dowolna

Lokale użytkowe Tychy – na sprzedaż i na wynajem w Tychach

73 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

73 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Bielska

Celina,Tychy

1 079 500 zł166 m² 6 499,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:28

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| poszukujesz lokalu Handlowo - Usługowo - Biurowego w Tychach pry głównej ulicy? Zapoznaj się z poniższą ofertą. Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy , który znajduje się w Tychach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Tychy

Celina,Tychy

38,96 zł/m²77 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o pow. 77mkw, usytuowany na parterze przy jednej z głównych ulic miasta. Lokal posiada duże witryny, 2 wejścia. Składa się z sali sprzedaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Tychy

Tychy,śląskie

649 000 zł151 m² 4 308,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tychy, atrakcyjna lokalizacja przy placu konstytucji 3 maja, obok kościoła p.w. Jana chrzciciela Do sprzedania lub wynajęcia lokal handlowo - usługowy o powierzchni 150 mkw na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Tychy

Tychy,śląskie

36,25 zł/m²160 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tychy, atrakcyjna lokalizacja przy placu konstytucji 3 maja, obok kościoła p.w. Jana chrzciciela Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o powierzchni 150 mkw na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wieniawskiego

Tychy,śląskie

49 000 zł40 m² 1 225 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pawilon handlowo - usługowy tychy, atrakcyjna lokalizacja osiedle W, ul. Wieniawskiego, obok bloku nr 40 Do sprzedania lub wynajęcia pawilon handlowo - usługowy o powierzchni 40 m2 położony obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Mikołowska

Wilkowyje,Tychy

34,17 zł/m²849 m² 29 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zakład zbiórki surowców wtórnych wydzielony kompleks składający się Z hali, biur, zaplecza socjalnego I utwardzonego placu Do wynajęcia oferujemy: halę produkcyjno - magazynowo - składową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Tychy

Tychy,śląskie

18 zł/m²110 m² 1 980 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal magazynowo-biurowy w Tychach na Terenach Przemysłowych. Lokalizacja budynku zapewnia łatwy dojazd. Cena najmu : 18 zł netto m2 / miesiąc. Ogrzewanie 4,50 zł netto do m2 tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, al. Niepodległości

Tychy,śląskie

330 000 zł59 m² 5 593,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| prowadzisz biznes i wynajmujesz lokal ? Pomyśl o własnej siedzibie! Zainwestuj w zakup lokalu na własność! Lokal użytkowy o pow. użytkowej 59 m . Położony jest na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Mikołowska

Wilkowyje,Tychy

25 zł/m²66 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Powierzchnia biurowa od 66 do 266 m2 plus magazyn/produkcja najemca nie płaci prowizji Oferujemy do wynajmu powierzchnie biurową, magazynową i produkcyjną w atrakcyjnej lokalizacji miasta Tychy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dojazdowa

Wilkowyje,Tychy

25 zł/m²200 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Biuro,punkt handlowy, magazyn najemca/oferujemy do sprzedaży lub wynajmu powierzchnie biurowe i o funkcji mieszanej (produkcyjno-biurowe, magazynowo-biurowe) w atrakcyjnej lokalizacji miasta Tychy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dojazdowa

Wilkowyje,Tychy

1 008 000 zł288 m² 3 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Atrakcyjna powierzchnia O funkcji mieszanej (biuro,produkcja, magazyn) super atrakcyjna cena sprzedaży kupujący/najemca nie płaci prowizji Oferujemy do sprzedaży lub wynajmu powierzchnie biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dojazdowa

Wilkowyje,Tychy

18 zł/m²60 m² 1 080 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Atrakcyjna powierzchnia O funkcji mieszanej (biuro,produkcja, magazyn) najemca/oferujemy do sprzedaży lub wynajmu powierzchnie o funkcji mieszanej (produkcyjno-biurowe, magazynowo-biurowe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Honoraty

