dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Tychy - Oferty sprzedaży i najmu

46 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Weronika,Tychy

293 000 zł62 m² 4 688 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Oferuję do sprzedaży przepiękne mieszkanie 3 pokojowe W niskiej zabudowie Z balkonem Z którego jest bezpośredni widok na las! mieszkanie posiada niezależne wejscia (z przedpokoju) ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Tychy

Natalia,Tychy

85 000 zł22 m² 3 863,64 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Bardzo pilna sprzedaż!oferujemy Państwu do sprzedaży małe przytulne mieszkanko z widokiem na panoramę miasta. Okna plastikowe , ściany malowane , na podłodze kafle i panele. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Teresa,Tychy

230 000 zł62 m² 3 703,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bardzo pilna sprzedaż Z ceną do negocjacji! Gorąco polecam bardzo atrakcyjne mieszkanie w niskim budownictwie w cieszącym się uznaniem osiedlu. Mieszkanie składa się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Tychy

Dorota,Tychy

98 500 zł24 m² 4 020,41 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Nowa oferta! bardzo atrakcyjna oferta M-2 do wprowadzenia! mam do zaoferowania państwu nieruchomość zlokalizowaną na os D składającą się Z 1 pokoju , kuchni Z oknem ,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Tychy

Teresa,Tychy

235 000 zł64 m² 3 671,88 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

O k A Z J A bardzo atrakcyjna cena Serdecznie polecam Państwu mieszkanie w bardzo atrakcyjnej cenie. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, łazienka i wc osobno.Duży przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tychy

Teresa,Tychy

1 000 zł37 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe o pow. 37mkw.na wysokim parterze z balkonem. Mieszkanie jest ciepłe (środkowe), okna plastikowe, gładzie gipsowe w dużym pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Tychy

Dorota,Tychy

99 000 zł24 m² 4 040,82 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż mieszkania M-2 o pow 24.5m2 w wieżowcu. Nieruchomość po remoncie. Na ścianach tynk strukturalny, podłogi kafle oraz panele. Kuchnia z oknem, umeblowana - meble zostają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Magdalena,Tychy

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy państwu do najmu mieszkanie po generalnym remoncie W centrum miasta A jednocześnie W bardzo zacisznym miejscu. Nieruchomość posiada 2-pokojowe mieszkanie jest W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Celina,Tychy

169 000 zł53 m² 3 212,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Pilna sprzedaż! uwaga!nowa niższa cena! Wygodne, 2-pokojowe mieszkanie w samym centrum miasta. Dwa ustawne osobne pokoje. Duży pokój z balkonem. Łazienka razem z ubikacją, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tychy

Karolina,Tychy

298 000 zł63 m² 4 730,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecam państwu do sprzedaży niezwykłe, ze smakiem urządzone mieszkanie 4 pokojowe na ~~~~ os K ~~~~

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Celina,Tychy

182 000 zł57 m² 3 187,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecamy państwu duże dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta (ale nie przy głównej drodze), na I piętrze! z balkonem. Dwa osobne pokoje, do których zamontowano przesuwne drzwi. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tychy

Celina,Tychy

227 000 zł74 m² 3 084,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Proponujemy Państwu przestronne mieszkanie o pow. 73,6m2. Mieszkanie zostało przerobione z trzech pokoi, na cztery ale z łatwością można przywrócić stan poprzedni. Usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tychy

Lucyna,Tychy

379 000 zł95 m² 3 989,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Sprzedaż mieszkania typu M-5 o pow ok 95 m kw.##### ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ NAD CAŁYM MIESZKANIEM ZAADOPTOWAĆ STRYCH NA DODATKOWE POMIESZCZENIA , STRYCH NALEŻY JEDYNIE DO TEGO MIESZKANIA #####.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

185 000 zł58 m² 3 217,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

:dodatkowy opis | Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, na osiedlu F, niska zabudowa. Trzy niezależne pokoje, niezależna kuchnia z oknem.W przedpokoju jest miejsce na szafę. Wc oddzielnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Karolina,Tychy

189 000 zł56 m² 3 405,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

:dodatkowy opis | Do sprzedaży przytulne i rozkładowe mieszkanie, położone w niskiej zabudowie osiedla K. Układ : pokoje mają niezależne wejścia,umeblowana kuchnia w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałuckiego

Barbara,Tychy

153 000 zł51 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

:dodatkowy opis | Nowa oferta! Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe w niskim budynku na parterze. Układ: 2 ustawne, nieprzechodnie pokoje, kuchnia ustawna z oknem; łazienka razem z wc, brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Edukacji

