dowolna

Nieruchomości Tychy - Oferty sprzedaży nieruchomości

331 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

331 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

634 000 zł114 m² 5 561,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:292 m²

Oferta sprzedaży segmentu zewnętrznego "D14" na kameralnym osiedlu 23 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej "słoneczne Ogrody" w Tychach, ul. Wąska. To już jedna z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł67,79 m² 9 293,41 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Cena obejmuje pełny stan deweloperski - Termin zakończenia budowy - grudzień 2026 Zaprojektowane, aby w optymalny sposób udostępnić mieszkańcom wygodną przestrzeń do spełnienia ich wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł67,79 m² 9 883,46 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł67,79 m² 9 883,46 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

o nowych ogłoszeniach

650 000 zł123 m² 5 284,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:236 m²

Oferta sprzedaży segmentu wewnętrznego "D13" na kameralnym osiedlu 23 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej "słoneczne Ogrody" w Tychach, ul. Wąska. Sięgając do historii firmy możemy.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł46,20 m² 8 203,46 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,2 m , położone na 1 piętrze w wieżowcu na osiedlu M w Tychach. Status prawny : spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł80,86 m² 6 492,70 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

80 m2 przestrzeni i komfortu |3 pokoje| duży balkon Zapraszamy do zapoznania z ofertą sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 80,86 m2 (w tym piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł2 037 m² 279,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witamy Serdecznie! Dziś polecamy malowniczo położoną działkę w Tychach, przy ulicy Bażanciej. Przedmiotowa nieruchomość ma powierzchnię 2037 m 2. Działka o prostokątnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

852 452 zł80,42 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Przedmiotem sprzedaży jest nowy apartament o powierzchni 80,26 m2. Lokal mieszkalny znajduje się na 5 piętrze i składa się z salonu z aneksem kuchennym, spiżarni, trzech sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

433 860 zł41,32 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Przedmiotem sprzedaży jest nowy apartament o powierzchni 41,32 m2. Lokal mieszkalny znajduje się na 5 piętrze i składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 184 zł52,71 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Przedmiotem sprzedaży jest nowy apartament o powierzchni 52,71 m2. Lokal mieszkalny znajduje się na 5 piętrze i składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł37,90 m² 7 519,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - mieszkanie 2-pokojowe, 35,1 m z balkonem i piwnicą - Aleja Niepodległości, pełna własność Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 35,1 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

464 900 zł55,10 m² 8 437,39 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie - Tychy, ul. Nałkowskiej | 53,7 m | ostatnie 13. piętro Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w Tychach przy ul. Nałkowskiej, na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł62,60 m² 6 373,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo! Do sprzedania: dwupokojowe mieszkanko o powierzchni 60 m 2 znajdujące się w Tychach przy ulicy Cyganerii (idealne miejsce, wszędzie blisko, czyli centrum miasta, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł65 m² 8 292,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Tychach, osiedle H! Szukasz funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł36,60 m² 8 469,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone na poszukiwanym osiedlu w Tychach - osiedle M Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej. 2 pokoje | Tychy, osiedle M | Idealne pod własną.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł50,04 m² 11 690,65 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 w centrum Tych, przy Al. Bielskiej w nowej inwestycji! Nieruchomość usytuowana jest najwyższym pietrze - siódmym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 151 920 zł104,72 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Oferta dotyczy 4-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, dwiema łazienkami i dwiema loggiami, mieszczącego się w budynku A5 na nowym Osiedlu Panorama w Tychach. Istnienie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

386 515 zł33,61 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Oferta dotyczy 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczącego się w budynku A5 na nowym Osiedlu Panorama w Tychach. Istnienie możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 169 zł66,23 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Oferta dotyczy 4-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczącego się w budynku A5 na nowym Osiedlu Panorama w Tychach. Istnienie możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł94,25 m² 7 840,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferujemy funkcjonalne, nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w spokojnej okolicy blisko lasu. Wyjątkowa lokalizacja zapewni mieszkańcom spokój i prywatność oraz codzienny kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

765 000 zł101,79 m² 7 515,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Lokalizacja Domy szeregowe zlokalizowane są w cichej i spokojnej dzielnicy Tychów przy ul. Rybnej, z dala od zgiełku miasta. Niska zabudowa oraz sąsiedztwo domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 554 000 zł444 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Promocyjna cena_lokale inwestycyjne lub pod własną działalność biuro, magazyn, produkcja oferta właściciela nie pobieramy prowizji Pozostało już tylko kilka lokali Istnieje możliwość zakupu lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

1 008 000 zł288 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

731 500 zł209 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

684 500 zł185 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Promocyjna cena_lokal inwestycyjny lub pod własną działalność biuro, magazyn, produkcja oferta właściciela nie pobieramy prowizji Pozostało już tylko kilka lokali Istnieje możliwość zakupu lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł323,40 m² 9 273,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 082 m²

