Mieszkanie, ul. Andersa

Andersa, Tychy, śląskie

  • 300 000 zł
  • 54 m²
  • 5 555,56 zł/m²

Zdjęcie

Oddział Śląsk Fo...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Andersa

Andersa, Tychy, śląskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

300 000 zł

54 m²

5 555,56 zł/m²

Mieszkanie, ul. Andersa

Zaktualizowane: 11 maja 2026

300 000 zł 54 m² 5 555,56 zł/m²

Piętro:
2/2
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1960
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
nowe wykończone

Piętro:

2/2

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1960

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

nowe wykończone

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 300 000 zł (5 555,56 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 54 m², 2 pokoje; stan: nowe wykończone
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1960
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/2, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Źródło: biuro nieruchomości: Forma Estates, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 12112

Lokalizacja

Opis nieruchomości

TYCHY - os. A - gen. ANDERSA / 54m - 2 POKOJE - BALKON
WE SPEAK ENGLISH

Możliwość zakupu na kredyt.
Idealne również jako inwestycja na wynajem.

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ustawne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 położone w Tychach przy ul. gen. Andersa, na osiedlu A.
Mieszkanie znajduje się 2 piętrze w 2 piętrowym niskim bloku. Idealna opcja dla osób poszukujących mieszkania do własnej aranżacji lub jako inwestycja pod wynajem. (...)

Agent

Oddział Śląsk Forma Estates

661 123...

661 123 331

661 123 331

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Oddział Śląsk Forma Estates

661 123...

661 123 331

661 123 331

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.