dowolna

Mieszkania w nowym bloku Tychy - Oferty sprzedaży lub najmu

53 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

53 ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł64,70 m² 9 876,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Pracujemy również w weekendy- napisz sms! 3 piętrowy, kameralny budynek ( tylko 17 mieszkań) ekspozycja: północno-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 784 zł67,93 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta sprzedaży - mieszkanie m1a, 4 piętro, okna na wschód powierzchnia: 67,93 m , 3 pokoje w tym 2 sypialnie loggia: 3,90 m cena: 597 784 pln brutto (8800 pln/m ) Biuro cnf Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł53 m² 13 018,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Tychy, os. W, widok na las! winda, miejsce postojowe, komórka lokatorska, taras, system alarmowy, rolety antywłamaniowe, osiedle zamknięte. Nieruchomość w pełni wykończona i wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 000 zł78,51 m² 9 030,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokali w stanie deweloperskim, poniżej szczegółowe informacje. Mieszkanie oznaczone symbolem 2.2 78,51 m2 5 pokoi Osiedle Dębowe Tychy, Obywatelska Cały.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 100 zł44,82 m² 46,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Kopernika! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44,82 mkw z balkonem położone w niskiej zabudowie na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł57,12 m² 10 066,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 3-pokojowe | Osiedle Dębowe | Tychy - Wilkowyje | Rabaty na wybrane lokale! Brak prowizji i podatku pcc 2%! 3-pokojowe mieszkanie | 57,12 m | ul. Obywatelska | Tychy | Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

506 087 zł46,43 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

NA sprzedaż apartament 2 pokojowy W niskiej zabudowie W tychach dzielnica żwaków kupującu nie płaci prowizji oraz podatku pcc 2% Powierzchnia użytkowa: 46,43 M2 Powierzchnia balkonu: 7,2 M2.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł71,40 m² 10 294,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż duże, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 71,40 m2 z dużym balkonem o powierzchni 7 m2 oraz przynależną piwnicą (2,10 m2). Lokal znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 034 zł32,62 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta sprzedaży - mieszkanie m17a, 2 piętro, okna na zachód powierzchnia: 32,62 m , 2 pokoje loggia: 4,14 m cena: 349 414 pln brutto (10 700 pln/m ) Biuro cnf Nieruchomości jest oficjalnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł43,60 m² 52,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie witamy! Tylko w Naszym biurze! Do wynajęcia: mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43,6 m 2 , usytuowane na pierwszym piętrze w apartamentowcu położone w Tychach przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 303 zł143,41 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania dwupoziomowe oraz jednopoziomowe z ogrodem | Bezczynszowe | Tychy - ul. Strzelecka Biuro sprzedaży deweloperskiej prezentuje kameralną inwestycję mieszkaniową realizowaną przy.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł59,85 m² 9 991,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szukasz mieszkania, które nie wymaga angażowania ekipy remontowej i jest gotowe do zamieszkania przez rodzinę z dzieckiem ? To 60-metrowe wnętrze na I piętrze niskiego bloku , na Balbinie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Bielska

Tychy,śląskie

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nowa

Żwaków,Tychy

790 000 zł62 m² 12 727,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m z dodatkowym poddaszem do własnej aranżacji (nad całym mieszkaniem), położone w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Piłsudskiego

Paprocany,Tychy

2 200 zł35 m² 63,02 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania w Tychach? To dwupokojowe mieszkanie na wynajem położone na nowo powstałym osiedlu Panorama powinno zwrócić twoją uwagę. Jest to idealna propozycja dla osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Hutnicza

Paprocany,Tychy

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 28 m do wynajęcia nowoczesny Apartamentowiec przy Paprocanach 28 m , 2 piętro, nowoczesny blok z windą Kameralny apartamentowiec tylko kilkanaście mieszkań Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żorska

Żwaków,Tychy

537 504 zł61 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc Super lokalizacja - nowoczesne osiedle przy lesie! Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,08 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brzoskwiniowa

Zwierzyniec,Tychy

2 300 zł32 m² 72,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tychy, zwierzyniec, ul. Brzoskwiniowa Mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia, 32 m , balkon, garaż Do wynajęcia nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 32 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barona

B-1,Tychy

795 000 zł66 m² 12 106 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Sprzedaż bez posredników, dla osób preferujących zakup za pośrednictwem biura nieruchomości istnieje taka możliwość. Do sprzedania wyjątkowy apartament zaprojektowany na etapie budowy, jedyny taki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Piłsudskiego

