dowolna

Mieszkania w centrum Tychy - Oferty sprzedaży i najmu

81 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

81 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Tychy

Karolina,Tychy

102 000 zł34 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja - 3 pokoje tylko 102.000zł.CENA JESZCZE DO NEGOCJACJI. Polecamy ładne , przytulne mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem ,kuchnia , łazienka razem z wc. Mieszkanie jest zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Zuzanna,Tychy

226 000 zł62 m² 3 639,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! ładne, duże mieszkanie na osiedlu Z ! Mieszkanie atrakcyjnie położone, w samym centrum osiedla Z, wśród zieleni, alejek spacerowych, w niewielkim budynku trzypiętrowym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tychy

Celina,Tychy

113 000 zł38 m² 2 965,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka tychy - oś C - balkon Do sprzedania mieszkanie w niskiej zabudowie usytuowane na drugim piętrze w centrum miasta. Mieszkanie składa się z jednego dużego pokoju wyjściem ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grota-Roweckiego

Tychy,śląskie

1 400 zł51 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie na osiedlu E - tychy centrum - bardzo dobra lokalizacja! Do wynajęcia od zaraz ładne, umeblowane mieszkanie w Tychach. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi ( dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Karolina,Tychy

280 000 zł77 m² 3 623,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: tychy, os.K. Otoczenie: w najbliższym otoczeniu niska zabudowa wielorodzinna oraz domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej. Położenie: mieszkanie znajduje się na piętrze domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Dorota,Tychy

155 000 zł50 m² 3 087,65 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! ładne, duże mieszkanie W cenie do dużej negocjacji! Do sprzedania atrakcyjnie położone, w centrum miasta mieszkanie do własnej aranżacji. Mieszkanie o powierzchni 50m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Tychy

Ewelina,Tychy

102 000 zł28 m² 3 626,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! Do sprzedaży przepiękne mieszkanie własnościowe w Tychach (kawalerka) na os. E, zlokalizowane na 2 piętrze w strefie przyległej do śródmieścia (ok. 1 km od centrum), na obszarze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tychy

Celina,Tychy

113 000 zł38 m² 2 965,88 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie Tychy

Ewelina,Tychy

1 000 zł32 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka tychy - centrum Do wynajęcia umeblowana kawalerka w Tychach. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, oddzielnej kuchni i łazienki razem z wc. W skład wyposażenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Zuzanna,Tychy

226 000 zł62 m² 3 639,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

 

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Tychy

Tychy,śląskie

500 zł19 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka - Tychy centrum Do wynajęcia przytulne mieszkanie jednopokojowe, położone na pierwszym piętrze w niskiej zabudowie osiedla "f". Mieszkanie jest świeżo odremontowane, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cyganerii

Tychy,śląskie

125 000 zł39 m² 3 172,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam - bez pośredników - unikalne mieszkanie jednopokojowe. Stan developerski w budynku wielorodzinnym znajdującym się przy ulicy Cyganerii. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Magdalena,Tychy

169 000 zł48 m² 3 520,83 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe w centrum! os M ! Idealna lokalizacja! Blisko sklepy, targ, piekarnia 24 h , szkoła, przedszkole, idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barona

B-1,Tychy

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia kawalerkę z aneksem kuchennym i częścią sypialną - łącznie 40 mkw. Mieszkanie jest pięknie urządzone i w pełni wyposażone. Rozkład mieszkania oraz jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tychy

Paulina,Tychy

1 050 zł58 m² 18,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne, duże mieszkanie do wynajęcia od lipca! Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 58m2. W mieszkaniu osobna kuchnia z oknem, łazienka, przedpokój i dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Ewelina,Tychy

250 000 zł77 m² 3 246,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna lokalizacja. Mieszkanie na os. E z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej. Nieruchomość ma układ nieprzechodni, składa się z trzech pokoi, kuchni oraz łazienki i osobnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Dorota,Tychy

155 000 zł50 m² 3 087,65 zł/m²

 

Piętro:4

 

 

Archiwalne

Kawalerka Tychy

Ewelina,Tychy

119 000 zł28 m² 4 327,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulne mieszkanie połozone blisko centrum, na osiedlu E. Mieszkanie składa się z jednego pokoju z balkonem, osobnej kuchni z oknem, łazienki współnej z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tychy

Barbara,Tychy

297 000 zł69 m² 4 304,35 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na pierwszym piętrze, po remoncie w 2009r. Cztery ustawne pokoje, widna kuchnia z umeblowaniem, wraz z agd. Łazienka i wc razem. Słoneczne mieszkanie. Jest piwnica. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Barbara,Tychy

168 000 zł48 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży ładne, rozkładowe mieszkanie na 2 piętrze w niskiej zabudowie. Lokal do odświeżenia, okna częściowo wymienione. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Celina,Tychy

185 000 zł53 m² 3 517,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam bardzo fajne mieszkanie dwu-pokojowe ,bardzo ustawne.Duży pokój w lekkim prostokącie , maly pokój w kwadracie dość spora kuchnia w kształcie litery L . Wejscia do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Natalia,Tychy

219 000 zł57 m² 3 842,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o pow. 57m2 w samym centrum Tych ów ~~ os N ~~ W niskiej zabudowie! Nieruchomość do wprowadzenia! Okna plastiki, podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, B-1

