dowolna

Mieszkania w centrum Tychy - Oferty sprzedaży i najmu

80 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 ogłoszeń

524 000 zł54,80 m² 9 562,04 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie po generalnym remoncie z widokiem na góry - Tychy, ul. Lencewicza Wyobraź sobie poranek z filiżanką kawy na dużym balkonie, skąd rozpościera się zachwycający widok na Beskid.

Szczegóły ogłoszenia

448 400 zł51 m² 8 792,16 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z wyjątkowym widokiem na góry idealne miejsce do życia Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,40 m , zlokalizowane w Tychach przy al. Piłsudskiego na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł45,32 m² 9 929,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z możliwością wykończenia pod klucz Tychy, ul. Biblioteczna 26 Powierzchnia: 45,32 m Układ: 2 pokoje + osobna kuchnia Piętro: 2 Na sprzedaż mieszkanie, które możesz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50,40 m² 49,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | 50,4 m | Tychy, ul. Moniuszki Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,4 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

399 000 zł47,70 m² 8 364,78 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 3-pokojowe | 46,2 m | Balkon | 2 piętro | Tychy - ul. Moniuszki Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,2 m , położone na drugim piętrze w Tychach,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł39,45 m² 70,98 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartamentowiec z 2023 roku czeka na Ciebie. Oferujemy do wynajęcia stylowy apartament w prestiżowej lokalizacji - Fit Osiedle, aleja Bielska 125. Mieszkanie o powierzchni 39,45.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł63,23 m² 9 631,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartamenty w zabudowie szeregowej o powierzchni 63,23 m2 piętrowy z dachem płaskim zlokalizowany w Tychach dzielnica Zawiść. Układ pomieszczeń: parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 000 zł78,51 m² 9 030,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bez podatku pcc i bez prowizji. Drugie miejsce postojowe - gratis! Rodzinne, 4 pokojowe, komfortowe mieszkanie. 78,5 m2 komfortowej przestrzeni mieszkalnej - Salon z aneksem kuchennym, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł63 m² 7 603,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe Tychy, al. Piłsudskiego 57 | 63 m | parter z ogródkiem Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na parterze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł24,70 m² 72,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| kawalerka W tychach W rewelacyjnej lokalizacji Zapraszam Państwa do zapoznania się z nową ofertą mieszkania na wynajem znajdującego się w centrum naszego pięknego miasta. Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52,50 m² 9 504,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Westate Katowice prezentuje na sprzedaż 2 - pokojowe, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o pow. 52,5 m2, usytuowane na parterze budynku, w Tychach, w spokojnej i zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

311 000 zł50,87 m² 6 113,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do wprowadzenia 2 Pokoje w Sercu Miasta - ul. Bema Szukasz mieszkania, do którego możesz się wprowadzić bez stresu i długich remontów? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

269 900 zł37,70 m² 7 159,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie do generalnego remontu, w bloku na 1 piętrze, w ścisłym centrum miasta - al. Niepodległości 122 w Tychach Znajoma architektka przygotowała dla nas projekt.

Szczegóły ogłoszenia

527 000 zł37,70 m² 13 978,78 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie z tarasem w prestiżowym apartamentowcu na Osiedlu Natalia, tychy Nowe mieszkanie o powierzchni 37,70 m , z 2 pokojami, gotowe do wprowadzenia. Położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł89,89 m² 9 989,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż duży, jasny, czteropokojowy apartament na pierwszym piętrze, w nowym 2-piętrowym budynku z 2014 roku, przy ul. Nowej w Tychach. Apartament ma powierzchnię 89,89 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł63,23 m² 9 631,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta sprzedaży mieszkania dwupoziomowego/szeregówki - tychy, zawiść ostatnie 2 szeregówki dostępne! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkań dwupoziomowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z balkonem w sercu Tychów ul. Cyganerii, osiedle C Na wynajem świeżo wyremontowana kawalerka w ścisłym centrum Tychów przy ul. Cyganerii, na cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł82 m² 5 975,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Przed prezentacją zapoznaj się z wirtualnym spacerem po nieruchomości. 3 pokoje z dużą kuchnią | Tychy | osiedle E Przestronne, narożne mieszkanie położone na jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

436 000 zł62,30 m² 6 998,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zadzwoń i umów się już dziś na prezentację! tylko U nas Zobacz film: Na sprzedaż mieszkanie na ul. Bohaterów Warszawy w Tychach. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł71,35 m² 9 516,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartamenty w zabudowie szeregowej o powierzchni 71,35 m2 piętrowe z dachem płaskim zlokalizowane w Tychach dzielnica Wartogłowiec. Układ pomieszczeń: parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł72,16 m² 8 301 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

