dowolna

Mieszkania Tychy – oferty mieszkań na Śląsku

188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Piłsudskiego

Tychy,śląskie

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą mieszkania do wynajęcia. Mieszkanie znajduje się przy Al. Piłsudskiego. Jest to idealna lokalizacja z szybkim dojazdem do drogi krajowej nr 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Ewelina,Tychy

339 000 zł38 m² 8 921,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

****sprzedane**** tylko W realton! oferta na wyłączność! Jesteśmy Liderem w branży nieruchomośći ponieważ w swoją pracę wkładamy całe serce. Wyznaczamy kierunek, stawiamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Żwaków,Tychy

478 540 zł53 m² 9 063,26 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Idealne mieszkania na inwestycje: apartament 3pok. w najbardziej zielonej dzielnicy a jednocześnie w centrum tychów. Ciche mieszkanie do wnętrza osiedla. * zakup bezpośrednio od dewelopera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

A,Tychy

364 990 zł47 m² 7 818,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena tylko U nas Szukasz dużych 2 pokoi na 1 piętrze i w niskiej zabudowie? Nie masz czasu na remonty? Ta oferta jest dla Ciebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Żwaków,Tychy

407 105 zł44 m² 9 339,41 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Specjalna okazja na zakup pięknego 2 pokojowego mieszkania z dużym balkonem w wyjątkowej cenie. Zakup bez prowizji i podatku pcc. Zaledwie kilka minut wystarczy, by przenieść się stąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Żwaków,Tychy

414 855 zł43 m² 9 681,56 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Właśnie wróciły do sprzedaży zachodnie 2pok. w najbardziej zielonej dzielnicy a jednocześnie w centrum tychów. Zadzwoń i dopytaj o szczegóły, dostępni jesteśmy również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tychy

Śródmieście,Tychy

2 050 zł48 m² 42,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Tychach na oś C. Składa się z kuchni z pełnym wyposażeniem, przedpokoju z zabudowaną pojemną szafą, sypialnią wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wejchertów

Felicja,Tychy

1 250 zł18 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

*Do wynajęcia przestronna kawalerka przy ulicy Wejchertów 8 *9 piętro *powierzchnia 17,5 m2 *ogrzewanie miejskie *w pobliżu są: przedszkole, szkoła, szpital, biedronka *dobry dojazd do Katowic około 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tychy

Tychy,śląskie

205 000 zł29 m² 6 956,23 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tychy - oś T Do sprzedaży 1 - pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, w wysokim bloku po termo-modernizacji z windą, na 8 piętrze. Łazienka i Wc osobno, miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

339 000 zł37 m² 9 162,16 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję na sprzedaż stylowe i nowoczesne 2 - pokojowe mieszkanie położone w Tychach na osiedlu E. Mieszkanie po świeżo przeprowadzonym generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Żwaków,Tychy

405 000 zł42 m² 9 624,52 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przestronne zachodnie 2pok. Z dużym balkonem 4,5m2_z gwarancją najniższej proponowanej ceny w zakupie gotówkowym. Zakup bezpośrednio od dewelopera! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konecznego

Barbara,Tychy

360 000 zł56 m² 6 441,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie zlokalizowane jest w bardzo dobrej lokalizacji Tychy na oś. K ul.Konecznego Powierzchnia mieszkania 48,40 m2+ piwnica 7,49.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Żwaków,Tychy

469 900 zł53 m² 8 899,62 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wejchertów

Felicja,Tychy

310 000 zł46 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe 45,8 m2 z dużym balkonem, które znajduje się w Tychach przy ul. Wejchertów (7 piętro w dziewięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Tychy,śląskie

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tychy - oś M - dmowskiego Idealne Miejsce do Zamieszkania w Tychach! Lokalizacja: wygodne mieszkanie na ulicy Dmowskiego w Tychach zapewni Ci doskonałe położenie- blisko wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Celina,Tychy

359 000 zł49 m² 7 341,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zamieszkaj w samym centrum Tychów. Osiedle C to doskonała lokalizacja dla osób ceniących swój czas ze względu na bliskość sklepów, urzędów ,szkół ,przedszkoli ,komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Piłsudskiego

Tychy,śląskie

2 200 zł42 m² 51,76 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! nowa niska cena! nowy 2-pok apartament Z dużym tarasem Tychy, ul. Piłsudskiego 67 E, i piętro, rynek pierwotny, akord Panorama Tower A3 mieszkanie 2 Pokoje, 42,5 m2, (salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Celina,Tychy

419 000 zł51 m² 8 222,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu nową ofertę komfortowego mieszkania dla wymagającego klienta. Lokum o powierzchni 50,96 metra kwadratowego znajduje się na trzecim piętrze w niski bloku osiedla C.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

B-2,Tychy

469 000 zł48 m² 9 770,83 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie dla wyjątkowych, bardzo wymagających Klientów. Takich którzy wejdą i docenią estetykę oraz nowoczesność tego miejsca. Mieszkania składa się z 2 ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tychy

