dowolna

Mieszkania na sprzedaż Tychy - Oferty „sprzedam mieszkanie”

140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

140 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

655 000 zł61,70 m² 10 615,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Ważne! Kupujący nie płaci podatku pcc! Zostanie pokryty przez sprzedającego :) Dzień dobry, przedstawiam Państwu na sprzedaż (bez pośredników) mieszkanie 3- pokojowe (z balkonem), na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

918 225 zł87,45 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Oferta dotyczy 5-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, dwiema łazienkami i loggią, mieszczącego się w budynku A5 na nowym Osiedlu Panorama w Tychach. Istnienie możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 705 zł87,35 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Oferta dotyczy 5-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, dwiema łazienkami i balkonem, mieszczącego się w budynku A5 na nowym Osiedlu Panorama w Tychach. Istnienie możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

447 118 zł41,02 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Oferta dotyczy 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i ogródkiem, mieszczącego się w budynku A5 na nowym Osiedlu Panorama w Tychach. Istnienie możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

285 000 zł37,90 m² 7 519,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - mieszkanie 2-pokojowe, 35,1 m z balkonem i piwnicą - Aleja Niepodległości, pełna własność Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 35,1 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

464 900 zł55,10 m² 8 437,39 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie - Tychy, ul. Nałkowskiej | 53,7 m | ostatnie 13. piętro Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w Tychach przy ul. Nałkowskiej, na.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł80,86 m² 6 492,70 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

80 m2 przestrzeni i komfortu |3 pokoje| duży balkon Zapraszamy do zapoznania z ofertą sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 80,86 m2 (w tym piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł62,60 m² 6 373,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo! Do sprzedania: dwupokojowe mieszkanko o powierzchni 60 m 2 znajdujące się w Tychach przy ulicy Cyganerii (idealne miejsce, wszędzie blisko, czyli centrum miasta, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

433 860 zł41,32 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Przedmiotem sprzedaży jest nowy apartament o powierzchni 41,32 m2. Lokal mieszkalny znajduje się na 5 piętrze i składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

852 452 zł80,42 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Przedmiotem sprzedaży jest nowy apartament o powierzchni 80,26 m2. Lokal mieszkalny znajduje się na 5 piętrze i składa się z salonu z aneksem kuchennym, spiżarni, trzech sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 184 zł52,71 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Przedmiotem sprzedaży jest nowy apartament o powierzchni 52,71 m2. Lokal mieszkalny znajduje się na 5 piętrze i składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł46,20 m² 8 203,46 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,2 m , położone na 1 piętrze w wieżowcu na osiedlu M w Tychach. Status prawny : spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł65 m² 8 292,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Tychach, osiedle H! Szukasz funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł36,60 m² 8 469,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone na poszukiwanym osiedlu w Tychach - osiedle M Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej. 2 pokoje | Tychy, osiedle M | Idealne pod własną.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł50,04 m² 11 690,65 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 w centrum Tych, przy Al. Bielskiej w nowej inwestycji! Nieruchomość usytuowana jest najwyższym pietrze - siódmym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 000 zł78,51 m² 9 030,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bez podatku pcc i bez prowizji. Drugie miejsce postojowe - gratis! Rodzinne, 4 pokojowe, komfortowe mieszkanie. 78,5 m2 komfortowej przestrzeni mieszkalnej - Salon z aneksem kuchennym, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł43,91 m² 8 403,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

| bardzo dobra oferta! Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o pow. użytkowej 43,91 m2 , położone przy ul. Honoraty w Tychach. 2 piętro w niskiej zabudowie wielorodzinnej Do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Sielanka

Śmiłowice Mikołów

639 576 zł78,96 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zamieszkaj w sielankowej atmosferze! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sielanka

Śmiłowice Mikołów

522 600 zł67 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zamieszkaj w sielankowej atmosferze! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sielanka

Śmiłowice Mikołów

593 124 zł70,61 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł50 m² 6 780 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Wygodne mieszkanie na Osiedlu C w Tychach Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania w Tychach, zlokalizowanego przy ulicy Cichej (osiedle C) tuż obok Szpitala.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł43,63 m² 13 637,41 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania pod klucz to z pewnością spodoba Ci się poniższa oferta. Zapewniamy, że ominie Cię trud wykańczania i urządzania, będziesz się cieszyć.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Lista ogłoszeń