Tychy,śląskie

128 000 zł36 m² 3 535,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

:dodatkowy opis | Mieszkanie 2 pokojowe, w niskim budynku, słoneczne, zadbane. Układ: duży pokój bardzo ustawny, mniejszy ma wymiary 2,20X3,30. Kuchnia w kwadracie, ustawna. można otworzyć na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Olga,Tychy

165 000 zł50 m² 3 306,61 zł/m²

 

Piętro:17/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

:dodatkowy opis | Piękne mieszkanie, środkowe, jasne, bardzo zadbane. Układ: wszystkie pomieszczenia mają oddzielne wejścia z przedpokoje, duży pokój ma ponad 18mkw, kuchnia umeblowana(meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Edukacji

Tychy,śląskie

118 000 zł29 m² 4 068,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

:dodatkowy opis | Mieszkanie 1 pokojowe, w niskim budynku, po remoncie. Układ :pokój bardzo ustawny. Kuchnia w kwadracie, ustawna, otwarta na pokój. W dużym pokoju jest okno balkonowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Niepodległości

Dorota,Tychy

134 000 zł36 m² 3 722,22 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

:dodatkowy opis | Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 36 m2 znajdujące się na os D. Nieruchomość składa się z 2 niezależnych pokoi, niewielkiej kuchni z oknem oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Dorota,Tychy

189 000 zł63 m² 2 990,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

:dodatkowy opis | szukasz mieszkania do remontu! Ta ofert jest dla Ciebie! Mieszkanie znajduje się w centrum Tychów, na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym. Posiada balkon, kwadratową dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Barbara,Tychy

168 000 zł47 m² 3 574,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

:dodatkowy opis | Zapraszamy do zakupu mieszkania na os.B. Duża kwadratowa kuchnia , ustawne pokoje, niska zabudowa. Układ: szeroki przedpokój, z którego wchodzi się osobno do 2 pokoi i kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budowlanych

Barbara,Tychy

198 000 zł47 m² 4 239,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

:dodatkowy opis | nowa cena!. Niska zabudowa, z balkonem, po remoncie. Układ pomieszczeń: mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: sypialnia, salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Astrów

Czułów,Tychy

1 300 zł86 m² 15,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w domu, w budynku 2-rodzinnym o pow. 86mkw. 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc. Pokoje i kuchnia są umeblowane. Łazienka z oknem, w glazurze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Edukacji

Tychy,śląskie

125 000 zł29 m² 4 310,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Celina,Tychy

160 000 zł51 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

:dodatkowy opis | Na sprzedaż 2 pokoje w niskiej zabudowie. Okna wychodzą na pd-zach. Mieszkanie posiada balkon. Wykończenie: na podłodze kafelki; ściany gładź i glazura. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Edukacji

Tychy,śląskie

125 000 zł36 m² 3 453,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Niepodległości

Dorota,Tychy

135 000 zł36 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reymonta

Regina,Tychy

289 000 zł73 m² 3 958,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

:dodatkowy opis | Przepiękne mieszkanie na os.R, 73 m, 4 pokoje, dwa balkony i wyjście na przydomowy ogródek. Do wprowadzenia, po remoncie Polecamy. Zapraszamy do oglądania. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Olga,Tychy

215 000 zł60 m² 3 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Kontakt do osoby odpowiedzialnej za ofertę: irena Białożyt Rachwał Zapraszamy do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania, zlokalizowanego w atrakcyjnej części osiedla O .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Lucyna,Tychy

1 000 zł34 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, w tym jeden z aneksem kuchennym. W jednym z pokoi i przedpokoju szafy typu komandor. W Pokoju sofa i stolik, kuchnia umeblowana meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tychy

Tychy,śląskie

1 100 zł34 m² 32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duża ustawna kawalerka o powierzchni 34 m2, położona na III piętrze w bloku, w Tychach w okolicach obi. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko przystanki komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Zuzanna,Tychy

190 000 zł50 m² 3 769,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

mieszkanie słoneczne,balkon od strony palcu zabaw

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Uczniowska

Urszula,Tychy

180 000 zł52 m² 3 461,54 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta wstrzymana - podpisano umowę przedwstępną. Oferta bezpośrednia. 2-pokojowe, 52-metrowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji, po remoncie, w budynku w ocieplonej i odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Urszula,Tychy

210 000 zł61 m² 3 448,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Pilnie! sprzedam trzypokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze czteropiętrowego bloku w centrum Tychów. Mieszkanie składa się z przedpokoju, kuchni (wyposażenie do uzgodnienia),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Olga,Tychy

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osoba odpowiedzialna za ofertę: irena Białożyt- rachwał Pragniemy przedstawić ciekawą propozycję jasnego i przytulnego mieszkania do wynajmu. Idealna oferta dla osób ceniących sobie przede.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Biblioteczna