Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Tychy Osiedle Z-1

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Rynek pierwotny

830 000 zł100,87 m² 8 228,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

| nowe budownictwo Segmenty z małym pokojem na parterze. Zapraszam do zapoznania się z nową oferta osiedla znajdującego się w pobliżu Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany (z1). Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł1 544 m² 958,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tychy paprocany, jedyna działka na osiedlu Z-1 prestiżowa lokalizacja, 200m od jeziora paprocańskiego aktualny miejscowy plan zagospodarowania dla inwestora indywidualnego, dla dewelopera, obok nowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

308 000 zł35,10 m² 8 774,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| mieszkanie tychy osiedle C! Do sprzedaży mieszkanie położone w Tychach na osiedlu C. Oferowany lokal mieszkalny o powierzchni 35,10 m 2 składa się z jednego przestronnego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

579 999 zł75,39 m² 7 693,31 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, które urządzisz całkowicie pod siebie, bez konieczności opróżniania lokalu po poprzednich właścicielach? To jasne i przestronne wnętrze przy al. Bielskiej jest gotowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Tychy

Mąkołowiec,Tychy

1 599 000 zł191 m² 8 371,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:723 m²

Tychy mąkołowiec komfortowy, funkcjonalny dom jednorodzinny Oferta dla szukających spokojnego, pełnego zieleni miejsca, nobilitowanej lokalizacji. Dom ma 174 m 2 powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł141 m² 6 375,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:294 m²

Urbanowice, ul. Oświęcimska budynek 3 Dom, który rozumie potrzeby rodziny. Funkcjonalny bliźniak 141 m w Tychach. Szukasz przestrzeni, która nadąży za Twoim tempem życia? Zapomnij o ciasnych.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł2 378 m² 367,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy do sprzedania nieruchomość gruntową składającą się z dwóch działek o powierzchni 1930 mkw i 448 mkw położona w Urbanowicach w okolicy ulicy Turyńskiej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł37,80 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - Tychy, os. G, ul. de Gaulle'a! Pachnie nowością! Idealne dla singla, pary lub małej rodziny - gotowe do wprowadzenia się od zaraz! Lokalizacja: niski blok na osiedlu G, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Tychy

Wilkowyje,Tychy

393 260 zł742 m² 530 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| do sprzedania działka budowlana w Tychach dzielnicy Wilkowyje o powierzchni 742m 2. Cicha spokojna okolica. Działka płaska, kształtem zbliżona do kwadratu. Wszystkie media w drodze:.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł38,50 m² 31,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w Tychach, przy ul. Filaretów. Spokojna, zielona okolica. Szkoła, przedszkole, sklepy, przystanek autobusowy - wszystko pod ręką. Mieszanie położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

409 310 zł6 710 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| nowa oferta tylko U nas! Działka rolna Tychy, jaroszowice. Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 6710 m 2. Jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 771 m² 208,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Bardzo atrakcyjna cena - tylko 208 zł/m Na sprzedaż działka budowlana położona w Jaroszowicach, przy ul. Mysłowickiej. Parametry działki: powierzchnia: 1771 m2, kształt: trójkąt, lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jankowicka

Z-1,Tychy

1 450 000 zł118 m² 12 236,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Tychy ul. Jankowicka oś.Z-1 Luksusowy i bardzo rodzinny DOM w zabudowie bliźniaczej. Jedyny taki Dom w Tychach Dom 118,5m2 powierzchni użytkowej, działka 375m2. Nieruchomość składa się.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Tychy, Zuzanna, Z-1