów wybudowanych z pustaka

20 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Tychy

Wartogłowiec,Tychy

1 244 000 zł138 m² 9 014,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Piękny i nowoczesny dom w zabudowie szeregowej (skrajny szereg) zlokalizowany przy bocznej, spokojnej ulicy z niewielkim ruchem samochodowym. W okolicy znajduje się plac zabaw, a od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polnych Kwiatów

Jaroszowice,Tychy

1 033 000 zł133 m² 7 755,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:505 m²

Firma Dom Dla Każdego obecnie oferuje na sprzedaż dom Maja M w Tychach przy ul. Polnych Kwiatów Pomieszczenia na parterze: salon otwarty na kuchnię jadalnia pokój (gościnny lub gabinet) łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Jaroszowice,Tychy

1 190 000 zł130 m² 9 136,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Nowoczesny dom w Tychach-Jaroszowicach - idealny dla każdego! Marzysz o przestronnym i nowoczesnym domu, w którym Ty i Twoja rodzina znajdzie swoje miejsce? Ten Dom to połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Jaroszowice,Tychy

730 000 zł130 m² 5 604,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Nie płacisz podatku pcc 2% - Tyle zostaje w Twojej kieszeni 14.600 zł! Dom na sprzedaż w Tychach Jaroszowicach Oferujemy nowoczesny dom o powierzchni uż. 130,25 m2 , znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tychy

Zawiść,Tychy

890 000 zł167 m² 5 330,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:928 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny zlokalizowany w Tychach, dzielnica Zawiść. Budynek wolnostojący, dwukondygnacyjny, pokrycie dachu papa, podpiwniczony, budynek otynkowany, murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tychy

Jaroszowice,Tychy

790 000 zł130 m² 6 065,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedaży nowy dom w zabudowie bliźniaczej w Tychach dzielnica Jaroszowice. Budynek o powierzchni użytkowej 130,25m2 składający się z: parter: - salon z kuchnią - gabinet/pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tychy

Glinka,Tychy

2 390 000 zł170 m² 14 058,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Video z prezentacji znajdziesz poniżej! Zobacz bo warto! Dom wolnostojący o powierzchni 170m2 + budynek 30m2 Styl rustykalny charakteryzuje się ciepłą i przytulną atmosferą. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hierowskiego

Tychy,śląskie

663 300 zł99 m² 6 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:106 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sześciu segmentów mieszkalnych usytuowanych w samym sercu miasta Tychy. Nowoczesne i funkcjonalne budynki zapewniają wyjątkowy komfort zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hierowskiego

Tychy,śląskie

663 000 zł99 m² 6 696,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:141 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tychy

Jaroszowice,Tychy

730 000 zł130 m² 5 604,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Dom na sprzedaż w Tychach Oferujemy nowoczesny dom o powierzchni uż. 130,25 m2, położony na działce o pow. ok. 260m2, znajdujący się w spokojnej i malowniczej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tychy

Wygorzele,Tychy

1 190 000 zł184 m² 6 485,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:802 m²

Tychy wygorzele - pełna zieleni dzielnica nowoczesny, parterowy dom dla osób ceniących spokój Przemyślanie zaprojektowany, komfortowy dom wolno stojący o powierzchni użytkowej ok. 149m 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Tychy

Paprocany,Tychy

7 000 zł131 m² 53,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:266 m²

Super lokalizacja - tychy paprocany, osiedle józefa całkowicie nowy dom do wynajęcia, wysoki standard wymagana umowa najmu okazjonalnego zwierzęta domowe (psy i koty) nie są akceptowane oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tychy

Urbanowice,Tychy

620 000 zł242 m² 2 566,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:635 m²

Sprzedam budynek w stanie surowym zamkniętym. Budynek wg pozwolenia na budowę to budynek dwulokalowy (parter - lokal nr 1, piętro - lokal nr 2), układ każdego z lokali pozwala na fizyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tychy

Jaroszowice,Tychy

1 590 000 zł214 m² 7 429,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:769 m²

Zamieszkaj w komfortowym domu z cudownym ogrodem gdzie odpoczniesz po całym dniu pracy. - oferujemy na sprzedaż przepiękny dom dwukondygnacyjny z dużym garażem dwustanowiskowym, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rybna

Śródmieście,Tychy

1 265 000 zł200 m² 6 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:578 m²

Jeśli szukasz domu w mieście! Właśnie taki mamy! Dom Tychy okolice ulicy Rybnej Idealny dla dwóch rodzin Nieruchomość o powierzchni użytkowej około 142 m2 na którą powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dziewanny

Zwierzyniec,Tychy

890 000 zł147 m² 6 054,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:333 m²

****rezerwacja***** tylko W realton! Jesteśmy Liderem w branży nieruchomośći ponieważ w swoją pracę wkładamy całe serce. Wyznaczamy kierunek, stawiamy na rozwój i podnoszenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tychy

Jaroszowice,Tychy

795 000 zł130 m² 6 103,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom na sprzedaż w Tychach Jaroszowicach - Idealna oferta dla rodzin! Oferujemy nowoczesny dom o powierzchni uż. 130,25 m2, znajdujący się w spokojnej i malowniczej lokalizacji Tychy-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Damrota

Stare Tychy,Tychy

4 950 zł140 m² 35,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Piękny dom w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dziewanny

Zwierzyniec,Tychy

890 000 zł147 m² 6 037,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:333 m²

DO sprzedarzy nowoczesny dom W zabudowie Bliźniaczej W podwyższonym stanie deweloperskim Z garażem. Bez prowizji. Oferta bezpośrednia. Dom Nr 2 - Mapka. Dom dwukondygnacyjny na planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tychy

Czułów,Tychy

1 539 000 zł195 m² 7 905,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:603 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny, wybudowany w 2020 roku, położony na działce o pow. 603m2. Dom położony jest w Tychach na Czułowie, wokół nowej zabudowy jednorodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tychy

Tychy,śląskie

1 349 000 zł322 m² 4 189,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:280 m²

Tychy suble, poszukiwana lokalizacja! Przestronny, duży dom w zabudowie szeregowej To oferta dla tych Klientów którzy cenią przede wszystkim lokalizację, a ta jest jedną z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tychy

Śródmieście,Tychy

1 129 000 zł147 m² 7 662,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Zapraszam do zakupu nowoczesnego piętrowego domu w zabudowie bliźniaczej w Tychach. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bliskość terenów zielonych ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tychy

Mąkołowiec,Tychy

2 350 000 zł380 m² 6 184,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:955 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego domu wolnostojącego z umeblowaniem, położonego w prestiżowej dzielnicy Mąkołowiec w Tychach. Ten przestronny dom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tychy

Czułów,Tychy

1 539 000 zł195 m² 7 905,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:603 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Paprocany

Paprocany,Tychy

1 150 000 zł205 m² 5 609,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:498 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w Tychach na Paprocanach Lokalizacja Tychy - Paprocany W promieniu ok 2 km znajdują się restauracje, kawiarnie, ok 800m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tychy

Wygorzele,Tychy

749 000 zł195 m² 3 841,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:841 m²

Tychy wygorzele dom dla pracowników lub 1 - 2 rodzin. Do sprzedaży dom dwu kondygnacyjny dla 1-2 rodzin lub na minimum 8 do 12 miejsc noclegowych. Powierzchnia około 130m2 na dwóch kondygnacjach - parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mąkołowska

Mąkołowiec,Tychy