dowolna

Mieszkania Tychy – oferty mieszkań na Śląsku

189 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

189 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Celina,Tychy

309 000 zł52 m² 5 924,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do remontu - centrum Tychów, ul. Ciasna Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o statusie odrębnej własności , zlokalizowane w samym centrum Tychów przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tychy

Tychy,śląskie

719 000 zł103 m² 6 965,03 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomoś w pełni wykończonego , kapitalnie wyremontowanego oraz wyposażonego mieszkania , która mieści się w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żorska

Żwaków,Tychy

537 504 zł61 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc Super lokalizacja - nowoczesne osiedle przy lesie! Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,08 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

1 800 zł33 m² 53,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie w samym sercu Tychów Oferuję do wynajęcia jasne i komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w centrum Tychów. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębowa

Tychy,śląskie

427 800 zł53 m² 8 133,08 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tychy - oś D - dębowa Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkowe dwu pokojowe mieszkanie, które powstało z przebudowy w 2014 roku trzypokojowego o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Różyckiego

Karolina,Tychy

579 900 zł63 m² 9 219,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Świetne mieszkanie w atrakcyjnej cenie czeka na nowych właścicieli. Zapraszam do zakupu mieszkania usytuowanego w Tychach przy ul. Różyckiego na os. K. Mieszkania nie trzeba remontować, bo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żorska

Żwaków,Tychy

1 172 710 zł107 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 106,61 m , położone na ostatnim piętrze w nowej inwestycji w Tychach. Lokal wyróżnia się pięknym, przestronnym tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Celina,Tychy

245 000 zł35 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Woźniakowski Nieruchomości ma zaszczyt przedstawić wyjątkową nieruchomość. Szukasz nieruchomości, która łączy w sobie wygodę miejskiego życia z możliwością własnej aranżacji? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Cicha

Celina,Tychy

750 000 zł93 m² 8 090,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

ok. 120 m2 przestrzeni ( 92 m2 + antresolą 28m2) Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie usytuowane na 4 pietrze na osiedlu C z antresolą i tarasem. - 3 niezależne pokoje - salon z kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dmowskiego

Dorota,Tychy

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kompaktowe 2 pokoje - gotowe od zaraz! mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 37 m 2 na którą składają się kuchnia, sypialnia, salon, przedpokój, oraz łazienka z wc. - mieszkanie gotowe go.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Honorata,Tychy

1 500 zł52 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 14.04.2026R. Przestronne, umeblowane mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52 ,5 m na wynajem - Tychy, osiedle H Zapraszam do wynajmu w pełni wyposażonego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

329 000 zł47 m² 7 029,91 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Wyłączność Zapraszam! Tychy, do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie | 46,8 m Osiedle D, 9 piętro, świetna lokalizacja. Budynek i lokalizacja: budynek zadbany, po termomodernizacji , wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brzoskwiniowa

Zwierzyniec,Tychy

2 300 zł32 m² 72,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tychy, zwierzyniec, ul. Brzoskwiniowa Mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia, 32 m , balkon, garaż Do wynajęcia nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 32 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Celina,Tychy

429 000 zł85 m² 5 047,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Tychy osiedle C wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe Mieszkanie dwupoziomowe posiada 50 m2 i składa się z 3 głównych pokoi na pierwszej kondygnacji a dodatkowo posiada miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żorska

Żwaków,Tychy

469 000 zł41 m² 11 464,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w zielonej części Tychów - ul. Żorska Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , zlokalizowane w nowym budownictwie, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Śródmieście,Tychy

270 000 zł30 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Woźniakowski Nieruchomości z dumą prezentuje na sprzedaż wyjątkową i przestronną kawalerkę zlokalizowaną w samym Centrum Tychów, na cenionym Osiedlu D. Ta nieruchomość o sporym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barona

B-1,Tychy

795 000 zł66 m² 12 106 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Sprzedaż bez posredników, dla osób preferujących zakup za pośrednictwem biura nieruchomości istnieje taka możliwość. Do sprzedania wyjątkowy apartament zaprojektowany na etapie budowy, jedyny taki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czereśniowa

Stare Tychy,Tychy

329 000 zł35 m² 9 293,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Kompaktowe M - 2 w Tychach przy ul. Czereśniowej mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 35,40 m 2 na którą składają się: - salon z otwartą kuchnią i wyjściem na balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nałkowskiej

Tychy,śląskie

329 000 zł34 m² 9 820,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Oferta na wyłączność Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 33,5 m , położone na 2 piętrze w budynku z windą w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wejchertów

Tychy,śląskie

1 500 zł26 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tychy - os. F - ul. Wejchertów Kawalerka gotowa do zamieszkania od zaraz Szukasz wygodnego miejsca tylko dla siebie, bez kompromisów i zbędnych kosztów? Ta kawalerka to idealne rozwiązanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Celina,Tychy

265 000 zł36 m² 7 361,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie gotowe do wprowadzenia! 2 pokoje | jasne | idealne na start lub inwestycję Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Honoraty

