dowolna

Mieszkania na sprzedaż Tychy - Oferty „sprzedam mieszkanie”

151 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

151 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, Żwaków

Żwaków,Tychy

345 580 zł79 m² 4 389,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

! żwaków nowa inwestycja - apartamentowiec Z 21 lokalami mieszkalnymi - rynek pierwotny możliwość skorzystania Z programu MDM! Mieszkanie 4 pokojowe z ogródkiem 151 mkw! Do wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Celina,Tychy

179 900 zł36 m² 4 983,38 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa ciekawa oferta sprzedaży mieszkania 2 pokojowego o pow. 36,1 m2 w Centrum miasta po generalnym remoncie - gotowe do wprowadzenia! Składa się ze słonecznego pokoju dziennego z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Żwaków

Żwaków,Tychy

222 441 zł51 m² 4 389,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! żwaków nowa inwestycja - apartamentowiec Z 21 lokalami mieszkalnymi - rynek pierwotny możliwość skorzystania Z programu MDM! ostanie 2 pokojowe mieszkanie Z ogródkiem! Do wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Dorota,Tychy

175 000 zł44 m² 3 960,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży M-3 na os D w ładnym ocieplonym bloku , klatki zamykane na domofon, winda - nowsza czysta i zadbana. Pow. mieszkania 44,19 m2 plus 1,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Honorata,Tychy

169 000 zł46 m² 3 673,91 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferujemy do sprzedania bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe w Tychach na osiedlu H, przy ulicy Kopernika. Powierzchnia mieszkania 43,65 m2 oraz ok. 3 m2 balkon. Mieszkanie znajduje się w czystym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Lucyna,Tychy

199 000 zł54 m² 3 712,69 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilna sprzedaż M-3 W tychach na > > os L < < polecamy do zakupu mieszkanie dwupokojowe o pow.53,6 mkw atutem jest duży 12 metrowy taras. W skład nieruchomości wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Celina,Tychy

185 000 zł53 m² 3 517,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznanie się z nową ciekawą ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego o pow 52,60 m 2 położonego na 2 piętrze w niskiej zabudowie. Blisko centrum schowane od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Honorata,Tychy

179 000 zł54 m² 3 290,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zablokowane Tylko w naszym biurze .Oferta na wyłączność. Prezentujemy Państwu ładne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem w Tychach o pow.54,4m2, 3 piętro w niskiej zabudowie. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Barbara,Tychy

138 000 zł44 m² 3 108,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tychy, osiedle B Mieszkanie z potencjałem. Bardzo jasne, przytulne i ustawne w niskiej zabudowie z doskonałą lokalizacją. Niedrogie w utrzymaniu - administracja mzbm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Regina,Tychy

230 000 zł72 m² 3 203,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 71,8 m2 na os R znajdujące się na 3 piętrze w niskiej zabudowie Składa się z: trzech niezależnych pokoi, osobnej, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

179 900 zł36 m² 4 997,22 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ustawne, przestronne mieszkanie. Dobra lokalizacja. Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2. Mieszkanie znajduje się w Tychach. Jest po generalnym remoncie. Parking tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lencewicza

Lucyna,Tychy

208 000 zł54 m² 3 851,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! oferta wstrzymana! atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie Z dużym tarasem I możliwością wynajęcia garażu - Oferta sprzedaży mieszkania położonego na os. L przy ul. Lencewicza. Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Witosa

Weronika,Tychy

259 900 zł65 m² 4 010,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta wstrzymana! mieszkanie Z dwoma miejscami postojowymi W garażu podziemnym! Oferta sprzedaży mieszkania położonego na os. W przy ul. Witosa w sąsiedztwie lasu. Kameralna niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Dorota,Tychy

179 000 zł47 m² 3 832,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy osoby poszukujące 3 pokoi w dobrej cenie i w dobrej lokalizacji! Posiadamy w swojej ofercie sprzedażowej śliczne mieszkanie, lokal mieści się na 4 piętrze w niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Barbara,Tychy

189 000 zł50 m² 3 780 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena Prezentujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie nie wymagające ponoszenia żadnych nakładów finansowych na remont. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Nieruchomość przeszła generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Celina,Tychy

225 000 zł69 m² 3 279,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na oględziny mieszkania 3 pokojowego na os C o pow 68,60m2 plus 4,20 m2 znajdującego się na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku. Blok ocieplony , dach zrobiony , klatki czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Dorota,Tychy

169 000 zł50 m² 3 414,14 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Drodzy klienci , prezentujemy perełkę na tyskim runku nieruchomości! Posiadamy do sprzedaży prześliczne mieszkanie 2 pokojowe o pow 46,70 m2 plus 2,80 m2 piwnicy. Bardzo dobra lokalizacja - Tychy os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Dorota,Tychy

135 000 zł39 m² 3 470,44 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa oferta dostępna tylko w naszym biurze - oferta na wyłączność Jeśli poszukujesz niewielkiej nieruchomości w dogodnej lokalizacji, gdzie wszystko będziesz miał w zasięgu ręki - ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Natalia,Tychy

