dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Tychy Śródmieście

136 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

136 ogłoszeń

467 600 zł43,90 m² 10 651,48 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowe, komfortowe 2 pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie premium o wyjątkowym charakterze, częściowo wyposażone, położone przy ul. Harcerskiej 7.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł59,85 m² 9 991,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szukasz mieszkania, które nie wymaga angażowania ekipy remontowej i jest gotowe do zamieszkania przez rodzinę z dzieckiem ? To 60-metrowe wnętrze na I piętrze niskiego bloku , na Balbinie.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł122,78 m² 5 619,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 122,78 m , zlokalizowane na 4. piętrze (poddaszu) w budynku przy al. Bielskiej w Tychach. Nieruchomość wyróżnia się dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 690 000 zł144 m² 11 736,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 144 m2 usytuowany na pierwszym i drugim piętrze w dwupiętrowym budynku zlokalizowany w Tychach na osiedlu B przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

48,01 zł/m²80,99 m² 3 888 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny lokal! W doskonałej lokalizacji! Z osobnym wejściem dla jedynie dwóch lokali! Z własnym miejscem parkingowym! Do wynajęcia na pierwszym piętrze lokal nr 11 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

424 000 zł54,60 m² 7 765,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż - przestronne mieszkanie 2 pokojowe, tychy, ul. Elfów Jeśli marzysz o wygodnym mieszkaniu w sercu Tychów, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż komfortowe, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

57 zł/m²329,10 m² 18 760 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| lokal użytkowy W centrum miasta! Do wynajęcia lokal użytkowy położony w Tychach, w samym centrum miasta, na osiedlu C. Usytuowanie wśród innych lokali użytkowych oraz przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

464 900 zł55,10 m² 8 437,39 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie - Tychy, ul. Nałkowskiej | 53,7 m | ostatnie 13. piętro Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w Tychach przy ul. Nałkowskiej, na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł62,60 m² 6 373,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo! Do sprzedania: dwupokojowe mieszkanko o powierzchni 60 m 2 znajdujące się w Tychach przy ulicy Cyganerii (idealne miejsce, wszędzie blisko, czyli centrum miasta, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50,40 m² 49,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | 50,4 m | Tychy, ul. Moniuszki Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,4 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł42 m² 8 071,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! umowa przedwstępna! Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2, z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, usytuowane na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Tychy

Śródmieście,Tychy

42 zł/m²16 m² 672 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o przeznaczeniu biurowo-usługowym Nadaje się na biuro, kancelarię, gabinet (logopedyczny, terapeutyczny) Lokal w budynku u zbiegu dwóch głównych ulic miasta Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł86,50 m² 8 080,92 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 86,5 m , zlokalizowana w Tychach, na osiedlu T. Lokal został funkcjonalnie przekształcony z jednego dużego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł38,50 m² 31,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w Tychach, przy ul. Filaretów. Spokojna, zielona okolica. Szkoła, przedszkole, sklepy, przystanek autobusowy - wszystko pod ręką. Mieszanie położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł50 m² 39,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie świeżo po remoncie, położone przy ulicy Elfów 35 w Tychach. -Nieruchomość- powierzchnia 50 m . Salon z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²40 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| prezentujemy Państwu do wynajęcia lokal o powierzchni 40 m2 położony na parterze na osiedlu B. Cena : 2200 netto + prąd wg zużycia + centralne ogrzewanie w okresie grzewczym +śmieci (20 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł100,87 m² 8 228,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

| nowe budownictwo Segmenty z małym pokojem na parterze. Zapraszam do zapoznania się z nową oferta osiedla znajdującego się w pobliżu Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany (z1). Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

359 900 zł44,50 m² 8 087,64 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| 3-pokojowe mieszkanie 44,5 m - Tychy Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,5 m , położone w Tychach na osiedlu E. Lokal znajduje się na 5 piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł54,50 m² 9 541,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które wyróżnia się na tle rynkowych standardów? Prezentuję wyjątkowe wnętrze przy prestiżowej ul. Elfów, gdzie nowoczesny design spotyka się z solidnym budownictwem.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tychy os H 2 pokoje niska zabudowa balkon Na wynajem wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane w Tychach przy ul. Dunikowskiego (oś. H). Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł37,90 m² 7 519,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - mieszkanie 2-pokojowe, 35,1 m z balkonem i piwnicą - Aleja Niepodległości, pełna własność Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 35,1 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

57,01 zł/m²323,80 m² 18 460 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

62 000 zł15,55 m² 3 987,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Tychy, os. B: Wolnostojący lokal użytkowy 15,5 m na sprzedaż Własny punkt biznesowy w sercu osiedla B. Ten wolnostojący lokal o powierzchni 15,5 m to miejsce z wieloletnią.