Tychy,śląskie

33,17 zł/m²60 m² 1 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Niskokosztowy lokal w samym sercu merino, 1990 zł/mc Tychy oś H, ul. Honoraty 39 D Lokalne centrum handlowo-usługowe merino 60 m2 powierzchni użytkowej (52m2 + pomieszczenie socjalne z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dojazdowa

Wilkowyje,Tychy

1 646 960 zł471 m² 3 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Uwaga promocja atrakcyjna powierzchnia O funkcji mieszanej (biuro,produkcja, magazyn) W całości wynajęta super atrakcyjna cena sprzedaży kupujący/najemca nie płaci prowizji Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Tychy

Tychy,śląskie

37,62 zł/m²319 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:własny parking

Atrakcyjna powierzchnia biurowa biurowiec dwukondygnacyjny, ogrzewany gazem, wykonany w konstrukcji żelbetowej, murowany, elewacja z płyty warstwowej - parter salon sprzedaży - 319 m2 - wynajety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Wilkowyje

Wilkowyje,Tychy

37,62 zł/m²319 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Atrakcyjna powierzchnia biurowa powierzchnia w trakcie adaptacji biurowiec dwukondygnacyjny, ogrzewany gazem, wykonany w konstrukcji żelbetowej, murowany, elewacja z płyty warstwowej - parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Stare Tychy

Stare Tychy,Tychy

29,82 zł/m²57 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 57mkw, położony na parterze przy rynku na Starym Tychach. Duża witryna, na podłogach kafle. Składa się z sali sprzedaży, zaplecza socjalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, A

A,Tychy

46,67 zł/m²30 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowo-usługowy z dużym parkingiem w dobrej lokalizacji przy głównej ulicy. Lokal składa się z przestronnego biura, wc oraz niewielkie pomieszczenie socjalne). Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Jaroszowice

Jaroszowice,Tychy

25 zł/m²100 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przestronne biuro w dobrej cenie. Szukasz biura dla swojej działalność w świetnej lokalizacji o bardzo dobrych warunkach technicznych - zadzwoń i umów się na spotkanie. Biurowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, A

A,Tychy

40,70 zł/m²86 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia Lokal biurowo-usługowy z dużym parkingiem w dobrej lokalizacji przy głównej ulicy. Lokal podzielony na cztery przestronne biura, wc oraz niewielkie pomieszczenie socjalne). Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Tychy

Tychy,śląskie

20,27 zł/m²148 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura+zaplecze do wynajęcia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu 3 lokali biurowych plus magazynek zlokalizowanego w Tychach na Terenach Przemysłowych. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Biblioteczna

Tychy,śląskie

40,91 zł/m²110 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal znajdujący się przy ul. Bibliotecznej 26 obok placu Baczyńskiego o powierzchni 110 m2. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, ogrzewanie, wodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Tychy

Tychy,śląskie

35,13 zł/m²30 m² 1 054 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Odstępne 20000 do negocjacji. Prywatna oferta , odstąpię świetnie prosperujący lokal z całym wyposażeniem oraz baza klientek (458 numerów na Booksy) za 20 tysięcy , czynsz miesięczny to tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Śródmieście,Tychy

34,46 zł/m²87 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

| idealne miejsce dla twojego biznesu! Lokal handlowy w ścisłym centrum Tychów przy ul. Grota Roweckiego. Doskonale widoczny , rogowy. Położony na skrzyżowaniu dwóch dużych ulic Grota Roweckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Tychy

Tychy,śląskie

9 000 000 zł1 400 m² 6 428,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż nowo wybudowany obiekt handlowy z podpisanymi długoletnimi umowami najmu czynsze waloryzowane co roku o wskaźnik gus obiekt jest nowy, zostanie oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Tychy

Paulina,Tychy

23 zł/m²160 m² 3 680 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usytuowany w Tychach w pobliżu Lodowiska w towarzystwie sklepu meblowego, kancelarii komorniczej, szkoły językowej. Idealne przeznaczenie działolność biurową. I piętro.