Prestiżowa lokalizacja. Wymarzony rodzinny dom! | Tychy Czułów bez dodatkowych opłat: kupując dom z naszą pomocą nie zapłacisz żadnej prowizji! zadzwoń:   Współpracując.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 000 zł78,51 m² 9 030,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bez podatku pcc i bez prowizji. Drugie miejsce postojowe - gratis! Rodzinne, 4 pokojowe, komfortowe mieszkanie. 78,5 m2 komfortowej przestrzeni mieszkalnej - Salon z aneksem kuchennym, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł43,91 m² 8 403,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

| bardzo dobra oferta! Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o pow. użytkowej 43,91 m2 , położone przy ul. Honoraty w Tychach. 2 piętro w niskiej zabudowie wielorodzinnej Do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł50 m² 6 780 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Wygodne mieszkanie na Osiedlu C w Tychach Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania w Tychach, zlokalizowanego przy ulicy Cichej (osiedle C) tuż obok Szpitala.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł43,63 m² 13 637,41 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania pod klucz to z pewnością spodoba Ci się poniższa oferta. Zapewniamy, że ominie Cię trud wykańczania i urządzania, będziesz się cieszyć.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł50,20 m² 5 677,29 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tychy oś. D - ul. Dębowa - 50,2m2 | 2 pokoje + balkon we speak english Możliwość zakupu na kredyt. Idealne również jako inwestycja Cena do negocjacji Mamy przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 650 000 zł388,70 m² 6 817,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 143 m²

Autorska rezydencja premium | projekt stanisława niemczyka | tychy - mąkołowiec | ul. Drozdów 46 388,70 m | Działka 1143 m | Gabinet | 2 Tarasy | Fotowoltaika | Garaż 2-stanowiskowy.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł78,50 m² 6 369,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Super cena! 6793 zł/m2 Tychy, ul. Jaracza, niska zabudowa, 4 pokojowe z balkonem 3 piętro w 3 piętrowym budynku. Aktualnie dwa pokoje połączone w jeden większy. Można przywrócić 4.

Szczegóły ogłoszenia

967 450 zł17 590 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| działka rolna Tychy, jaroszowice. Nowa oferta! Na sprzedaż działka rolna składająca się z dwóch działek, o łącznej powierzchni 17590 m 2. Jest objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł42 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2 pokoje z balkonem | ul. Bukowa | Salon z aneksem | Łazienka z oknem cena:385 000 zł do negocjacji Opis: szukasz mieszkania z balkonem, w zielonej i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł25,50 m² 10 941,18 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowa, klimatyczna kawalerka o powierzchni 25 m , położona w Tychach w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Mieszkanie zostało urządzone w naturalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

576 840 zł9 614 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Stabilny wzrost wartości i potencjał przyszłej zabudowy Zakup ziemi na obrzeżach rozwijającego się miasta to sprawdzony sposób na bezpieczne ulokowanie kapitału w perspektywie średnio-.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł28,51 m² 13 328,66 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowy produkt inwestycyjny lub pierwsze mieszkanie Nieruchomość stanowi doskonałą synergię bezpiecznej lokaty kapitału oraz idealnego lokalu na życiowy start. Położenie na prestiżowym osiedlu Fit.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł74 m² 9 445,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe, 74 m , Tychy centrum - gotowe do zamieszkania , po kapitalnym remoncie , z dużym tarasem. Idealne dla rodziny lub pary szukającej wygodnego lokum w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł63,23 m² 9 631,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

| domy W zabudowie szeregowej W centrum miasta! Do zaoferowania mamy nową inwestycję obejmującą budowę 10 segmentów w zabudowie szeregowej. Ta rewelacyjna inwestycja zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

204 750 zł58,50 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokal inwestycyjny lub pod własną działalność oferta właściciela nie pobieramy prowizji Oferujemy do sprzedaży wydzieloną halę magazynowo - produkcyjno - biurową w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł85 m² 8 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:843 m²

Dom w Tychach, który dopasuje się do Twojej rodziny Masz dość ograniczonej przestrzeni w mieszkaniu i ciągłych kompromisów? Ten dom to coś więcej niż nieruchomość - to miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł42 m² 8 071,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! umowa przedwstępna! Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2, z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, usytuowane na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł250,95 m² 15 935,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

NA sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący Z użytkowym poddaszem O powierzchni 250,95 m2 usytowany na działce O powierzchni 1480 M2 zlokalizowany W tychach dzielnica czułów.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł48,90 m² 9 304,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2 pokojowe M W doskonałej lokalizacji powierzchnia: 48,9m2 czynsz do spółdzielni: ok 968 zł w tym: zaliczka na ogrzewanie, fundusz remontowy, wywóz nieczystości, woda 2m 3 stan prawny:.