Szczegóły ogłoszenia

527 000 zł37,70 m² 13 978,78 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie z tarasem w prestiżowym apartamentowcu na Osiedlu Natalia, tychy Nowe mieszkanie o powierzchni 37,70 m , z 2 pokojami, gotowe do wprowadzenia. Położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

448 400 zł51 m² 8 792,16 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z wyjątkowym widokiem na góry idealne miejsce do życia Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,40 m , zlokalizowane w Tychach przy al. Piłsudskiego na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

436 000 zł62,30 m² 6 998,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zadzwoń i umów się już dziś na prezentację! tylko U nas Zobacz film: Na sprzedaż mieszkanie na ul. Bohaterów Warszawy w Tychach. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

457 000 zł59,60 m² 7 667,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| mieszkanie tychy osiedle U! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone w najbardziej pożądanej części naszego miasta, a mianowicie na osiedlu U. Tej lokalizacji zachwalać nie trzeba.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł67 m² 31,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne 3 pokoje przy ul. Budowlanych - Tychy (I piętro) Prezentowane mieszkanie łączy komfort, funkcjonalność i doskonałą lokalizację Do wynajęcia jasne i zadbane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł78,50 m² 6 866,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tychy, ul. Jaracza, niska zabudowa, 4 pokojowe z balkonem 3 piętro w 3 piętrowym budynku. Aktualnie dwa pokoje połączone w jeden większy. Można przywrócić 4 pokoje. Pełna własność!.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Tychy

Honorata,Tychy

37,41 zł/m²294 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal dwupoziomowy o pow. 294 m2. Parter 94 m2 ( stan idealny) + 1 piętro 200m2 (otwarta pow. plus biuro, toaleta pojedyncza oraz toaleta kilkustanowiskowa), połączony schodami wewnętrznymi. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

269 900 zł37,70 m² 7 159,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie do generalnego remontu, w bloku na 1 piętrze, w ścisłym centrum miasta - al. Niepodległości 122 w Tychach Znajoma architektka przygotowała dla nas projekt.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tychy, os. E | 2 pokoje na parterze | przy Parku Miejskim | dostępne od połowy Maja Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego, wyremontowanego mieszkania o powierzchni 37.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł46,20 m² 8 203,46 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,2 m , położone na 1 piętrze w wieżowcu na osiedlu M w Tychach. Status prawny : spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

57,01 zł/m²652,90 m² 37 220 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| lokal użytkowy W centrum miasta! Do wynajęcia segment budynku biurowo-usługowego położony w Tychach, w samym centrum miasta, na osiedlu C. Usytuowanie wśród innych lokali użytkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Tychy

Honorata,Tychy

30,72 zł/m²224,60 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal dwupoziomowy o pow 224,5 m2. Parter 24 m2 (hol) + 1 piętro 200m2, połączony schodami wewnętrznymi. Lokal znajduje się w nowoczesnej zabudowie, stanowiący część pawilonu, jest.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł48,40 m² 7 334,71 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Zapraszam do zakupu mieszkania usytuowanego w Tychach przy ul. Jaracza na os. O. Główne atuty nieruchomości: świetna lokalizacja przepiękny widok doskonała komunikacja z centrum Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Tychy

Honorata,Tychy

63,30 zł/m²69,51 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tychy Tarasy Kopernika Nowoczesne osiedle. Aktualnie wielostanowiskowy salon fryzjersko/barberski. Nie lada gratka dla usług "beauty" lub fryzjerskich. Idealny również na gabinet lekarski, kancelarie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł601 m² 4 326,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tychy, ul. Targiela: obiekt biurowo-warsztatowy 600 m na działce 2063 m Gotowa siedziba firmy łącząca funkcje biurowe, magazynowe i serwisowe w jednej lokalizacji. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł36,02 m² 9 578,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| mieszkanie tychy osiedle C! rezerwacja! Do sprzedania pięknie urządzone mieszkanie zlokalizowane w Tychach na osiedlu C. Oferowany lokal mieszkalny położony jest na parterze niskiego budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

342 000 zł45,40 m² 7 533,04 zł/m²

 

Piętro:9/9