279 000 zł25,50 m² 10 941,18 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowa, klimatyczna kawalerka o powierzchni 25 m , położona w Tychach w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Mieszkanie zostało urządzone w naturalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł28,51 m² 13 328,66 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowy produkt inwestycyjny lub pierwsze mieszkanie Nieruchomość stanowi doskonałą synergię bezpiecznej lokaty kapitału oraz idealnego lokalu na życiowy start. Położenie na prestiżowym osiedlu Fit.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł38,72 m² 9 684,92 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kompaktowe M - 2 w Tychach przy ul. Żorskiej mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 38,72 m 2 na którą składają się: - salon z otwartą kuchnią i wyjściem na duży balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł53,40 m² 6 348,31 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, usytuowane na 4 piętrze w bloku z windą. Rozkład pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł69 m² 6 797,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 2. piętrze w niskim bloku na cenionym osiedlu T w Tychach, przy ul. Tołstoja. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 759 zł86,47 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania jednopoziomowe z ogrodem | Bezczynszowe | Tychy - ul. Strzelecka Biuro sprzedaży deweloperskiej prezentuje kameralną inwestycję mieszkaniową realizowaną przy ul. Strzeleckiej.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł35,04 m² 8 847,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Tychy, ul. Brzozowa | Parter | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 568 zł41,52 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentuję Państwu nową inwestycję - Apartamenty Żorska, znajdującą się w sercu rozbudowanego osiedla, tuż przy granicy malowniczego lasku Paprocańskiego. Ta prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł57,12 m² 10 066,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta bez podatku pcc i prowizji 57 m2 komfortowej przestrzeni mieszkalnej - Salon z aneksem kuchennym, dwie ustawne sypialnie oraz łazienka. Dodatkowo ok 65 m2 własnego ogródka! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 784 zł67,93 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta sprzedaży - mieszkanie m1a, 4 piętro, okna na wschód powierzchnia: 67,93 m , 3 pokoje w tym 2 sypialnie loggia: 3,90 m cena: 597 784 pln brutto (8800 pln/m ) Biuro cnf Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł77,50 m² 8 374,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż mieszkanie bezczynszowe zlokalizowane W tychach dzielnica paprocany. Mieszkanie bezczynszowe wraz z dwoma miejscami parkingowymi oraz komórką lokatorską usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł53 m² 13 018,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Tychy, os. W, widok na las! winda, miejsce postojowe, komórka lokatorska, taras, system alarmowy, rolety antywłamaniowe, osiedle zamknięte. Nieruchomość w pełni wykończona i wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł25,75 m² 12 932,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż nowoczesna kawalerka Z ogródkiem tychy ul. Żorska 95 A Na sprzedaż nowoczesna kawalerka z prywatnym ogródkiem w Tychach, ul. Żorska 95a. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

579 999 zł75,39 m² 7 693,31 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, które urządzisz całkowicie pod siebie, bez konieczności opróżniania lokalu po poprzednich właścicielach? To jasne i przestronne wnętrze przy al. Bielskiej jest gotowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 000 zł78,51 m² 9 030,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokali w stanie deweloperskim, poniżej szczegółowe informacje. Mieszkanie oznaczone symbolem 2.2 78,51 m2 5 pokoi Osiedle Dębowe Tychy, Obywatelska Cały.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł122,78 m² 5 619,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 122,78 m , zlokalizowane na 4. piętrze (poddaszu) w budynku przy al. Bielskiej w Tychach. Nieruchomość wyróżnia się dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

367 222 zł35,30 m² 10 402,89 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe Z ogródkiem W tychach dzielnica żwaków Powierzchnia użytkowa: 35,30 M2 Powierzchnia balkonu: 4,79 M2 Powierzchnia ogródka : 20,10 M2 Piętro: parter Układ.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł46,70 m² 6 359,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 46,70 mkw (pełna własność z księgą wieczystą ) położone w niskiej zabudowie na parterze. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

510 999 zł73 m² 6 999,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m , położone na parterze czteropiętrowego bloku przy ul. Poziomkowej 42 w Tychach. W skład, którego wchodzą: - trzy niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

855 000 zł88,33 m² 9 679,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

W naszej ofercie posiadamy bezczynszowe mieszkanie 4- pokojowe wraz z salonem i aneksem kuchennym. Lokal znajduje się w nowo powstałym kameralnym osiedlu " "nowa Sosnowa " - Wilkowyje.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49,79 m² 12 030,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| na sprzedaż apartament 3-pokojowy | 49,79 m | Osiedle Śląskie Ogrody | oferta od pierwszego właściciela Mieszkanie wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem i przemyślanym wykończeniem.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł46 m² 10 434,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Jedno z najładniejszych mieszkań w Tychach! Nieruchomość w stylu który łączy loftową surowość z funkcjonalnością, dające wrażenie przestronności.