dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Tychy - Sprzedaż i najem

37 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

37 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Teresa,Tychy

235 000 zł39 m² 6 025,64 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z balkonem Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe z pięknym widokiem w atrakcyjnej lokalizacji osiedla T. gdzie w pobliżu sklepy, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zapolskiej

Zuzanna,Tychy

375 000 zł50 m² 7 494 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Tychach! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych po remoncie generalnym Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Edukacji

Tychy,śląskie

1 750 zł49 m² 35,86 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia. 3 pokoje, osobna kuchnia, łazienka z wanną, bardzo duży balkon. Częściowo umeblowane. Stan dobry, do odświeżenia. Parking dla mieszkańców pod blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sosnowa

Wilkowyje,Tychy

653 000 zł71 m² 9 139,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

************rezerwacja************************* do sprzedania nowoczesne mieszkanie W zabudowie bliżniaczej Z ogródkiem oraz Z dwoma miejscami parkingowymi - powierzchnia całkowita 71,45 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tychy

Honorata,Tychy

258 000 zł35 m² 7 371,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam przytulne mieszkanie po remoncie o powierzchni 34,70 m2 znajdujące się na drugim piętrze w niskiej zabudowie (3p.) Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grota-Roweckiego

Tychy,śląskie

245 000 zł38 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,5m2 Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze (ostatnim) bloku zlokalizowanym przy ulicy Grota Roweckiego w Tychach. Główne atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Weronika,Tychy

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| najem okazjonalny (oświadczenie u notariusza). Komfortowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37mkw, mieszczące się w apartamentowcu na os. W, ul. Witosa. Nieruchomość w niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żorska

Żwaków,Tychy

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmujący nie płaci prowizji agencyjnej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękne i nowocześnie zaaranżowane 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na pierwszym piętrze w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Honorata,Tychy

279 000 zł47 m² 5 898,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pierwsze piętro w niskim bloku, 2 niezależne pokoje, balkon typu loggia. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji blisko szkoły i przedszkola. Przestronne 2 pokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Morcinka

Tychy,śląskie

1 250 zł26 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tychy - oś M - morcinka (klucze w biurze) Najem okazjonalny Do wynajęcia kawalerka w centrum miasta. Przy bloku liczne miejsce parkingowe a dla osób bez samochodu dużym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tychy

Tychy,śląskie

1 750 zł40 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz - - ogrzewanie W cenie Fantastyczne mieszkanie po remoncie z kameralnym ogrodem tylko do dyspozycji najemcy położone w Kobiórze to tylko pare minut od Tychów Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Żwaków,Tychy

482 989 zł61 m² 7 917,85 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Brak prowizji Brak podatku pcc Brak dodatkowych opłat Nowoczesna inwestycja, która powstanie przy głównej arterii miasta. Wysokie rabaty na mieszkania! -standard deweloperski -inteligentny dom -miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Żwaków,Tychy

451 989 zł55 m² 8 217,98 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Żwaków,Tychy

335 898 zł38 m² 8 816,22 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Żwaków,Tychy

274 898 zł29 m² 9 382,18 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cicha

Celina,Tychy

240 000 zł42 m² 6 722,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na pierwszym piętrze niskiego budynku. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Żwaków,Tychy

509 893 zł65 m² 7 808,47 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Żwaków,Tychy

389 989 zł45 m² 8 609,03 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Żwaków,Tychy

418 745 zł50 m² 8 358,18 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Żwaków,Tychy

548 989 zł72 m² 7 624,85 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołowska

Czułów,Tychy

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, w wyremontowanej kamienicy. Tylko dla osób z Polski. Lokalizacja Tychy ul. Mikołowska (obok browaru tyskiego). Szybki dojazd do centrum Tychów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Ewelina,Tychy

290 000 zł42 m² 6 833,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania 2 pokojowego z balkonem po remoncie, w niskiej zabudowie, z dużym parkingiem ? to dobrze trafiłeś ;) Posiadamy do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mikołowska

Czułów,Tychy

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Rezerwacja Do wynajęcia przestronna kawalerka w wyremontowanej kamienicy. Lokalizacja Tychy ul. Mikołowska (obok browaru tyskiego). Szybki dojazd do centrum Tychów i doskonały wyjazd do Katowic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Filaretów

Zawiść,Tychy

384 000 zł58 m² 6 678,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Szukasz mieszkania bez nakładów finansowych? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiam ofertę trzypokojowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oświęcimska

Urbanowice,Tychy

3 500 zł130 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament 130 m2 w Tychach - Urbanowicach Główne atuty nieruchomości: w pełni wykończony lokal zabudowa kuchni i sprzęt w cenie Nieruchomość złożona z: salon 35,8 m.kw jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tychy

