Kawalerka, ul. Żorska

Żorska, Żwaków, Tychy, śląskie

  • 333 000 zł
  • 25,75 m²
  • 12 932,04 zł/m²

Zdjęcie

Dorota Październ...

Skontaktuj się

Kawalerka, ul. Żorska

Żorska, Żwaków, Tychy, śląskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

333 000 zł

25,75 m²

12 932,04 zł/m²

Kawalerka, ul. Żorska

Zaktualizowane: 18 maja 2026

333 000 zł 25,75 m² 12 932,04 zł/m²

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

1

• Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 333 000 zł (12 932,04 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 25,75 m², 1 pokój; stan: do odświeżenia
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: taras
  • Czynsz: 341 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: biuro nieruchomości: MOJE M NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: MMN-MS-7420

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

NA SPRZEDAŻ NOWOCZESNA KAWALERKA Z OGRÓDKIEM
TYCHY UL. ŻORSKA 95 A 

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka z prywatnym ogródkiem w Tychach, ul. Żorska 95A. Mieszkanie o powierzchni 25,75 m² znajduje się na parterze nowego budynku, bez jakichkolwiek schodów czy barier architektonicznych idealne również dla osoby starszej lub poruszającej się na wózku. (...)

Agent

Dorota Październy

510 125...

510 125 242

32 780 84 00

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Dorota Październy

510 125...

510 125 242

32 780 84 00

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.