Ogłoszenie archiwalne

Dom, ul. Łabędzia

Łabędzia, Tychy, śląskie

  • 320 250 zł
  • 143 m²
  • 2 239,51 zł/m²

Dom, ul. Łabędzia

Łabędzia, Tychy, śląskie

zaktualizowane:
7 kwietnia 2026

320 250 zł

143 m²

2 239,51 zł/m²

Dom, ul. Łabędzia

Zaktualizowane: 7 kwietnia 2026

320 250 zł 143 m² 2 239,51 zł/m²

Rodzaj domu:
dom szeregowy
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
368 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

dom szeregowy

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

368 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 320 250 zł (2 239,51 zł/m²)
  • Charakterystyka domu 143 m², 4 pokoje
  • Budynek: dom szeregowy
  • Działka: 368 m²
  • Media: ogrzewanie: własne
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 07.04.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI

Syndyk masy upadłości ogłasza przetarg ofertowy sprzedaż 1/2 udziału w domu w Tychach

I. Przedmiotem przetargu jest udział w części 1/2 w prawie własności nieruchomości w Tychach przy ul. Łabędziej 24, KW nr KA1T/00037259/8.
II. Cena wywoławcza przedmiotu przetargu wynosi 70% wartości oszacowania, tj. 320 250,00 zł + VAT (o ile należny).
III. (...)

Kontakt

Agent

Syndyk

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://tychy.nieruchomosci-online.pl/dom,na-sprzedaz/26411795.html