dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Tychy - Oferty sprzedaży i najmu

45 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

260 000 zł54 m² 4 814,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Bardzo ładne, gustownie urządzone mieszkanie na oś. B Z pełnym wyposażeniem I umeblowaniem. 2 pokoje, łazienka, kuchnia na wymiar. Wysoki standard, w salonie i sypialni parkiet, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

160 000 zł45 m² 3 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie typu M-4 o pow. 45,5 m kw. Zlokalizowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie wymaga odnowienia, okna starego typu. Łazienka razem z wc, wanna, kafle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Tychy,śląskie

154 000 zł37 m² 4 162,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

M-3 o pow. 37 mkw w niskiej zabudowie na czwartym piętrze. Ładny układ mieszkania, dwa pokoje z niezależnymi wejściami, mniejszy pokój posiada balkon,z dużego pokoju wejście do kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cielmicka

Cielmice,Tychy

186 000 zł58 m² 3 206,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ładne ,słoneczne, ciepłe mieszkanko w odnowionym bloku,piwnica,dodam garaż blaszak przy bloku.Kuchnia otwarta cześc sprzętu mogę zostawic

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zaręby

Tychy,śląskie

275 000 zł72 m² 3 819,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne, słoneczne M-5 o pow. 72,5 m kw. na os. Z na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, do każdego pokoju niezależne wejścia. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Tychy,śląskie

210 000 zł51 m² 4 117,65 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe ma 50,8m .wieżowiec.9 piętro, balkon, łazienka połączona z wc. Osobne wejścia do wszystkich pomieszczeń. W dużym i małym pokoju panele podłogowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Tychy,śląskie

1 200 zł52 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

mieszkanie częściowo umeblowane na osiedlu "w" w Tychach, w okolicy lasu, cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Niepodległości

4 Pory Roku,Tychy

230 000 zł58 m² 3 965,52 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż lub zamiana mieszkanie o pow. 57,8 m2 na 9 piętrze. Cztery pokoje z balkonem, kuchnia przechodnia z pokoju, na podłodze wykładzina pcv w małym pokoju podłoga drewniana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

265 000 zł67 m² 3 955,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bardzo ładne mieszkanie 3-pokojowe na os. Z na 2 piętrze w niskiej zabudowie. Mieszkanie przestronne o pow. 67 m kw. + piwnica. Do pokoi niezależne wejścia, na podłodze wykładzina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zapolskiej

Tychy,śląskie

192 000 zł54 m² 3 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje o powierzchni 53,7 mkw + piwnica 4,18 mkw na trzecim, ostatnim piętrze bloku (galeriowiec) położonym w środku osiedla Z. We wszystkich pomieszczeniach okna wymienione na plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Piłsudskiego

Tychy,śląskie

242 000 zł64 m² 3 781,25 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tychy - os. T - Do sprzedaży przytulne mieszkanie M4 o pow.: 64,3mkw położone na 8 piętrze w bloku 10-piętrowym. Mieszkanko bardzo funkcjonalne składające się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tychy

Tychy,śląskie

232 000 zł70 m² 3 314,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Tychy - os. Ogrodnik - Do sprzedaży mieszkanie M5 o pow.: 70,4mkw położone na 3 piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z balkonem, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Niepodległości

Tychy,śląskie

250 000 zł58 m² 4 310,34 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Witam serdecznie! Mam do sprzedania mieszkanie o powierzchni 58m2, cztery pokoje z balkonem krytym. Okna plastikowe wychodzące na południe i zachód. Mieszkanie ciepłe i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Tychy,śląskie

174 500 zł44 m² 3 965,91 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tychy - os. N - Mieszkanie typu M3 o po.: 44 mkw położone na 5 piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pikoi, kuchni, łazienki razem z wc i przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

215 000 zł49 m² 4 387,75 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Tychy - osiedle B. Do sprzedania bardzo ładne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone na trzecim piętrze budynku mieszkalnego wyposażonego w windę. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bocheńskiego

Tychy,śląskie

240 000 zł64 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Tychy - os. B - Do sprzedaży rozkładowe mieszkanie M4 o pow.: 64,3mkw położone na 2 piętrze w niskiej zabudowie. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, okna plastikowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wejchertów

Tychy,śląskie

180 000 zł46 m² 3 913,04 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tychy - os. F - Do sprzedaży M4 o pow.: 46mkw położone na 5 piętrze w wieżowcu z windą. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, na podłogach położone są parkierty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

