dowolna

Budynki użytkowe Tychy – oferty sprzedaży i najmu

41 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

41 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala klimatyzowana Tychy

Tychy,śląskie

5 000 zł300 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu - magazyn chłodniczy | idealny dla branży spożywczej Lokalizacja: tychy; powierzchnia całkowita: 300 m ; Czynsz: 5 000 zł netto / miesiąc; wysokość: 3,5 - 3,7 m; temperatura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Tychy

Urbanowice,Tychy

9 240 zł420 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia : wydzielona powierzchnia magazynowa 420m2 w skład której wchodzi powierzchnia magazynowo usługowa 350m2 , 2 pomieszczenia biurowe , 2 toalety, kuchenka oraz pomieszczenie serwerowni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Tychy

Urbanowice,Tychy

11 900 zł595 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia : wydzielona powierzchnia magazynowa 595m2 ( możliwość najmu w dwóch różnych modułach prostokąt 10,6mX60m oraz zbliżony do kwadratu 23,5mX26m ) Dane techniczne: -wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Tychy

Urbanowice,Tychy

17 600 zł880 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia : wydzielona powierzchnia magazynowa 880m2 Dane techniczne: -wjazd z poziomu 0, -wysokość 4,5m-5,2m, -bramy o szer. 3,5m, wys. 3m, -posadzka niepylna, -dojazd dla Tira, -powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Tychy

Urbanowice,Tychy

135 988 zł5 750 m² 23,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja: tychy, w pobliżu trasy S1, tereny przemysłowe. Do wynajęcia : powierzchnia magazynowo - produkcyjna 5750 m 2. Wysokość 9,5m, posadzka betonowa, niepylna, nośność posadzki 5t/m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Tychy

Tychy,śląskie

84 000 zł3 000 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia atrakcyjna hala magazynowo - produkcyjna z tryskaczami w Tychach. Do hali przynależy powierzchnia biurowo-socjalna - ok. 600 mkw. Powierzchnia hali produkcyjno-magazynowej wynosi ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Tychy

Tychy,śląskie

18 000 zł973 m² 18,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tychy "tereny przemysłowe", ul. Fabryczna Do wynajęcia część hali o łącznej powierzchni 973 m 2. Obiekt o dobrym standardzie wykończenia. 3 hale tworzą kompleks magazynowy który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Browarowa

Wilkowyje,Tychy

53 200 zł701 m² 75,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:760 m²

Oferujemy do wynajęcia reprezentacyjny budynek położony w zabytkowym kompleksie Browaru Obywatelskiego w Tychach. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji przy ul. Browarowej 7,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Tychy

Tychy,śląskie

84 000 zł3 000 m² 28 zł/m²

 

 

 

Jaroszowice,Tychy

25 000 zł1 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja : Tychy , doskonały dojazd do dk 44 oraz dk 86 Do wynajęcia : hala magazynowa o powierzchni 1000 m2 ( 26 m x 39m) ; dobrze doświetlona światłem dziennym , wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Tychy

Felicja,Tychy

79 000 zł18 m² 4 293,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowa niska cena Na sprzedaż garaż murowany Z kanałem , po remoncie 18,4 m2, tychy, oś F, filaretów 75 , cena 79 tys. zł wymieniona instalacja elektryczna (miedź) ściany i sufit.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Tychy

Tychy,śląskie

84 000 zł3 000 m² 28 zł/m²

 

 

 

Tychy,śląskie

22 800 zł961 m² 23,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja: tychy, tereny przemysłowe, sąsiedztwo powierzchni magazynowych, produkcyjnych oraz biurowych. Bezkolizyjny dojazd do trasy S1 oraz Dk 44. Do wynajęcia: hala magazynowa 961 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Tychy

Wartogłowiec,Tychy

67 500 zł4 500 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: magazyn 4500m2 Specyfikacja techniczna: -wysokość składowania 12m, -dostęp - doki załadunkowe - 9 sztuk -siatka słupów 22,5x12m, -gęstość obciążenia ogniowego >4000mj/m2, -posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Skalna

Regina,Tychy

45 000 zł20 m² 2 227,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż garaż o powierzchni 20,20 m2 usytułowany na poziomie 0 w kompleksie garażowym oś R obok torów kolejowych. Nieruchomość została w ostatnim czasie odmalowana na kolor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Tychy

Urbanowice,Tychy

135 988 zł5 750 m² 23,65 zł/m²

 

 

 

Tychy,śląskie

84 000 zł3 000 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia atrakcyjna hala magazynowo-produkcyjna z tryskaczami, w atrakcyjnej lokalizacji w Tychach. Do hali przynależy powierzchnia biurowo-socjalna o powierzchni ok. 600 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Tychy

Tychy,śląskie

84 000 zł3 000 m² 28 zł/m²

 

 

 

Urbanowice,Tychy

11 900 zł595 m² 20 zł/m²

 

 

 

Paprocany,Tychy

9 900 000 zł713 m² 13 885 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości, która przypadnie do gustu zarówno inwestorom, jak i entuzjastom branży hotelarskiej. Nieruchomość ta, wpisana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Tychy

Tychy,śląskie

28 000 zł1 000 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia mały magazyn wysokiego składowania w Tychach - 1000 mkw. *Istnieje również możliwość dodatkowego wynajmu powierzchni biurowej. *Istnieje możliwość wynajmu większej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, Aleja Jana Pawła II

