dowolna

Mieszkania Tychy – oferty mieszkań na Śląsku

189 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

189 ogłoszeń

Rynek pierwotny

597 784 zł67,93 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta sprzedaży - mieszkanie m1a, 4 piętro, okna na wschód powierzchnia: 67,93 m , 3 pokoje w tym 2 sypialnie loggia: 3,90 m cena: 597 784 pln brutto (8800 pln/m ) Biuro cnf Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł26,30 m² 64,64 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu jasnej, świeżo wyremontowanej kawalerki zlokalizowanej w samym sercu Tychów. To uniwersalna i bezpieczna przestrzeń, która sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z balkonem w sercu Tychów ul. Cyganerii, osiedle C Na wynajem świeżo wyremontowana kawalerka w ścisłym centrum Tychów przy ul. Cyganerii, na cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł36 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tychy - śródmieście - os. G - ul. Wyszyńskiego - 2 pokoje - 36m2 + balkon we speak english Cena do negocjacji Możliwość zakupu na kredyt. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

464 900 zł55,10 m² 8 437,39 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie - Tychy, ul. Nałkowskiej | 53,7 m | ostatnie 13. piętro Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w Tychach przy ul. Nałkowskiej, na.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł82 m² 5 975,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Przed prezentacją zapoznaj się z wirtualnym spacerem po nieruchomości. 3 pokoje z dużą kuchnią | Tychy | osiedle E Przestronne, narożne mieszkanie położone na jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

320 000 zł45,87 m² 6 976,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| okazja inwestycyjna - Tychy! Masz pomysł na własne mieszkanie albo szukasz czegoś pod flip / wynajem? To może być strzał w 10! - 2 pokoje | 1 piętro | osobna kuchnia - nowe instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł49,70 m² 7 223,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe do remontu o powierzchni użytkowej 49,70 m2 przy ulicy Brzozowej w Tychach (osiedle B) w niskim bloku po termomodernizacji. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 375 zł52,25 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe Z ogródkiem W tychach dzielnica żwaków Powierzchnia użytkowa: 52,25 M2 Powierzchnia balkonu: 7,73 M2 Powierzchnia ogródka : 41 M2 Piętro: parter Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 000 zł78,51 m² 8 712,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 4-pokojowe | 78,51 m | Osiedle Dębowe | Tychy | Promocja nawet do 25 tys. zł! Zapraszamy na dzień otwarty! 25.04. w godzinach 10-15. Promocja obowiązuje dla klientów Dnia.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł63,90 m² 10 172,14 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz wyjątkowego mieszkania, które łączy komfort, styl i świetną lokalizację? To oferta właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż przestronne i klimatyczne 4-pokojowe mieszkanie o pow. 63,90.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od czerwca 2026. Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem. Dodatkowo miejsce parkingowe i komórka lokatorska. Widok na dwie strony świata. Położone na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

584 000 zł73 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m , położone na parterze czteropiętrowego bloku przy ul. Poziomkowej 42 w Tychach. W skład, którego wchodzą: - trzy niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł52,55 m² 8 163,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Tychach na przy ulicy Grota Roweckiego o pow. 52,55m2, usytuowane na III piętrze w niskim bloku. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł37,70 m² 45,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania w Tychach - więcej przestrzeni niż pokazuje metraż! Choć w dokumentach widnieje 37,7 m , w praktyce mieszkanie oferuje aż o 10 m więcej - to dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł69 m² 6 797,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 2. piętrze w niskim bloku na cenionym osiedlu T w Tychach, przy ul. Tołstoja.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł81,20 m² 12 302,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyłączność Oferta, która wyznacza standardy - apartament klasy premium w Tychach Żwakowie Zapraszamy do miejsca, które zachwyca od pierwszego momentu. To nie jest zwykłe mieszkanie - to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

367 222 zł35,30 m² 10 402,89 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe Z ogródkiem W tychach dzielnica żwaków Powierzchnia użytkowa: 35,30 M2 Powierzchnia balkonu: 4,79 M2 Powierzchnia ogródka : 20,10 M2 Piętro: parter Układ.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52,50 m² 9 504,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Westate Katowice prezentuje na sprzedaż 2 - pokojowe, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o pow. 52,5 m2, usytuowane na parterze budynku, w Tychach, w spokojnej i zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy

Tychy,śląskie

789 000 zł79,49 m² 9 925,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

| tychy Osiedle Dębowe Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowy apartament o pow. 79,49m z tarasem , 4 pokojami w tym - salon z kuchnią, 3 sypialnie; łazienka, pralnia, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł39,80 m² 11 683,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz nowoczesnego, dwupokojowego mieszkania do wprowadzenia? Nie chcesz tracić czasu na poszukiwanie ekip remontowych? Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,8m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