270 000 zł63 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tychy - os. O - Do sprzedaży mieszkanie o pow.: 63mkw położone na 1 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie składa sie z 3 nieależnych pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

235 000 zł65 m² 3 615,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tychy - os. D - Mieszkanie typu M4 o pow.: 65,19mkw położone na 3 piętrze - ostatnim. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki razem z wc i przedpokoju. Do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zbawiciela

Tychy,śląskie

2 000 zł106 m² 18,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferuje do wynajecia mieszkanie dupoziomowe o powierzchni 106m2 na os Z1 za piramida. Mieszkanie polozone jest w bliskiej okolicy lasu i jeziora paprocany na spokojnym i cichym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzozowa

Tychy,śląskie

174 000 zł37 m² 4 702,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Tychy - os.B - Mieszkanie M3 składające się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni, łazienki razem z wc i przedpokoju. Mieszkanie ma powierzchnię 36,63mkw i położone jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzozowa

Tychy,śląskie

149 900 zł37 m² 4 051,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa oferta! mieszkanie dwu pokojowe w dwu piętrowym bloczku zamykanym domofonem. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, na podłogach w pokojach panele, w kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żwakowska

Żwaków,Tychy

180 000 zł53 m² 3 396,23 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tanio sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o pow. 53m2 w centrum Tychów.Obok jest szkoła przedszkole,przystanki jest b.cieple,sloneczne, duży balkon, tani czynsz,UPC,AZART,stałe łącze internetowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwakowska

Żwaków,Tychy

175 000 zł44 m² 3 977,27 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tychy - os. H - Mieszkanie M3 o pow.: 43,86mkw położone na 10-przedostatnim piętrze składające się z dwóch pokoji, kuchni, łazienki razem z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

195 000 zł55 m² 3 545,45 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tychy - os. D - Do sprzedaży mieszkanie o pow.: 55,1mkw składające sie z trzech niezależnych pokoi, łazienki razem z wc, kuchni i przedpokoju. Pierwotnie mieszkanie składało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

195 000 zł50 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Miasto/gmina: os. 0 pow.całkowita [mkw]: 50 Ilość pokoi: 2 Piętro: 12 Ilość pięter: 17 Cena sprzedaży [zł]: 195 000 zł Czynsz [zł]: 380 zł Rodzaj własności: spół. własnościowe Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Tychy,śląskie

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tychy - os. L - Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie M3 o pow.: 52mkw położone na 3 piętrze. Mieszkanie jest po remoncie, okna plastikowe, na podłogach panele i kafle. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Edukacji

Tychy,śląskie

160 000 zł45 m² 3 555,56 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie z dużym balkonem, w budynku winda. Układ pomieszczeń w mieszkaniu wygodny i funkcjonalny. Obszerna kuchnia. Korzystny układ tylko trzech mieszkań na klatce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fitelberga

Tychy,śląskie

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55 m2. Wysoki standard-wymienione okna, instalacje, na podłogach panele i kafelki. W kuchni meble na wymiar, szafy zabudowane Komandor. Drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fitelberga

Tychy,śląskie

269 000 zł55 m² 4 890,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Tychy,śląskie

165 000 zł45 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 45,5 m2, położona na trzecim pietrze w bloku czteropietrowym w centrum miasta. Niedaleko znajduje się szpital wojewódzki, kościół. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Cielmicka

Tychy,śląskie

105 000 zł23 m² 4 565,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie jedno pokojowe z aneksem kuchennym, łazienka z wc, mały balkon, internet. Nowe okna plastikowe, łazienka w kafelkach, nowe sanitariaty oraz baterie. Mieszkanie jedynie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Elfów

Tychy,śląskie

123 000 zł287 m² 428,57 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Tychy - os. E - Do sprzedaży przytulne mieszknie typu M2 usytuowane na 6 piętrze. Mieszkanie ma powierzchnię 26,6mkw i składa się z jednego pokoju, kuchni częściowo ortwartej na pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

135 000 zł43 m² 3 139,53 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Bardzo dobra lokalizacja - Osiedle D. Blisko szkoła, sklepy, poczta, stacja pkp. Mieszkanie dwupokojowe, kuchnia, łazienka z wc. Mieszkanie bardzo ciche.