Celina,Tychy

265 000 zł42 m² 6 255,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy nową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 42,36 m2. Lokal składa się z dużego pokoju przedzielonego ścianką gipsową i osobnej kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Żwaków,Tychy

467 000 zł53 m² 8 811,32 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Idealne mieszkania na inwestycje: apartament 3pok. w najbardziej zielonej dzielnicy a jednocześnie w centrum tychów. Ciche mieszkanie do wnętrza osiedla. Oferta bezpośrednia -brak podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tychy

Tychy,śląskie

299 000 zł40 m² 7 569,62 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu mieszkania jednopokojowego przerobionego na 2 pokoje. Blok mieści się w samym centrum miasta. Dużym udogodnieniem jest bliskość - dużego parkingu, - tyskich hali targowych, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Piłsudskiego

Tychy,śląskie

1 890 zł44 m² 43,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! nowoczesne 2 pokoje z balkonem, centrum miasta! Tychy, ul. Piłsudskiego 25, II piętro, niskie budownictwo 43,60 m2, (salon z aneksem kuchennym, duża sypialnia/pokój, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

A,Tychy

349 000 zł36 m² 9 694,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Zapraszam do zapoznania się z prywatną ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania w starym budownictwie, po kapitalnym remoncie, o powierzchni 36 m2, znajdującego się w Tychach, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Felicja,Tychy

297 000 zł36 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości Na sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2 znajduje się na pierwszym piętrze niskiego bloku na osiedlu F. Rozkład : mieszkanie składa się z pokoju przejściowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tychy

Honorata,Tychy

1 900 zł33 m² 57,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tychy os. H, M2 do wynajęcia, wolne od zaraz! Prezentujemy do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe z balkonem o powierzchni 33,10m2, położone na 2 piętrze w niskiej zabudowie. Wymagana umowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cyganerii

Celina,Tychy

1 290 zł39 m² 33,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Cyganerii 42 *I piętro *powierzchnia 39m2 *ogrzewanie miejskie *w pełni umeblowane i wyposażone Wyposażenie: *pokój: łóżko, stół, krzesła ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Bielska

Żwaków,Tychy

402 999 zł43 m² 9 407 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol osiedle fit Al. Bielska. Ostatnie mieszkania. Całkowicie nowe, gotowe, oddane do użytku. Jedno z nich czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Bielska

Żwaków,Tychy

471 000 zł54 m² 8 767,68 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Specjalna okazja na zakup pięknego 3 pokojowego mieszkania z balkonem w wyjątkowej cenie .ZAKUP bez prowizji i podatku PCC. Zaledwie kilka minut wystarczy, by przenieść się stąd nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tychy

Ewelina,Tychy

1 450 zł34 m² 42,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone w centrum miasta. Mieszkanie składa się pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienka z wc oraz przedpokoju. Do czynszu dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Żwaków,Tychy

422 793 zł44 m² 9 697,09 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Specjalna okazja na zakup pięknego 2 pokojowego mieszkania z bardzo dużym ogrodem w wyjątkowej cenie. Zakup bez prowizji i podatku pcc. Zaledwie kilka minut wystarczy, by przenieść się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Żwaków,Tychy

399 000 zł42 m² 9 481,94 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Olga,Tychy

2 600 zł51 m² 51,38 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłączność najem okazjonalny Zapraszam do wynajmu mieszkania 3 pokojowego o pow 50,6 mkw w Tychach przy ul. Orzeszkowej Blok Ocieplony, zamykany na domofon. Klatki bardzo czyste i zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Bielska

Żwaków,Tychy

476 999 zł54 m² 8 879 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Żwaków,Tychy

394 700 zł43 m² 9 179,07 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

A,Tychy

349 000 zł36 m² 9 694,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36m2 Tychy Osiedle A -w skład którego wchodzi: - przestronna umeblowana kuchnia - sypialnia - salon - przedpokój - piękna łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Zgrzebnioka

Paprocany,Tychy

699 000 zł75 m² 9 320 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne 75 metrowe mieszkanie na osiedlu Z w Tychach. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, wc, 2 balkonów oraz piwnicy. Atutem mieszkania jest przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Żwaków,Tychy

470 000 zł53 m² 8 828,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Idealne mieszkania na inwestycje: apartament 3pok. w najbardziej zielonej dzielnicy a jednocześnie w centrum tychów. Ciche mieszkanie do wnętrza osiedla. Zakup bezpośrednio od dewelopera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Żwaków,Tychy

384 000 zł43 m² 8 961,49 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Żwaków,Tychy

394 700 zł43 m² 9 179,07 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Specjalna okazja na zakup pięknego 2 pokojowego mieszkania z bardzo dużym ogrodem w wyjątkowej cenie. Zakup bez prowizji i podatku pcc. * zakup bezpośrednio od dewelopera! * Brak prowizji!.