117 m przestrzeni do dyspozycji| 3 pokoje | do wprowadzenia Na ostatnim piętrze kameralnej kamienicy przy ul. Andersa 9C znajduje się mieszkanie, które oferuje coś więcej niż standardowy metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł57,12 m² 10 066,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Pracujemy również w weekendy- napisz sms! parterowe mieszkanie z dużym ogrodem- - 57m2 Mieszkanie posiada duże,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł57,12 m² 10 066,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta bez podatku pcc i prowizji 57 m2 komfortowej przestrzeni mieszkalnej - Salon z aneksem kuchennym, dwie ustawne sypialnie oraz łazienka. Dodatkowo ok 65 m2 własnego ogródka! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł67 m² 31,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne 3 pokoje przy ul. Budowlanych - Tychy (I piętro) Prezentowane mieszkanie łączy komfort, funkcjonalność i doskonałą lokalizację Do wynajęcia jasne i zadbane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł64,70 m² 9 876,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Pracujemy również w weekendy- napisz sms! 3 piętrowy, kameralny budynek ( tylko 17 mieszkań) ekspozycja: północno-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 784 zł67,93 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta sprzedaży - mieszkanie m1a, 4 piętro, okna na wschód powierzchnia: 67,93 m , 3 pokoje w tym 2 sypialnie loggia: 3,90 m cena: 597 784 pln brutto (8800 pln/m ) Biuro cnf Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł74 m² 9 445,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe, 74 m , Tychy centrum - gotowe do zamieszkania , po kapitalnym remoncie , z dużym tarasem. Idealne dla rodziny lub pary szukającej wygodnego lokum w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł48,70 m² 8 008,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie o powierzchni 48,70 m , położone na 2. piętrze w trzypiętrowym budynku przy ul. Andersa 18 w Tychach. Układ mieszkania obejmuje: - salon, - sypialnię, -.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł36 m² 8 472,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tychy oś. C - aleja bielska 36M - 2 pokoje + balkon we speak english Możliwość zakupu na kredyt. Idealne również jako inwestycja na wynajem. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł62,60 m² 6 373,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo! Do sprzedania: dwupokojowe mieszkanko o powierzchni 60 m 2 znajdujące się w Tychach przy ulicy Cyganerii (idealne miejsce, wszędzie blisko, czyli centrum miasta, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł69 m² 6 797,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 2. piętrze w niskim bloku na cenionym osiedlu T w Tychach, przy ul. Tołstoja.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł35,90 m² 7 493,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Wyłączność Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 35,9 m2 położone na 2 piętrze w niskim, kameralnym bloku w samym centrum Tychów na osiedlu C.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł57,12 m² 10 066,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 3-pokojowe | Osiedle Dębowe | Tychy - Wilkowyje | Rabaty na wybrane lokale! Brak prowizji i podatku pcc 2%! 3-pokojowe mieszkanie | 57,12 m | ul. Obywatelska | Tychy | Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł91 m² 39,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta Wynajmu 4-Pokojowego Apartamentu w spokojnej dzielnicy Tychów - Mąkołowiec! Dostępne od zaraz! Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu przestronnego apartamentu zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł54,80 m² 7 846,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu N! rezerwacja Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 54,8m 2 składająca się z trzech odrębnych pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki i osobnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł49,70 m² 7 223,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe do remontu o powierzchni użytkowej 49,70 m2 przy ulicy Brzozowej w Tychach (osiedle B) w niskim bloku po termomodernizacji. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł48,40 m² 7 004,13 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Westate Katowice prezentuje na sprzedaż ustawne mieszkanie położone w Tychach na oś K przy ul. Różyckiego. Lokal mieszkalny o powierzchni 48,4 m2 usytuowany jest na 4. piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 034 zł32,62 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta sprzedaży - mieszkanie m17a, 2 piętro, okna na zachód powierzchnia: 32,62 m , 2 pokoje loggia: 4,14 m cena: 349 414 pln brutto (10 700 pln/m ) Biuro cnf Nieruchomości jest oficjalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 303 zł143,41 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania dwupoziomowe oraz jednopoziomowe z ogrodem | Bezczynszowe | Tychy - ul. Strzelecka Biuro sprzedaży deweloperskiej prezentuje kameralną inwestycję mieszkaniową realizowaną przy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Piłsudskiego

Paprocany,Tychy

2 200 zł35 m² 63,02 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania w Tychach? To dwupokojowe mieszkanie na wynajem położone na nowo powstałym osiedlu Panorama powinno zwrócić twoją uwagę. Jest to idealna propozycja dla osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Hutnicza

Paprocany,Tychy

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 28 m do wynajęcia nowoczesny Apartamentowiec przy Paprocanach 28 m , 2 piętro, nowoczesny blok z windą Kameralny apartamentowiec tylko kilkanaście mieszkań Wysoki standard.