Olga,Tychy

2 300 zł46 m² 49,77 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie - Tychy, al. Piłsudskiego Dostępne od maja | 2 piętro | Najem okazjonalny Do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przepiórek

Mąkołowiec,Tychy

639 000 zł65 m² 9 876,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Piłsudskiego

Tychy,śląskie

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolne! tychy - oś O - Al. Piłsudskiego Nowoczesne mieszkanie do wynajęcia (budynek z 2025 r.) Szukasz miejsca, w którym zamieszkasz jako pierwszy? Ten zupełnie nowy, komfortowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obywatelska

Wilkowyje,Tychy

689 000 zł79 m² 8 775,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Obywatelska

Wilkowyje,Tychy

565 000 zł57 m² 9 891,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Pracujemy również w weekendy- napisz sms! parterowe mieszkanie z dużym ogrodem- - 59m2 Mieszkanie posiada duże,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Wilkowyje,Tychy

945 000 zł88 m² 10 763,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do wyjątkowego apartamentu w Tychach, gdzie elegancja spotyka wygodę na najwyższym poziomie. W Naszej ofercie posiadamy bezczynszowe 5- pokojowe mieszkanie, 2 poziomowe wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Piłsudskiego

Natalia,Tychy

2 290 zł43 m² 52,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, nowoczesne mieszkanie na osiedlu N - Bądź jego pierwszym najemcą. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, z niezależną komórką zlokalizowaną w korytarzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Żwaków,Tychy

535 000 zł55 m² 9 802,13 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie do własnej aranżacji na nowoczesnym osiedlu w Tychach. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze wieżowca z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żorska

Żwaków,Tychy

429 000 zł43 m² 9 896,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

To mieszkanie jest gotowe do zamieszkania spójne i funkcjonalne. Idealne dla osób, które nie chcą tracić czasu na remonty i kolejne decyzje. Układ i standard: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wilkowyje,Tychy

565 000 zł57 m² 9 891,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Uwaga Wiosenna promocja! Tylko do 31.03. 2026! Komórka lokatorska o wartości 10 000 zł - gratis! Drugie miejsce postojowe - rabat minus 50% 57 m2 komfortowej przestrzeni mieszkalnej - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wilkowyje,Tychy

689 000 zł79 m² 8 775,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy na Dzień Otwarty w najbliższą sobotę 21.02 w godzinach 10 00- 14 00 UWAGA Wiosenna PROMOCJA! Tylko do 31.03. 2026! Komórka lokatorska o wartości 10 000 zł - gratis! Drugie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Żorska

Żwaków,Tychy

807 000 zł87 m² 9 281,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Przestronny, 5-pokojowy apartament W nowoczesnym budynku przy ul.ŻORSKIEJ Wyjątkowe, duże mieszkanie o powierzchni 86,95 m , powstałe z połączenia dwóch lokali (38,72 m + 48,23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żorska

Żwaków,Tychy

435 960 zł42 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W tychach - dowiedz się więcej - Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Mieszkanie oddawane w stanie deweloperskim, zakończenie inwestycji - 4q 2026 roku. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barona

B-1,Tychy

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w niskim budynku tychy os. B (balbina) wygodne W super układzie W pełni wyposażone! - Osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację nieruchomości - - Service in English.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Obywatelska

Wilkowyje,Tychy

545 000 zł57 m² 9 541,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Żorska

Żwaków,Tychy

869 661 zł74 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc- kupując z nami tą nieruchomość nie zapłacisz prowizji, nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przepiórek

Mąkołowiec,Tychy

640 000 zł65 m² 9 891,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obywatelska

Wilkowyje,Tychy

545 000 zł57 m² 9 541,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obywatelska

Wilkowyje,Tychy

689 000 zł79 m² 8 775,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obywatelska

Wilkowyje,Tychy

709 000 zł79 m² 9 030,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

B-1,Tychy

639 000 zł66 m² 9 616,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Tychy - Osiedle Balbina | Przestronne mieszkanie, niski blok, nowe budownictwo Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie położone w Tychach, na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Lucyna,Tychy

524 000 zł40 m² 12 983,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe M na osiedlu fit - al. Bielska, tychy Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 40,36 m , zlokalizowane w Tychach.