Honorata,Tychy

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz małego, przytulnego mieszkania blisko lasów pszczyńskich? Lokum znajduje się w kameralnym budynku w którym jest tylko kilka mieszkań. Obok budynku jest parking dla mieszkańców, więc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nałkowskiej

Śródmieście,Tychy

314 000 zł50 m² 6 280 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry, sprzedam komfortowe mieszkanie (bez pośredników) 50mkw z pełnym wyposażeniem Mieszkanie po remoncie nie wymaga nakładów finansowych, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, al. Niepodległości

Dorota,Tychy

99 000 zł25 m² 3 960 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

mieszkanie po remoncie, kafelki kuchnia i łazienka oraz w przedpokoju na podłodze w pokoju panele. Instalacja częściowo wymieniona (łazienka kuchnia ). Możliwość pozostawienia zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tołstoja

Teresa,Tychy

175 000 zł51 m² 3 417,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Sprzedam zadbane, przestronne i jasne mieszkanie na osiedlu T o powierzchni 51,20 m kw (duży pokój 5.5mx3.5m, mały pokój 4mx3m, kuchnia 3.5mx3m, łazienka 1.7mx1.7m, przedpokój 3.8mx1.7m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Natalia,Tychy

185 000 zł50 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: tychy ul. Nałkowskiej woj. śląskie Cena: 185 000 pln Pow. całkowita: 50 m2 Liczba pokoi: 2 otoczenie Widok na: osiedlową zieleń Typ ulicy / drogi: osiedlowa Droga dojazdowa: asfaltowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowa

Żwaków,Tychy

376 788 zł84 m² 4 512,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, które będzie się znajdowało na parterze z ogródkiem do korzystania (dostęp do ogródka tylko z mieszkania). Mieszkanie będzie miało niezależne osobne wejście. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Weronika,Tychy

170 000 zł49 m² 3 483,61 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wstrzymane do 7.09.2014!PILNA SPRZEDAŻ! Mam do sprzedania mieszkanie na czystym i cichym os W. W okolicy lasy, szkoła, przedszkole, sklepy, plac zabaw i co najważniejsze tylko 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skalna

Żwaków,Tychy

299 900 zł67 m² 4 476,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Tychy ul. Skalna. Mam do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67m w jednej z najpiekniejszych dzielnic i budynkow w Tychach , przy szkole podstawowej nr 10 na Zwakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Bielska

Śródmieście,Tychy

500 000 zł87 m² 5 747,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Lokalizacja Aleja Bielska - główna arteria komunikacji północ-południe Tychów. Ulica krzyżuje się z Aleją Jana Pawła II i Niepodległości i w prostej linii prowadzi przez Czułów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Zuzanna,Tychy

1 300 zł51 m² 25,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie z 2010 pierwszy właściciel, niedawno wykończone, kuchnia z salonem, sypialnia, łazienka z pralką, na wyposażeniu kuchni sprzęt agd-lodówka oraz piec elektryczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tychy

Genowefa,Tychy

189 000 zł53 m² 3 566,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dostępne od zaraz. Ładne zadbane mieszkanie w Tychach na osiedlu G. Składa się z 2 pokoi, jadalni, kuchni, łazienki, przedpokoju i balkonu. Przed wejściem do mieszkania galeryjka zamykana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wejchertów

Felicja,Tychy

155 000 zł45 m² 3 421,63 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 na osiedlu "f" w Tychach o powierzchni 45,3 m2, z dużym balkonem 5 m2, na 9 ostatnim piętrze. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, duży pokój przejściowy do kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tychy

Celina,Tychy

130 000 zł35 m² 3 672,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam przytulne, zadbane mieszkanie położone na trzecim piętrze niskiej zabudowy. Osiedle C Mieszkanie o powierzchni 35,40m2 składa się z jednego pokoju, przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tychy

Honorata,Tychy

190 000 zł43 m² 4 418,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa przestrzenne pokoje na osiedlu H, oddzielna kuchnia. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych, po generalnym remoncie, wymieniona instalacja elektryczna, hydrauliczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Natalia,Tychy

215 000 zł55 m² 3 894,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie M3 55,2 m kw po przebudowie 3 pokoje, otwarta kuchnia i garderoba. Do tego balkon 11,2 m kw i piwnica 2,6 m kw. pełna własność hipoteczna. Mieszkanie na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nałkowskiej

Natalia,Tychy

1 250 zł50 m² 25 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie na 14 piętrze przy ul. Nałkowskiej, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju i 2 balkonów. Mieszkanie jest usytuowane w wieżowcu,.