B-1,Tychy

1 500 zł54 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta godna polecenia! lokalizacja I otoczenie - do wynajęcia komfortowe mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na wysokim parterze w nowym budownictwie, na os. Balbina w Tychach. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cicha

Celina,Tychy

149 000 zł51 m² 2 921,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie bez pośrednika Ciche mieszkanie na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym w miejscowości Tychy na Osiedlu "C". Dwa pokoje, okna wychodzące na południowy zachód; widok na inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Dorota,Tychy

1 000 zł37 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajmu przytulne mieszkanie dwupokojowe, położone na osiedlu D w Tychach. Mieszkanie całkowicie wyremontowane, okna nowe pcv, na ścianach gładzie. Na podłogach panele lub kafle. Łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Urszula,Tychy

168 000 zł58 m² 2 911,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osoba prowadząca ofertę: hanna Urbańczyk tel Przedstawiamy Państwu ofertę przytulnego 3-pokojowego mieszkania w Tychach na osiedlu U. Jeżeli cenisz sobie wypoczynek w cichym salonie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Urszula,Tychy

145 000 zł38 m² 3 815,79 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kontakt do osoby prowadzącej ofertę:Anna Żurawska. Proponujemy Państwu do zakupu dwupokojowe mieszkanie z balkonem o pow. ok. 38 m2 położone w samym centrum Tychów. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Olga,Tychy

165 000 zł50 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zablokowane Oferta na wyłączność Do sprzedaży mieszkanie z pięknym widokiem na południe Polski. Mieszkanie o metrażu ok. 50m2, składa się z 2 pokoi, przedpokoju, kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Olga,Tychy

175 000 zł53 m² 3 301,89 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kontakt do osoby odpowiedzialnej za ofertę: irena Białożyt Rachwał Serdecznie zapraszam do bliższego zapoznania się z propozycją mieszkania zlokalizowanego na osiedlu H. Oferta skierowana do osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Olga,Tychy

180 000 zł56 m² 3 214,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osoba prowadząca ofertę: hanna Urbańczyk tel. Oferujemy do sprzedania mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze w niskiej zabudowie osiedla "h" w Tychach. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Tychy

Ewelina,Tychy

235 000 zł79 m² 2 959,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Umowa na wyłączność! Mieszkanie dwupoziomowe o pow. 63,5m2 z bezpośrednim zejściem do piwnicy o powierzchni 15,90 m2. Mieszkanie z ogródkiem o pow. ok. 35m2. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Olga,Tychy

140 000 zł37 m² 3 783,78 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osoba prowadząca ofertę: anna Żurawska, tel. Proponuję zakup dwupokojowego mieszkania z dużym balkonem, położonego niemalże w centrum miasta na os. H. Mieszkanie o pow. 37 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Tychy

Natalia,Tychy

85 000 zł22 m² 3 863,64 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Bardzo pilna sprzedaż!oferujemy Państwu do sprzedaży małe przytulne mieszkanko z widokiem na panoramę miasta. Okna plastikowe , ściany malowane , na podłodze kafle i panele. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Tychy

Dorota,Tychy

89 000 zł18 m² 4 890,11 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Oferuje do sprzedaży kawalerkę blisko centrum na os D. Na podłogach panele na ścianach tapety. Kuchnia - meble na wymiar, które zostają W cenie mieszkania! Okna

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Magdalena,Tychy

133 000 zł37 m² 3 594,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyłączność! oferuję do sprzedaży lub zamiany mieszkanie 2 pokojowe W niskiej zabudowie Z balkonem. Mieszkanie jest W standardzie podstawowym (ściany malowane I tapetowane,podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

149 000 zł48 m² 3 104,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! uwaga! okazja! oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe W centrum idealna lokalizacja dla rodzin Z dziećmi chociaż niekoniecznie :) wszędzie blisko sklepy, szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Magdalena,Tychy

165 000 zł37 m² 4 459,46 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuje Państwu do sprzedaży mieszkanie w centrum! Os M ! Składa się z 2 niezależnych pokoi, wejście do kuchni z dużego pokoju. Okna wymienione na plastiki, na ścianach tapety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Olga,Tychy

203 000 zł65 m² 3 132,72 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa nizsza cena, jeszcze do negocjacji! Przedstawiamy Państwu do sprzedaży mieszkanie typu M-4 o powierzchni 64,8 m2 zlokalizowane na ~~os„O” ~- piąte piętro, zabudowa wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Magdalena,Tychy

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy państwu do najmu mieszkanie po generalnym remoncie W centrum miasta A jednocześnie W bardzo zacisznym miejscu. Nieruchomość posiada 2-pokojowe mieszkanie jest W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Celina,Tychy

169 000 zł53 m² 3 212,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Pilna sprzedaż! uwaga!nowa niższa cena! Wygodne, 2-pokojowe mieszkanie w samym centrum miasta. Dwa ustawne osobne pokoje. Duży pokój z balkonem. Łazienka razem z ubikacją, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Ewelina,Tychy

174 000 zł52 m² 3 341,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o pow. 52,08m2, z balkonem, w pobliżu centrum. Mieszkanie po remoncie. Pokoje nieprzechodnie. Kuchnia, z oknem, w zabudowie. Na podłogach.