dowolna

Mieszkania Tychy Osiedle Ewelina

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Ewelina,Tychy

240 000 zł77 m² 3 116,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna lokalizacja. Mieszkanie na os. E z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej. Nieruchomość ma układ nieprzechodni, składa się z trzech pokoi, kuchni oraz łazienki i osobnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tychy

Ewelina,Tychy

950 zł32 m² 29,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka tychy - centrum Do wynajęcia umeblowana kawalerka w Tychach. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, oddzielnej kuchni i łazienki razem z wc. W skład wyposażenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Ewelina,Tychy

215 000 zł57 m² 3 771,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu całkiem nową ofertę mieszkania 2 pokojowego w niskiej zabudowie balkon loggia! atrakcyjna lokalizacja blisko basen, przychodnie, sklepy, szkoły, park. Nieruchomość nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Ewelina,Tychy

230 000 zł77 m² 2 990,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobra cena obniżka O 10 000zł! Bardzo ładne, duże trzy pokojowe mieszkanie pow. 76,90 m2 + piwnica 5,40mkw , na drugim piętrze w niskiej zabudowie na oś. "E" .Bardzo przytulne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Tychy

Ewelina,Tychy

102 000 zł28 m² 3 626,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! Do sprzedaży przepiękne mieszkanie własnościowe w Tychach (kawalerka) na os. E, zlokalizowane na 2 piętrze w strefie przyległej do śródmieścia (ok. 1 km od centrum), na obszarze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Ewelina,Tychy

130 000 zł37 m² 3 513,51 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! atrakcyjna cena! Do sprzedania mieszkanie o pow.37m2 usytuowane na 6 piętrze 9-piętrowego bloku. Mieszkanie składa się z dwóch jasnych pokoi, z czego jeden z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tychy

Ewelina,Tychy

1 000 zł32 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Ewelina,Tychy

250 000 zł77 m² 3 246,75 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Kawalerka Tychy

Ewelina,Tychy

119 000 zł28 m² 4 327,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulne mieszkanie połozone blisko centrum, na osiedlu E. Mieszkanie składa się z jednego pokoju z balkonem, osobnej kuchni z oknem, łazienki współnej z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Tychy

Ewelina,Tychy

235 000 zł79 m² 2 959,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Umowa na wyłączność! Mieszkanie dwupoziomowe o pow. 63,5m2 z bezpośrednim zejściem do piwnicy o powierzchni 15,90 m2. Mieszkanie z ogródkiem o pow. ok. 35m2. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Tychy

Ewelina,Tychy

379 000 zł95 m² 3 989,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do kupienia dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, otwartej kuchni, łazienki, wc, i korytarza i ogromnej piwnicy, przynależy do niego również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Ewelina,Tychy

175 000 zł39 m² 4 487,18 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość usytuowaną na os E. Składa się z 2 pokoi , kuchni otwartej na pokój, przedpokoju, łazienki z wc. Na ścianach gładzie, podłogi kafle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Ewelina,Tychy

174 000 zł52 m² 3 341,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o pow. 52,08m2, z balkonem, w pobliżu centrum. Mieszkanie po remoncie. Pokoje nieprzechodnie. Kuchnia, z oknem, w zabudowie. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Tychy

Ewelina,Tychy

179 000 zł52 m² 3 467,65 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Zapraszamy do nowoczesnego mieszkania w centrum miasta. Na metrażu 51,67 m2 mieszczą się trzy pokoje w tym jeden przechodni (obecnie przeznaczony na sypialnię). Nieduża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Ewelina,Tychy

248 000 zł77 m² 3 224,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis | przepiękne mieszkanie , przestronne pokoje (największy 4,5 x 5mkw), kwadratowa kuchnia, wygodny przedpokój, wc oddzielnie z łazienką, jest balkon. Żadne z pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Tychy

Ewelina,Tychy

95 000 zł27 m² 3 518,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis | Do sprzedaży kawalerka, o powierzchni 27 m2, znajdująca się w Tychach na osiedlu E. Mieszkanie ciepłe i słoneczne, składa się z jednego przestronnego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Tychy

Ewelina,Tychy

109 000 zł27 m² 4 037,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Ewelina,Tychy

255 000 zł77 m² 3 315,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis | przepiękne mieszkanie , wysokie na około 3m - przestronne pokoje (największy 4,5 x 5mkw), kwadratowa kuchnia, wygodny przedpokój, wc oddzielnie z łazienką, jest balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Edukacji

Ewelina,Tychy

1 245 zł37 m² 33,65 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

:dodatkowy opis | Do wynajęcia : bardzo ładne2-pokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze. Mieszkanie składa sie z dwóch pokoi, kuchni łazienki z ubikacją oraz małego przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Ewelina,Tychy

144 000 zł43 m² 3 348,84 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kontakt do osoby odpowiedzialnej za ofertę: irena Białożyt Rachwał Serdecznie zapraszam do bliższego zapoznania się z propozycją mieszkania zlokalizowanego na osiedlu E. Oferta skierowana do osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elfów

Ewelina,Tychy

1 150 zł54 m² 21,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tychy ul.Elfów -mam do wynajęcia mieszkanie -54,5m2. 3 pokoje,wymienione okna,glazura-umeblowane,na drugim piętrze, w bloku z windą. Wolne od. 15.10.2012r. Cena wynajmu - 1150zł + media kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Ewelina,Tychy

175 000 zł47 m² 3 739,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super oferta! wyłączność! M-3 do wprowadzenia + garaż!175000zl lub bez garażu cena do uzgodnienia Mam do sprzedania piękne, słoneczne, przestronne mieszkanie M-3 w niskiej zabudowie na osiedlu E.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Ewelina,Tychy

234 000 zł57 m² 4 105,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tychy

Ewelina,Tychy

1 200 zł54 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Os E. 54m2, trzy pokoje, kuchnia, łazienka z wc,II pietro, winda, balkon , umeblowane. Od 1 listopada. Czynsz 1200 zl + media: prad woda gaz + kaucja.