855 000 zł88,33 m² 9 679,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

W naszej ofercie posiadamy bezczynszowe mieszkanie 4- pokojowe wraz z salonem i aneksem kuchennym. Lokal znajduje się w nowo powstałym kameralnym osiedlu " "nowa Sosnowa " - Wilkowyje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 000 zł78,51 m² 8 712,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w niskiej zabudowie usytuowane na piętrze na kameralnym osiedlu w Tychach. Do sprzedania mieszkanie, w budynku dwupiętrowym w którym znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Tychy

Tychy,śląskie

2 000 zł51 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Tychy dwa pokoje, 51 m2 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie | 51 m | balkon (loggia) Mieszkanie położone na osiedlu E, na 2. piętrze w trzypiętrowym, ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł36 m² 8 472,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tychy oś. C - aleja bielska 36M - 2 pokoje + balkon we speak english Możliwość zakupu na kredyt. Idealne również jako inwestycja na wynajem. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł60,52 m² 10 988,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania? Oferuję 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,52 m , zlokalizowane na parterze apartamentowca z 2016 roku. Wyposażenie obejmuje meble, pralkę,.

Szczegóły ogłoszenia

289 900 zł39,60 m² 7 320,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

1. piętro idealne miejsce na nowy początek! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 36,6 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku na osiedlu M. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł52,60 m² 7 224,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tychy os. C - ul. Czysta - 2 pokoje - 53m2 + Z ogródkiem + niezależne wejście we speak english Cena do negocjacji Możliwość zakupu na kredyt. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 000 zł78,51 m² 9 030,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bez podatku pcc i bez prowizji. Drugie miejsce postojowe - gratis! Rodzinne, 4 pokojowe, komfortowe mieszkanie. 78,5 m2 komfortowej przestrzeni mieszkalnej - Salon z aneksem kuchennym, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł59,92 m² 91,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie | Tychy, ul. Nowa Na wynajem oferuję komfortowe, nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Tychach przy ul. Nowa, na nowo wybudowanym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

447 000 zł60,80 m² 7 351,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja do 28.05.2026R. Oferta na wyłączność - klucze W biurze Na sprzedaż 3 niezależne pokoje w niskiej zabudowie- tychy, oś. E - ul. Edukacji. Szukasz mieszkania z dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł35,10 m² 8 774,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| mieszkanie tychy osiedle C! Do sprzedaży mieszkanie położone w Tychach na osiedlu C. Oferowany lokal mieszkalny o powierzchni 35,10 m 2 składa się z jednego przestronnego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł57,12 m² 10 066,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w niskiej zabudowie usytuowane na parterze z ogródkiem na kameralnym osiedlu w Tychach. Do sprzedania mieszkanie, w budynku dwupiętrowym w którym znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł37,50 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje | 37,5 mkw | winda | osiedle F | ul. Niepodległości 77 Ogłoszenie prezentuje dwupokojowe mieszkanie , usytuowane na 9 piętrze w zabudowie osiedla F (tychy - Tęcza) ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

467 985 zł44,57 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe W tychach dzielnica żwaków Powierzchnia użytkowa: 44,57 M2 Powierzchnia balkonu: 7,93 M2 Piętro: piętro drugie Układ pomieszczeń: - pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł61,86 m² 11 299,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Apartament z antresolą i widokiem na las - Tychy, os. 4 pory Roku Na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy apartament położony na cenionym osiedlu 4 Pory Roku w Tychach, przy ul. Bielskiej.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł59,60 m² 7 802,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa oferta na wyłączność lokalizacja nieruchomości Oś. U to jedno z ciekawszych tyskich osiedli, spokojne, stale modernizowane, zielone i przestrzenne. Sama nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł44 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | Tychy, ul. Nowa Na wynajem oferuję komfortowe, nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Tychach przy ul. Nowa, na nowo wybudowanym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł63,23 m² 9 631,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartamenty w zabudowie szeregowej o powierzchni 63,23 m2 piętrowy z dachem płaskim zlokalizowany w Tychach dzielnica Zawiść. Układ pomieszczeń: parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł54 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! 2 Pokoje | 54 m | balkon | piwnica Idealna lokalizacja W pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł71,35 m² 9 516,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartamenty w zabudowie szeregowej o powierzchni 71,35 m2 piętrowe z dachem płaskim zlokalizowane w Tychach dzielnica Wartogłowiec. Układ pomieszczeń: parter: - salon.