Tychy,śląskie

1 890 zł32 m² 59,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tychy - os. H - ul. Honoraty Szukasz 2-pokojowego mieszkania w Tychach, do którego możesz wprowadzić się bez dodatkowych nakładów? Ta oferta może być dla Ciebie. Do wynajęcia jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cicha

Celina,Tychy

259 000 zł36 m² 7 254,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Jasne, przestrzenne mieszkanie z balkonem na 2. piętrze; cisza, zieleń, z dala od hałasu ulicy. Widok na drzewa; w oddali osiedle. Mieszkanie o powierzchni 35,7 m2 , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Piłsudskiego

Olga,Tychy

2 300 zł46 m² 49,77 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie - Tychy, al. Piłsudskiego Dostępne od maja | 2 piętro | Najem okazjonalny Do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Magdalena,Tychy

275 000 zł37 m² 7 513,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem - Tychy, ul. Morcinka 19 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,6 m , położone na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ul. Morcinka 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwakowska

Honorata,Tychy

389 000 zł47 m² 8 301,32 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

@@@@@ -nowa Oferta- @@@@ prezentacja komfortowego apartamentu mieszkalnego na osiedlu H W mieście tychy Mieszkanie dwupokojowe z balkonem zlokalizowane w Tychach w centrum miasta przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ewelina,Tychy

355 000 zł46 m² 7 826,09 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Woźniakowski Nieruchomości ma zaszczyt przedstawić wyjątkowe mieszkanie w Centrum Tychów. Prezentujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane na bezpiecznym 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tychy

Olga,Tychy

1 600 zł54 m² 29,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - 54,5 m , 2 pokoje, balkon Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 54,5 m w standardzie podstawowym. Lokal jest odświeżony i w pełni umeblowany -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przepiórek

Mąkołowiec,Tychy

639 000 zł65 m² 9 876,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Pracujemy również w weekendy- napisz sms! 3 piętrowy, kameralny budynek ( tylko 17 mieszkań) ekspozycja: północno-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Piłsudskiego

Tychy,śląskie

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolne! tychy - oś O - Al. Piłsudskiego Nowoczesne mieszkanie do wynajęcia (budynek z 2025 r.) Szukasz miejsca, w którym zamieszkasz jako pierwszy? Ten zupełnie nowy, komfortowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obywatelska

Wilkowyje,Tychy

689 000 zł79 m² 8 775,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Paprocany,Tychy

295 000 zł48 m² 6 095,04 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Idealne 2 pokoje na start lub inwestycje mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 48,40 m2 na którą składają się: kuchnia, dwa pokoje, przedpokój, oraz łazienka z wc. - łazienka w glazurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Obywatelska

Wilkowyje,Tychy

565 000 zł57 m² 9 891,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Pracujemy również w weekendy- napisz sms! parterowe mieszkanie z dużym ogrodem- - 59m2 Mieszkanie posiada duże,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Starokościelna

B-2,Tychy

589 000 zł69 m² 8 536,23 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Duże mieszkanie podzielone na dwa mniejsze wykończone w wysokim standardzie w pełni funkcjonalne mieszkania. Mieszkanie można nabyć do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grota-Roweckiego

Celina,Tychy

599 000 zł64 m² 9 433,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Zapraszam do zakupu mieszkania usytuowanego w Tychach przy ul. Grota Roweckiego na os. E. Świetna lokalizacja i duży potencjał nieruchomości z pewnością są niezwykle interesujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieczorka

Celina,Tychy

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z balkonem Na wynajem , w pełni wyposażone mieszkanie , zlokalizowane w Tychach przy ul. Wieczorka. Idealne dla singla lub pary, którzy szukają wygodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Śródmieście,Tychy

699 000 zł74 m² 9 433,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74,10 m2 z dużym tarasem oraz piwnicą w samym centrum Tychów. Jestem osobą prywatną, więc osoba kupująca oczywiście nie płaci żadnej prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Wilkowyje,Tychy

945 000 zł88 m² 10 763,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do wyjątkowego apartamentu w Tychach, gdzie elegancja spotyka wygodę na najwyższym poziomie. W Naszej ofercie posiadamy bezczynszowe 5- pokojowe mieszkanie, 2 poziomowe wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Dorota,Tychy

429 000 zł57 m² 7 552,82 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Tychach przy ul. Dąbrowskiego o powierzchni 56,8 m , znajdujące się na 3 piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Uczniowska

Ewelina,Tychy

589 960 zł64 m² 9 218,12 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, czteropokojowego mieszkania M5 o powierzchni 64m2 , położonego na 9. piętrze w bloku przy ulicy Uczniowskiej w Tychach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łabędzia

Mąkołowiec,Tychy

2 600 zł48 m² 54,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w Tychach - dzielnica Mąkołowiec. Mieszkanie o powierzchni 47 m to świetna propozycja dla pary lub rodziny, która szuka.