Tychy,śląskie

85 000 zł17 m² 4 988,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Tychy - ul. Jana pawła II - (metro) Na sprzedaż garaż zamknięty Centrum Tychów | Monitoring | Dostęp wyłącznie dla właścicieli Na sprzedaż indywidualne, zamykane stanowisko garażowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Dojazdowa

Wilkowyje,Tychy

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjna powierzchnia O funkcji mieszanej (biuro,produkcja, magazyn), dostępna powierzchnia do wynajmu najemca/oferujemy do sprzedaży lub wynajmu powierzchnie biurowe i o funkcji mieszanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Tychy

Tychy,śląskie

3 243 zł141 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjna powierzchnia O funkcji mieszanej (produkcja,magazyn)_tychy dojazdowa 23 oferta właściciela nie pobieramy prowizji od wynajmującego Oferujemy do wynajmu lub sprzedaży powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Tychy

Tychy,śląskie

2 360 000 zł2 237 m² 1 054,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:936 m²

Budynek o konstrukcji żelbetowej. Ściany zewnętrzne obudowane okładzinami ściennymi z płyt elewacyjnych, szkła strukturalnego refleksyjnego i ślusarki aluminiowej. Stolarka okienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Tychy

Urbanowice,Tychy

22 000 zł880 m² 25 zł/m²

 

 

 

Tychy,śląskie

30 000 zł1 111 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajmu obiekt biurowo-usługowy o powierzchni biurowej: 632 m kw plus powierzchnia hali magazynowej 479 m kw. zlokalizowany na terenach przemysłowych w Tychach. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Tychy

Urbanowice,Tychy

14 875 zł595 m² 25 zł/m²

 

 

 

Paprocany,Tychy

6 840 zł456 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia : Magazyn o powierzchni 456m 2 -2 piętro budynku magazynowego, -dostęp z poziomu rampy stałej przez windę towarową, -wysokość ok. 3,5m, -posadzka betonowa, -brak ogrzewania, -wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana

Paprocany,Tychy

10 200 zł400 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Witam Serdecznie, oferuję do wynajęcia halę ,lokal o powierzchni 400m2. Poziom 0 .Posadzka nie pyląca. Obiekt czysty schludny. Media wszystkie bez gazu. Ogrzewanie węglowe. Klimatyzacja 4 szt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Tychy

Tychy,śląskie

8 600 zł430 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia: hala magazynowa i biuro - Tychy / Tereny Przemysłowe Lokalizacja: tychy, ksse (katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna) Powierzchnia: hala magazynowa: 430 m Pomieszczenie biurowe: ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Tychy

Tychy,śląskie

41 900 zł2 264 m² 18,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu hala magazynowo -produkcyjna o powierzchni 2264m2 Wysokość hali ok. 7m Rozładunek z poziomu 0 przez 2 bramy Brama rozładunkowa wys. 4.20m i druga standardowa Możliwość wjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, ul. Mikołowska

Wilkowyje,Tychy

7 200 zł288 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia magazyn/produkcja plus biurowa od 66 do 266 m2 najemca nie płaci prowizji Oferujemy do wynajmu powierzchnie biurową, magazynową i produkcyjną w atrakcyjnej lokalizacji miasta Tychy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Mikołowska

Tychy,śląskie

1 850 000 zł335 m² 5 522,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:724 m²

Nieruchomość idealna pod inwestycje Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą atrakcyjnej nieruchomości położonej bezpośrednio przy drodze krajowej ul. Mikołowskiej 34 w Tychach. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Dojazdowa

Wilkowyje,Tychy

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjna powierzchnia O funkcji mieszanej (biuro,produkcja, magazyn) najemca/oferujemy do sprzedaży lub wynajmu powierzchnie o funkcji mieszanej (produkcyjno-biurowe, magazynowo-biurowe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Nałkowskiej

Natalia,Tychy

79 900 zł24 m² 3 357,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Tychy osiedle N Na sprzedaż Garaż o powierzchni 23,8 m2 w kompleksie wielopoziomowym przy ulicy Nałkowskiej 31. Boks znajduje się na parterze wydzielony jest siatką ocynkowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Tychy

Tychy,śląskie

20 632 zł698 m² 29,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjno - magazynowa Z zapleczem biurowo-socjalnym_tychy ul. Dojazdowa 1b Nieruchomość oddana do użytkowania w 2021r. położona bezpośrednio przy ul. Mikołowskiej, droga krajowa 44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Tychy

Tychy,śląskie

3 190 000 zł2 237 m² 1 426,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:936 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Damrota

A,Tychy

720 000 zł107 m² 6 752,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż wolnostojący budynek biurowo-usługowo-handlowy o powierzchni 106,62m2. Nieruchomość zlokalizowana na Starych Tychach przy ul. Damrota na działce o powierzchni 575m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec wolny od zaraz, ul. Damrota

A,Tychy

4 500 zł107 m² 42,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:575 m²

Na wynajem wolnostojący budynek biurowo-usługowo-handlowy o powierzchni 106,62m2. Nieruchomość zlokalizowana na Starych Tychach przy ul. Damrota na działce o powierzchni 575m2 w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Tychy

Tychy,śląskie

39 160 zł1 780 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Szanowni Państwo, oferujemy do wynajęcia dwie halę o łącznej powierzchni 1780 m na działce o powierzchni 7300 m2. Nieruchomość składa się z następujących obiektów: hala.