180 000 zł48 m² 3 789,47 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow. 47,5 m2 plus 2,1 m2 piwnicy składający się z: 2 pokoi, kuchni, dużego przedpokoju, łazienki razem z wc oraz balkonu. Wszystkie wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Weronika,Tychy

259 900 zł65 m² 4 010,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! mieszkanie Z dwoma miejscami postojowymi W garażu podziemnym! Oferta sprzedaży mieszkania położonego na os. W przy ul. Witosa w sąsiedztwie lasu. Kameralna niska zabudowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

199 200 zł50 m² 3 984 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Uwaga! Ceny wzrosną o około 100 zł. na metrze kwadratowym. Póki co - jeszcze się to nie zdarzyło, ponieważ każde z tegorocznych 18 mieszkań ma już nowego właściciela. Ewentualny feedback.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Weronika,Tychy

259 900 zł65 m² 4 010,80 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Żwaków

Żwaków,Tychy

222 846 zł51 m² 4 397,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

! żwaków nowa inwestycja - apartamentowiec Z 21 lokalami mieszkalnymi - rynek pierwotny możliwość skorzystania Z programu MDM! Do wyboru mieszkania 1, 2, 3, 4 pokojowe pow. od 45 mkw do 79.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Honorata,Tychy

155 000 zł44 m² 3 522,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam prywatne ładne , ustawne mieszkanie dwupokojowe o pow. 44m2 na trzecim piętrze w niskiej zabudowie, blok ma cztery piętra. Duża kuchnia z oknem ,dwa duże ustawne pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Tychy

Barbara,Tychy

350 000 zł71 m² 4 901,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem zlokalizowanym w zielonej, spokojnej i przyjaznej mieszkańcom części oś B. Najchętniej zamiana na dom w pobliżu Tychów Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Barbara,Tychy

260 000 zł67 m² 3 886,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedamy mieszkanie 3 pokojowe z możliwością dokupienia lub wynajmu murowanego garażu (jednego lub dwa osobne) Nieruchomość po gruntownym remoncie zlokalizowana w Tychach na osiedlu B, parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Barbara,Tychy

163 000 zł47 m² 3 500,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego na os B znajdującego się w niskiej zabudowie na wysokim parterze. Remont mieszkania został przeprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Suble

Suble,Tychy

277 000 zł64 m² 4 328,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o pow. 64m2 na Sublach znajdujące się na 2 piętrze w niskiej zabudowie. Dobra lokalizacja - super połączenie komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Honorata,Tychy

199 000 zł54 m² 3 658,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w naszym biurze .Oferta na wyłączność. Prezentujemy Państwu ładne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem w Tychach o pow.54,4m2, 3 piętro w niskiej zabudowie. Duży pokój : na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Regina,Tychy

230 000 zł72 m² 3 203,34 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Magdalena,Tychy

145 000 zł37 m² 3 961,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas Posiadamy w ofercie do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe na os M w środku osiedla w niskiej zabudowie na 3 piętrze o pow 36,6 m2 plus piwnica. Mieszkanie posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Regina,Tychy

240 000 zł62 m² 3 902,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Perełka na tyskim rynku nieruchomości. Mieszkanie po generalnym remoncie. Nieruchomość mieści się w os.R bardzo cicha i spokojna okolica, pierwsze piętro w trzy piętrowym bloku. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Dorota,Tychy

115 000 zł37 m² 3 091,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo , Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą mieszkania 2 pokojowego o pow. 37,2 m2 w niskiej zabudowie, świetna lokalizacja - os D , Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Bielska

4 Pory Roku,Tychy

209 900 zł41 m² 5 119,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Idealne mieszkanie na inwestycje w najbardziej prestiżowym miejscu w Tychach, na osiedlu Cztery Pory Roku. Nowe 2015, stan deweloperski, pierwsze piętro, 41m i. Przeciętna cena najmu tego typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Barbara,Tychy

156 000 zł43 m² 3 653,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga! perełka na tyskim rynku! Do sprzedania prześliczne mieszkanie 2 pokojowe ( oryginalne ) na os B o pow. 36, 4 m2 plus 6,28 m2 piwnicy Do wszystkich pomieszczeń wejścia niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Tychy

Honorata,Tychy

599 000 zł100 m² 5 990 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Tylko u nas - oferta dla wymagającego klienta! Jeśli poszukujesz nieruchomości do wprowadzenia, urządzonej z wysokiej klasy materiałów, z najwyższą dbałością o najdrobniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żwaków

Żwaków,Tychy

260 000 zł63 m² 4 126,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o pow. 63m2 znajdujące się w bardzo spokojnej lokalizacji z dala od miejskiego hałasu tychy - żwaków. Dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Teresa,Tychy

255 000 zł64 m² 3 990,61 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży gotowe do wprowadzenia urządzone w nowoczesnym stylu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63,90 m2 na osiedlu T układ: salon z balkonem, duża sypialnia, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Dorota,Tychy

179 000 zł44 m² 4 050,69 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Tychy

Natalia,Tychy

319 000 zł75 m² 4 259,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 poziomowe w ścisłym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w niskiej zabudowie o pow. 74,9 m2 plus 4,62 m2 piwnicy. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Celina,Tychy

225 000 zł69 m² 3 279,88 zł/m²